گزارش تبلیغ در اینستاگرام برای عمران گستر

تبلیغ در اینستاگرام برای عمران گستر

در این مقاله قصد داریم گزارش تبلیغ در اینستاگرام شرکت عمران گستر را به همراه نکاتی ارزشمند و واقعی در قالب یکی از تجربیاتمان بیان کنیم.

همانطور که میدانید درصد بالایی از مشکلاتی که برای پروموت کردن یک پست تبلیغاتی در ایران پیش می آید،مربوط به تحریمهای ایران و همچنین پیغامهای امنیتی فیسبوک و اینستاگرام هست.

در هر صورت کارشناسان ما در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ ، همواره تلاش خود را برای انتخاب بهترین راه و تکنیک در جهت موثر بودن تبلیغ شما انجام خواهند داد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای پروموت کردن یک پست از پیج خود مشتری پیش می آید، عدم تطابق نام کاربری و رمز ورود به اینستاگرام می باشد. همچنین جدا کردن موقت صفحه تجاری اینستاگرام مشتری از فیسبوک مربوطه یکی دیگر از این مشکلات می باشد.

دقیقا چالش های بالا برای استارت تبلیغ در اینستاگرام عمران گستر زمان زیادی را از تیم کارشناسان ما گرفت.

شروع به کار تبلیغات عمران گستر

ابتدا تمامی موارد و نکات برای شروع یه کمپین اسپانسر اینستاگرام برای مشتری ارسال و توضیح داده شد. از آنجائیکه قصد داشتند محتوا را از پیج خودشان پروموت کنیم، لذا رمز و نام کاربری را در اختیار ما گذاشتند. هر چند صفحه اینستاگرام عمران گستر خیلی جدید بود اما این از نظر فنی چندان خلالی  در شروع کمپین ایجاد نمیکند.

حتما بخوانید: مراحل گام به گام برای سفارش یک کمپین تبلیغات در اینستاگرام

یکی از مشکلات برای شروع این تبلیغ، عدم پیدا کردن فیسبوک مشتری و جداسازی آن از اینستا برای شروع تبلیغ بود. لذا پس از سختی های فراوان و امتحان کردن راه های گوناگون، به این نتیجه رسیدیم که با هماهنگی مشتری این تبلیغ را با لوگو و صفحه وی دیجیتال مارکتینگ انجام دهیم.

انتخاب وی دیجیتال مارکتینگ به عنوان اسپانسر مزیت های زیادی دارد که مهم ترین آن عدم دریافت رمز و نام کاربری و همچنین سهولت استارت تبلیغ می باشد. همچنین به میزان 20درصد به بودجه ونتایج مشتری می افزاید.

محتوای تبلیغات در اینستاگرام عمران گستر

محتوای تبلیغاتی این کمپین به صورت مونشن گرافیک و در قالب ویدیو ویو ارسال گردید که در زیر این محتوا را می توانید مشاهده کنید:

ظاهرا این ویدیو تمام فاکتورهای اصلی برای جذب مخاطب را دارد، اما در ابتدا سایز آن مورد قبول واقع نشد که با ایجاد تغییراتی ریسایز انجام و مجددا بارگذاری شد.

جامعه هدف و تارگتینگ تبلیغات در اینستاگرام عمران گستر

همانطور که دیدید محصول جدید عمران گستر نوعی سایبان کولر کم جا و با قیمت مناسب بود. لذا کاملا مشخص است که مردان بیشتر نیاز به تهیه آن دارند. همچنین مکان جغرافیایی کاربران هدف شهر تهران انتخاب گردیدف که این امر از طریق دیتابیس قوی ای که در اختیار داریم میسر گردید.

معمولا بهترین تکنیک برای اینگونه محتواها انتخاب گزینه video view برای نمایش تبلیغ می باشد.

همچنین صفحه اینستاگرام عمران گستر به عنوان لندینگ پیج این ویدیو تعیین شد. یعنی کاربران با کلیک بر روی آن وارد صفحه مشتری میشدند.

حتما بخوانید: سوالات متداول تبلیغات اینستاگرام

images

نتیجه تبلیغات در اینستاگرام عمران گستر

بودجه این تبلیغ با توجه به قیمت روز دلار، 55 دلار مشخص شد. با این بودجه و با توجه به امتیاز 2 از 10 در کمال تعجب  دیدیم که بیش از 5000 بار این ویدیو توسط کاربران دیده شد. همچنین 185 نفر بر روی این ویدیو کلیک کردند. تعداد 10 نفر این ویدیو را بازنشر کردند و حداقل 2000 نفر توانستند 25درصد از ویدیو را مشاهده کنند.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *