گزارش تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

اینستاموشن

همان‌طور‌که می‌دانید و بعضاً مشاهده کرده‌اید، تبلیغات در اینستاگرام روز‌به‌روز در حال افزایش است. یکی از فاکتورهای مهم گرایش کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک به این‌گونه از تبلیغات، هدفمند‌بودن و به‌صرفه‌بودن آن است. از گذشته نمایش تبلیغات به جامعه‌ هدف مدنظر، یکی از آرزوهای بزرگ تمامی کسب‌و‌کارها بوده است. حال این امر با کمی تأخیر در کشور ایران ممکن شده است.

ابتدا گروه اینستاموشن برای نمایش نمونه کارهای خود و نمایش آن به جامعه هدف اقدام به کسب مشاوره و مطالعه نمونه تبلیغات ما در اینستاگرام کرد. بنابراین با علم و آگاهی از نحوه سفارش و ابزارهای مورد نیاز برای تبلیغات در اینستاگرام سفارش مدنظر را مطرح کرد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

حتماً بخوانید: مراحل گام‌به‌گام برای سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام

محتوای تبلیغات در اینستاگرام گروه اینستاموشن

در خیلی از مواقع اتفاق افتاده که یک تجارت برای تولید محتوای تبلیغاتی خود دچار سردرگمی می‌شود. درواقع کسب‌و‌کارها برای سفارش تبلیغات اسپانسر اینستاگرام اولین چالش را که همان محتوای مناسب است به‌درستی طی نمی‌کنند. باید متذکر شد که خیلی‌ها اقدام به تولید محتوا اعم از عکس یا ویدئو توسط خود می کنند که چندان مورد توجه کاربران قرار نمی‌گیرد. در این‌گونه موارد بهتر است از شرکت‌هایی که در این زمینه خدماتی را انجام می‌دهند کمک گرفت. کما اینکه در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ خیلی از کمپین‌ها را از صفر تا صد توسط تیم طراحی و فنی پیش برده‌ایم.

در کمپین تبلیغاتی اینستاموشن، در این زمینه هیچ‌گونه چالشی را پیش روی خود نمی‌دیدیم؛ چرا‌که اینستاموشن، خود درزمینه تولید ویدئوی یک‌دقیقه‌ای برای اینستاگرام فعالیت می‌کند. بنابراین یکی از ویدئوهای جذاب و مناسب خود را برای نمایش در اینستاگرام برای ما ارسال کردند. ازجمله موارد مثبت این محتوای تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن، رنگ‌بندی و صداگذاری با کیفیت خوب بود که بر نتیجه کار بسیار تأثیر خواهد گذاشت.

ضمناً باید یادآور شد درصورتی‌که کارفرما نیاز به افزایش بودجه دلاری خود داشت، می‌تواند با کارمزد کمتر و لوگوی وی دیجیتال مارکتینگ اقدام به سفارش تبلیغ کند. از‌آنجاکه اینستاموشن می‌خواست از نهایت بودجه 1میلیون‌تومانی خود برای نمایش تبلیغات خود استفاده کند، شرکت ما را به‌عنوان اسپانسر انتخاب و بودجه دلاری خود را تا 97 دلار نیوزلند ارتقا داد. همان‌طور‌که می‌دانید، برای این کار دیگر نیازی به دراختیار‌گذاشتن رمز فیس‌بوک و اینستاگرام نیست.

در زیر محتوای تبلیغات در اینستاگرام را می‌بینید:


 محتوای ویدئویی تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

تارگتینگ و جامعه هدف تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

هدف گروه اینستاموشن نمایش تبلیغات خود در یک زمان بسیار کوتاه، به دلیل جشنواره مورد نظرشان بود. به همین دلیل از‌آنجاکه زمان نمایش تبلیغات در اینستاگرام قابل تنظیم است، به درخواست خودشان زمان نمایش را روی 24 ساعت ست کردیم. یکی از نکات مهم در این کمپین این بود که بعد از تنظیمات اولیه و بارگذاری محتوا و کپشن در داشبورد فیس‌بوک، چند ساعت برای تأیید ازسوی اینستاگرام صرف شد تا استارت شود. به همین علت در انتها چند ساعت بیشتر از زمان توافقی با ایشان صرف اتمام بودجه‌شان گردید.

حتماً بخوانید: پرسش‌های متداول تبلیغات در اینستاگرام

جامعه هدف مورد نظر اینستاموشن مردان و زنان 23 سال به بالا بود. کاربران کسب‌و‌کارها نیز به این مورد اضافه شده و برای شهرهای تهران و کرج ارسال گردید. این تنظیمات همگی از طریق داشبورد فیس‌بوک و دیتابیس خود اینستاگرام انجام شد.

باید بدانید که هر چه فعالیت شما درزمینه دیجیتال مارکتینگ بیشتر باشد، تأثیر تبلیغات در اینستاگرام شما بهتر و مفیدتر خواهد بود. مثلاً وجود یک لندینگ‌پیج جذاب یا یک کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرام فعال می‌تواند در محتوای شما درج شده و اصطلاحاً قیف فروش شما را کامل‌تر کند.

نتیجه تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

همان‌طور‌که در بالا گفتیم، بودجه تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن 97 دلار نیوزلند تعیین شد. این ویدئو برای 63.285 نفر از جامعه هدف ارسال گردید. تعداد 12.402 نفر این ویدئو را بیشتر از 3 ثانیه دیدند و تعداد 3.307 نفر حداقل 10 ثانیه این ویدئو را مشاهده کردند. همان‌طورکه در تصویر زیر می‌بینید، امتیاز تبلیغ 4 بود که می‌توانست بیشتر هم باشد. ضمناً لندینگ پیج انتخابی برای این ویدئو 199 بار توسط کاربران هدف کلیک شد.

اینستاموشن

 

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز / 5. امتیاز دهندگان:

اینستاگراممقالاتنمونه تبلیغات در اینستاگرام

دانیال قالیبافAuthor posts

سلام دانیال هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کدامنیتی *

پشتیبانی آنلاین
ارسال پیام در تلگرام
ارسال پیام در واتس آپ
بازگشت به بالا