گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام آوانگارد

گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام آوانگارد

همیشه در راه‌اندازی کمپین تبلیغات در اینستاگرام مشتریان وی دیجیتال مارکتینگ به نکاتی برخورد می کنیم که ترجیه میدهیم آن را با شما در میان بگذاریم. در ادامه گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام آوانگارد را با هم مرور میکنیم:

وبسایت آوانگارد به عنوان یه سایت فروشگاهی در زمینه کتاب، به همراه یک تیم خوش ذوق و حرفه ای، درخواست راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی اینستاگرام را به مجموعه ما داد.

همیشه کارشناسان ما طبق روال اقدام به گرفتن اطلاعات کامل در زمینه نوع تجارت مشتریان می کنند. از آنجائیکه گروه آوانگارد برای اولین بار اقدام به سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام کرده بود، بنابراین بیشتر هدفگذاری را بر روی نمایش عکس ارسالی از سوی خودشان قرار دادیم.

حتما بخوانید: نمونه کمپین های اجرا شده در وی دیجیتال مارکتینگ

محتوای کمپین تبلیغات در اینستاگرام آوانگارد

باید بدانید که محتوای عکس نمایش بیشتری نسبت به ویدیو خواهد داشت. اما از این نکته نباید غافل شد که جذابیت ویدیوی تبلیغاتی بسیار بسیار بیشتر از تصاویر تبلیغاتی است.

گروه آوانگارد برای آشنایی بیشتر با این نوع تبلیغات و همچنین برندینگ محصولات خود اقدام به ارسال یک تصویر که در زیر می بینید، نمود.

photo_2019-09-19_08-18-15

تصویر اولیه کمپین آوانگارد

نکته: همانطور که در گزارشات قبلی و همچنین سوالات متداول بارها به آن اشاره کردیم، تصاویر با نوشته زیاد به هیچ عنوان مورد تایید اینستاگرام قرار نخواهد گرفت. به همین دلیل این تصویر از سوی اینستاگرام رد شد.

بنابراین موضوع را با مشتری در میان گذاشته و آنها نیز اقدام به ارسال عکسی مناسب جهت جاگذاری در کمپین مورد نظر نمودند.

در زیر عکس نهایی را با هم مشاهده می کنیم.

photo_2019-09-19_08-32-05

تصویر نهایی کمپین آوانگارد

همانطور که میبینید، این تصویر هم دارای نوشته می باشد، اما خیلی کمتر و حرفه ای تر از عکس قبلی است. بنابراین با خوش شانسی مورد تایید قرار گرفت، اما به دلیل وجود نوشته امتیاز 2 از 10 را کسب کرد. لازم به ذکر است که امتیاز پایین مشکلی در ادامه کمپین به وجود نمی اورد، و تنها باعث اثربخشی کمتر کمپین خواهد شد.

نکته: همیشه سعی کنید بهترین، با کیفیت ترین و جذاب ترین تصاویر را بدون نوشته جهت تبلیغات در اینستاگرام انتخاب کنید. جای نوشته بیشتر در کپشن می باشد.

حتما بخوانید: سوالات متداول تبلیغات اینستاگرام

تارگتینگ و جامعه هدف تبلیغات در اینستاگرام آوانگارد

با توجه به تحریم های خارجی، همیشه مشکل انتخاب جامعه هدف مناسب را در کمپین های اینستاگرام داریم. اما کارشناسان ما در وی دیجیتال مارکتینگ با استفاده از ترفلندها و تکنیک های منجصر به خودمان، سعی بر انتخاب دقیق تر جامعه هدف مناسب برای مشتریان دارند.

جامعه هدف این کمپین تمام مردان و زنان ساکن تهران بین سنین 25 تا 34 تعیین گردید. این جامعه با استفاده از تتنظیمات کلی در داشبورد فیسبوک و همچنین دیتابیس شماره تماس ها قابل انجام بود.

با توجه به اینکه آوانگارد اولین تجربه خود را در این زمینه داشت. نمایش حداکثری تصویر را به عنوان تارگتینگ کمپین انتخاب کردیم.

نتیجه تبلیغات در اینستاگرام آوانگارد

بودجه ریالی این کمپین 1 میلیون تومان در نظر گرفته شد که با توجه به قیمت روز دلار و اینکه با لوگوی وی دیجیتال مارکتینگ استارت شد، بودجه دلاری آن 87 دلار تعیین گردید.

با این بودجه 52 هزار نفر این عکس را دیدند. و اینکه حدود 80 نفر بر روی آن کلیک کرده و وارد سایت آنها که به عنوان لندینگ پیج تبلیغ مشخص شده بود، شدند.

در انتها یادآور می شود، در صورتی که تصویر مشتری تمام فاکتورهای اصولی برای تبلیغات در اینستاگرام را داشت، قطعا امتیاز بالاتری کسب می کرد و نمایش بیشتری در اینستاگرام می گرفت.

حتما بخوانید: راهنمای کامل سفارش تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.