انواع تبلیغ یوتیوب و نحوه ساخت تبلیغ یوتیوب

در این ویدیوی آموزشی برای آشنایی بیشتر با انواع تبلیغ یوتیوب و نحوه ساخت تبلیغات در یوتیوب  با ما همراه باشید:

نحوه ساخت تبلیغ یوتیوب

برای شروع تبلیغات در یوتیوب باید دسترسی کامل به یک پنل گوگل ادوردز داشته باشید. در مرحله اول برای ساخت کمپین جدید اقادام می کنید.
گزینه new campaign در پنل گوگل ادوردز در واقع گزینه های گوناگونی را در اختیار شما می گذارد که بتوانید با تجه به نوع تبلیغات محصول یا خدمات خودتان انتخاب کنید. البته قبل از شروع حتما باید این موارد و مخصوصاً جامعه هدف مورد نظر را بررسی کرده باشید.

شروع کار تبلیغات ویدیویی در یوتیوب

برای تبلیغ در یوتیوب باید از گزینه video استفاده کنید. البته همانطور که در این ویدیو دیدید، گزینه های مختلفی هم برای تبلیغات ویدیویی در یوتیوب موجد هست. مانند تبلیغات در یوتیوب به صورت گذرا که در واقع با رد شدن کاربران از تبلیغ شما پولی پرداخت نمیکنید.

و یا تبلیغات non slippable in stream که کاربران مجبور هستند برای مشاهده ویدیوی مورد علاقه خود، حتما تبلیغ شما را تا انتها ببینند و پس از پایان تبلیغ نمایش مورد نظرشان به صورت خودکار شروع می شود.
برای درک بهتر و شناخت بیشتر این تفاوت ها بهترین روش اینست که ساعتی را در یوتیوب وقت گذاشته و با انواع این تبلیغات به صورت زنده آشنا شوید.

در ادامه ساخت کمپین تبلیغاتی تان، می توانید برای هدمفند کردن بیشتر کمپین، مولفه هایی مثل سن و جنسیت و موارد دیگر را در جامعه هدف کمپین فیلتر کنید. حتی همانطور که در این ویدیو دیدید، می توانید برای ویدیوهایی که تبلیغ شما قرار است در آنها نمایش داده شود شرایطی را بر اساس نوع علاقمندی ها و یا تبلیغات کودکان تنظیم کنید.
چنانچه علامقند هستید تا تمام ویدیوهای وی دیجیتال مارکتینگ را مرور و مشاهده کنید می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

حتما ببینید: ویدیوهای آموزشی وی دیجیتال مارکتینک

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ