مراحل گام به گام برای سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام ( اسپانسر اینستاگرام)

مراحل گام به گام برای سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام ( اسپانسر اینستاگرام)

تبلیغات در اینستاگرام به شیوه اسپانسر اینستاگرام یکی از روش‌های هدفمند و پربازده تبلیغات در اینستاگرام است. با راه‌اندازی یک کمپین اسپانسر اینستاگرام شما تعیین می‌کنید چه محتوایی، با چه هدفی، به چه کسانی و با چه هزینه‌ای به کاربران نمایش داده شود.

لازم بذکر است برای تسریع سفارش و راه‌اندازی تبلیغات اسپانسر اینستاگرام تمام مراحل را به دقت مطالعه و اعمال نمایید.

از آنجایی که ایران در لیست کشورهای تحریمی برای نمایش تبلیغات اسپانسر اینستاگرام است و نسبت به کارت‌های اعتباری جهت پرداخت هزینه تبلیغات قوانین بسیار سختی را اعمال می‌کند بنابراین کاربران ایرانی نمی‌توانند شخصاً این تبلیغ را تنظیم کرده و هزینه پرداخت کنند. علاوه بر آن تنظیم دقیق کمپین‌ها نیاز به تسلط کافی بر ابزار تبلیغات اسپانسر فیس‌بوک و اینستاگرام دارد.

نکته: لازم بذکر است که با توجه به اینکه برای استارت یک کمپین تبلیغاتی لازم است تا یوزرنیم و پسوورد اینستاگرام و فیسبوک را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید، لذا قبل از هر کاری از صحت و درستی رمزهای آن و نیز اتصال اینستاگرام به فیسبوک خود اطمینان کامل حاصل فرمایید.

در دو سال اخیر همکاران ما در واحد کمپین‌های تبلیغات اسپانسر اینستاگرام و تبلیغات فیس‌بوک بیش از 30 کمپین تبلیغات در ایسنتاگرام را مدیریت، راه‌اندازی و تحلیل کرده‌اند. به دلیل استقبال کاربران و کسب‌وکارها از نحوه سفارش تبلیغات در اینستاگرام ( اسپانسر اینستاگرام)؛ مراحل گام به گام سفارش را در این مطلب اشاره کرده‌ایم.

گام اول : انتخاب هدف تبلیغات در اینستاگرام

هدف شما از تبلیغ در اینستاگرام چیست؟ دیده شدن برند، افزایش مشاهده تبلیغ، افزایش ترافیک روی سایت یا لندینگ پیج خاص، افزایش لایک و کامنت برای یک پست، افزایش ویو ویدیو، نصب اپلیکیشن، دریافت پیام و… هدف شما کدام یک از موارد است؟؟

تعیین دقیق هدف تبلیغ، یکی از بخش‌های مهم تنظیمات کمپین‌های اسپانسر اینستاگرام است. چنانچه کمی درباره هدف تبلیغ مردد هستید، همکاران ما در واحد تبلیغات اینستاگرام به شما برای انتخاب دقیق هدف تبلیغ کمک می‌کنند. لطفاً تماس بگیرید.

ما در دقایق ابتدایی این ویدیو درباره اهمیت انتخاب دقیق هدف برای تبلیغات در اینستاگرام صحبت کرده‌ایم. (اینجا را کلیک کنید)

در تمام گزارش‌های کمپین تبلیغات ایسنتاگرام در بخش‌های ابتدایی درباره هدف تبلیغ بیشتر توضیح داده‌ایم. (اینجا را کلیک کنید)

گام دوم : انتخاب جامعه هدف برای تبلیغات در اینستاگرام

چه کسانی مخاطبان مورد هدف تبلیغ شما هستند؟ ساکنین کدام شهر، منطقه، کشور، خانم‌ها یا آقایان چه رده سنی، مخاطبان علاقه‌مند به چه موضوعاتی و…..؟؟؟ خوشبختانه اینستاگرام بانک قدرتمندی از داده‌های کاربران خود دارد بنابراین شما می‌توانید بنا به نوع کسب‌وکار، تبلیغ و یا هدف تجاری جامعه دقیقی از مخاطبان را برای تبلیغ خود انتخاب کنید.

گرچه ایران در لیست کشورهای تحریمی وجود دارد اما vdigimarketing با اتصال به بیش از 20 میلیون شماره کاربران ایرانی اینستاگرام می‌تواند براساس منطقه، شهر، نوع شغل، رده سنی و جنسیت و… کمپین‌های اسپانسر اینستاگرام را راه‌اندازی کند.

چنانچه به دنبال کسب درآمد دلاری هستید و مخاطبان شما در کشورهای همسایه و یا در سراسر دنیا ساکن هستند؛ شانس دیده‌شدن و دریافت مشتریان بسیار هدفمند و دقیق خواهد بود.

خواندن گزارش کمپین‌های تبلیغات در اینستاگرام ویژه کسب درآمد دلاری و جذب بیمار خارجی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. (لطفا اینجا، اینجا، اینجا و اینجا را کلیک کنید.)

گام سوم : میزان بودجه و زمان نمایش تبلیغات در اینستاگرام

بودجه مورد نظرتان برای تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ در حال حاضر حداقل مبلغ پرداختی برای راه‌اندازی کمپین 1 میلیون تومان است. کارمزد کمپین براساس نحوه نمایش تبلیغ بین 20 تا 40 درصد است. چنانچه بخواهید تبلیغ شما با اتصال به اکانت و لوگوی شما نمایش داده شود، 40درصد کارمزد از 1 میلیون تومان کسر و باقی مانده براساس نرخ روز دلار نیوزیلند، به عنوان بودجه دلاری تعیین می‌شود.

bedrijven

پیشنهاد ما به کاربرانی که قصد تست این شیوه از تبلیغات را دارند، استفاده از لوگو و صفحه وی‌دیجیتال مارکتینگ است. در این حالت 20 درصد از 1 میلیون تومان کسر و الباقی با همان فرمول به عنوان بودجه دلاری تعیین می‌گردد.

اگر سوالی درباره محاسبه هزینه کمپین دارید، لطفا با ما تماس بگیرید و یا این ویدیو را ببینید.

گام چهارم : محتوای تبلیغات در اینستاگرام

می‌خواهید چه محتوایی و در چه قالبی به کاربران نمایش دهید؟ یک ویدیو، چند تصویر بصورت ورق زدنی، یک تک تصویر، یک موشن گرافیک در استوری یا بصورت پست؟

تولید و انتخاب محتوای مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام و فیس‍‌بوک یکی از مهمترین بخش‌های تبلیغات اسپانسر اینستاگرام است. چرا که ارائه یک محتوای غیرجذاب عملاً از بین‌رفتن هزینه تبلیغات است.

کاربران به تصاویر با متن‌های زیاد توجه نمی‌کنند، از موشن گرافیک‌های کم کیفیت براحتی عبور می‌کنند. محتوای تبلیغات به قدری مهم است که فیس‌بوک نیز قوانین سختی برای تایید یا رد کمپین براساس محتوا دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً این پست ( قوانین محتوای تبلیغات اینستاگرام) را بخوانید.

حتما بخوانید: قوانین محتوای تبلیغات در اینستاگرام

همکاران ما در واحد مدیا، آماده ارائه مشاوره، طراحی، عکاسی و ساخت محتوای تصویری و ویدیویی هستند. لطفاً این صفحه را ملاحظه کنید.

از طرفی دیگر لینک و محتوای صفحه‌ای که کاربران به آن هدایت می‌شوند نیز بسیار مهم است. لازم است که لندینگ پیج مناسب، سبک و جذابی برای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام داشته باشید.

نکته مهم: لازم است قبل از تحویل پست و استوری تبلیغاتی اعم از عکس و یا ویدیو ،حتما سایز مناسب برای نمایش در اینستاگرام را انتخاب و تنظیم کنید.

چنانچه تمایل دارید لینک تبلیغ به صفحه اینستاگرام شما داده شود، باید در نگاه کوتاه کاربران، صفحه شما جذاب باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت فیدبک خوب حتماً لندینگ پیج( صفحه فرود) مناسبی طراحی کنید. همکاران ما در بخش طراحی می‌توانند به شما کمک کنند.

برای شروع سفارش تبلیغات در اینستاگرام ( اسپانسر اینستاگرام) لطفاً :

1.هدف تبلیغ

2.جامعه مخاطبان

3.میزان بودجه و مدت زمان نمایش تبلیغ

  1. محتوای تبلیغات ( تصویر و کپشن)

را به همکاران ما اعلام کنید.

برای شروع راه‌اندازی کمپین تبلیغات در اینستاگرام :

لطفاً پس از واریز مبلغ، نام کاربری و کلمه عبور اکانت اینستاگرام و آدرس پیج فیس‌بوک خود را به کارشناس مربوطه اعلام فرمایید.

نکته مهم 1: نام کاربری و کلمه عبور اکانت شما به امانت در نزد ما باقی می‌ماند و لازم است در طول مدت اجرای کمپین، تغییر نکند.

نکته مهم 2: چنانچه پیج فیس‌بوک ندارید و می‌خواهید تبلیغ از طریق اکانت اینستاگرام شما منتشر شود، لازم است شخصاً پیج فیس‌بوک بسازید در غیر اینصورت می‌توانید لوگوی خود را برای ما ارسال کنید تا پیج فیس‌بوک برای شما بسازیم.

در مرحله بعدی همکاران ما از داشبورد فیس‌بوک، درخواست دسترسی به پیج فیس‌بوک شما را می‌دهند. لطفاً درخواست را تایید بفرمایید.

پس از تنظیم کمپین و تایید فیس‌بوک، کمپین آغاز می‌شود. همکاران ما به محض شروع کمپین به شما اطلاع می‌دهند.

چنانچه کمیپن از طریق صفحه شما در حال اجرا باشد، شما می‌توانید از قسمت لایک‌ها، میزان لایک و کامنت کاربران را مشاهده کنید. لطفاً تبلیغ را به پیج اینستاگرام vdigimarketing دایرکت کنید.

در طول مدت اجرای کمپین و پس از آن کارشناس وی‌دیجیتال مارکتینگ، گزارشات روزانه و نهایی کمپین را با شما در میان می‌گذارند.

چنانچه سوال و یا تجربه‌ای درباره کمپین‌های اسپانسر اینستاگرام دارید، لطفا با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

حتما بخوانید: تبلیغات در اینستاگرام را هوشمندانه تجربه کنید

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز 2.3 / 5. امتیاز دهندگان: 3

تا الان به این پست امتیازی داده نشده

مطالب آموزشی

دانیال قالیبافAuthor posts

سلام دانیال هستم.کارشناس گوگل ادوردز و یکی از ادمین های وبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کدامنیتی *