نحوه ساخت call extension برای تبلیغات در گوگل

ساخت تبلیغات در گوگل

در این ویدیو قصد داریم نحوه ساخت call extention را در پنل جدید ادوردز برای بهینه کردن تبلیغات در گوگل به شما آموزش دهیم. برای آموزش این افزوه در پنل قدیم میتوانید به اینجا را کلیک کنید.

ساخت call extention آسان هست اما بدلیل عدم امکان انتخاب کشور ایران، اضافه کردن شماره تلفن تبدیل به یک امر پیچیده می‌شود. وقتی به تبلیغات در گوگل در ایران نگاه کنید، متوجه می‌شوید که اکثر مواقع شماره تلفن در متن نوشته می‌شود تا از این طریق تعداد کلیک‌های گران گرفته بشود. البته همکاران عزیز نمی‌دانند که درصد بسیار کمی از جستجوگران اینترنتی بدون مراجعه به سایت فقط از روی شماره متن تماس می‌گیرند.

ماهیت برخی از کسب‌و کارها به نحوی است که اعتبار سایت آنها چندان برای کاربر اهمیتی ندارد مانند لوله بازکنی یا فرش شویی، بنابراین کاربران با دیدن شماره تلفن بر روی تبلیغ کلیک نمی‌کنند و فقط تلفن می‌زنند. در این حالت یک شماره قابل لمس در سرچ موبایل کار را برای کاربر بسیار ساده می‌کند و میران تماس تلفنی شما را افزایش خواهد داد.

در این ویدیو به شما آموزش میدهیم چگونه شماره تلفن خود را بصورت یک اد اکستنشن به تبلیغ گوگل خود اضافه کنید. همانطور که میدانید امکان انتخاب کشور ایران برای اضافه کردن شماره تلفن وجود ندارد و ما باید با آپلود یک فایل اکسل این کار را انجام دهیم. برای دانلود این فایل اکسل در زیر این ویدیو فایل مربوطه را کلیک کنید.

 

 

 

دریافت فایل اکسل:

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”دانلود فایل” link=”url:http%3A%2F%2Fvdigimarketing.com%2FFiles%2F1.xls|title:%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%20%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ