تبلیغات لوله بازکنی و ۴ شاه کلید برای موفقیت

تبلیغات لوله بازکنی و ۴ شاه کلید برای موفقیت

تبلیغات لوله بازکنی امروزه در دنیای دیجیتال مارکتینگ جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند. شرکت‌های موجود در این نوع کسب‌وکارها تمام تلاش خود را برای کنار زدن رقبا و موفقیت بیشتر می‌کنند. اما در این میان کسب‌وکاری برنده است که بتواند اصولی و استاندارد حرکت کند. یک شرکت لوله بازکنی موفق باید از انجام حرکت‌های شتاب‌زده پرهیز کند. از جمله راهکارهای پیش رو برای داشتن یک کسب‌و‌کار موفق و تبلیغات لوله بازکنی بهینه، استفاده از گوگل ادوردز، داشتن یک سایت خوب، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و ثبت مکان روی گوگل مپ است. این چهار روش می‌توانند شاه کلیدهای شما برای موفقیت باشند. در این مطلب به بررسی تمام این چهار گزینه می‌پردازیم.

خدمات لوله بازکنی، مناسب برای تمام فصول!

همه ما حداقل یک بار در طول عمر خود با تبلیغات لوله بازکنی مواجه شده‌ایم. این تبلیغات تا گذشته نه چندان دور به کمک برچسب‌های شمار‌ه‌دار که در روی درب منازل چسبانده می‌شدند، خودنمایی می‌کردند. تمام مردم به خدمات لوله بازکنی نیاز دارند. هیچ بهانه‌ای وجود ندارد که لوله‌ها و تاسیسات خانه تشخیص دهند که زمان درستی برای خراب شدن آن‌ها نیست! بنابراین در تمام ایام سال، در تمام روزهای هفته، در ایام کرونا، نوروز و هر زمانی نیاز به این خدمات وجود دارد. تبلیغات برای لوله بازکنی در سال‌های گذشته پیشرفت زیادی کرده‌اند. این شرکت ها امروزه سعی می‌کنند از روش‌های نوین برای تبلیغات خود استفاده کنند. اولین روشی که با هم در این مطلب بررسی می‌کنیم تبلیغات گوگل است:

گوگل ادوردز، اولین و بهترین پیشنهاد

اگر تا به حال درباره این قابلیت پیشرفته گوگل چیزی نشنیده‌اید با ما همراه باشید. گوگل ادوردز از زمانی اهمیت خاصی پیدا کرد که همگی ما برای پیدا کردن خدمات مورد نیازمان از گوگل کمک گرفتیم. خودتان را در شرایطی تصور کنید که نیاز به نوعی خدمات خاص دارید. مثلاً در خانه نشسته‌اید و ناگهان دچار یک مشکل برقی در خانه می‌شوید. اگر کسی را از قبل نشناسید احتمالاً تلفن همراهتان را بر می‌دارید و از موتور جست‌وجوی گوگل کمک می‌گیرید. گوگل این روزها تبدیل به یکی از بهترین و مورد اعتماد‌ترین دوستان ما شده است. به همین دلیل است که کسب‌وکارها تلاش می‌کنند تا در زمان جست‌وجوی مخاطبان در گوگل رتبه بالایی داشته باشند.

تبلیغات لوله بازکنی

تبلیغات هدفمند، هزینه کمتر و بازدهی بالاتر

تبلیغات در گوگل معمولا نیاز به پراخت هزینه بالایی دارند. شما علاوه بر پرداخت هزینه این تبلیغات نیازمند داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه هستید. سفارش آگهی در گوگل بدون مشورت با یک متخصص باعث از بین رفتن هزینه‌های شما خواهد شد. در تبلیغات لوله بازکنی معمولا کسب‌وکارها گمان می‌کنند با پرداخت هزینه بالاتر می‌توانند به راحتی از رقبا عبور کرده و به هدف نهایی خود برسند. حقیقت این است که کار کردن با گوگل ادوردز به این راحتی‌ها نیست. این قصه سر دراز دارد و شما نیاز به آموزش کامل برای استفاده از آن دارید.

ساز و کار گوگل ادوردز چیست؟

برای شناخت بهتر این روش تبلیغ لوله بازکنی، بهتر است اول با سازوکار گوگل ادوردز آشنا شویم. به کمک این سیستم شما باید روی یک کلید واژه خاص سرمایه‌گذاری کنید. به این ترتیب شما در زمان جستجوی این کلمه توسط مخاطب، در رتبه‌های بالای نتایج گوگل دیده می‌شوید. برای مثال اگر برای تبلیغات لوله بازکنی اقدام کرده‌اید، ممکن است روی عبارت «بهترین لوله بازکن در تهران» سرمایه‌گذاری کرده باشید. در این صورت اگر مخاطب این عبارت را جستجو کند شما را در صفحه اول گوگل مشاهده می‌کند و به سایت شما وارد می‌شود.

 اشتباهات تبلیغات لوله بازکنی در گوگل ادوردز

گاهی بعضی از کسب‌وکارها تصور می‌کنند که با پرداخت هزینه بیشتر به راحتی می‌توانند در رتبه اول تبلیغات گوگل قرار بگیرند و از رقیبان خود جلو بزنند. این موضوع در بین تبلیغات لوله بازکنی هم دیده می‌شود. اما مهم نیست شما چه مبلغی پرداخت می‌کنید. شما باید با توجه به مبلغ پرداختی بتوانید کلیک دریافت کنید و بازدهی مبلغ پرداختی خود را ببینید. در واقع چیدمان استراتژی تبلیغات در گوگل نباید بر اساس کسب بالاترین رتبه قرار بگیرد. با افزایش بی‌رویه کلید واژه‌ها و پرداخت مبلغ بسیار بالا شما ممکن است مبلغ گزافی به گوگل بپردازید و بازدهی ممکن را هم دریافت نکنید. اما بهترین تبلیغات لوله بازکنی در گوگل چیست؟

راه چاره برای تبلیغات لوله بازکنی

برای اینکه در این مسیر اصولی هزینه کنید و بتوانید بیشترین بازدهی را از تبلیغات گوگل دریافت کنید، باید با کارشناسان این حوزه در ارتباط باشید. همکاران ما در وی دیجیتال ‌مارکتینگ همیشه در دسترس شما هستند. پیشنهاد همکاران ما در این حوزه بالابردن Quality Score یا امتیاز کیفی تبلیغات است. امتیاز کیفی امتیازی است که گوگل با بررسی وضعیت تبلیغات و کلمه‌های کلیدی انتخابی، به کمپین شما اختصاص می‌دهد. کارشناسان این حوزه ساعت‌ها کلمه‌های کلیدی مناسب تبلیغ شما را بررسی کرده و با برنامه‌ریزی روی آن‌ها یک برنامه موثر و مفید را برای شما تهیه می‌کنند. تبلیغات لوله بازکنی به دلیل اینکه همواره مورد نیاز مردم هستند می‌توانند بازدهی خوبی در این زمینه دریافت کنند.

هزینه تبلیغات لوله بازکنی در گوگل ادوردز

گوگل ادوردز در واقع یکی از بزرگ‌ترین منابع درآمدی گوگل است و به همین دلیل به هیچ وجه نمی‌توانید یک تبلیغ رایگان از سمت گوگل برای کسب‌وکار خود داشته باشید. برای تبلیغات لوله بازکنی یا هر نوع تبلیغ دیگر، ابتدا باید حساب کاربری خود را شارژ کنید.

بعد از شروع کمپین، به ازای هر کلیک کاربر، گوگل از حساب شما مبلغی را کم می‌کند. هر چه رقابت در یک کلمه کلیدی بیشتر شود، هزینه دریافتی گوگل هم بالاتر می‌رود. با توجه به اینکه شرکت‌های لوله بازکنی رقابت بالایی در تبلیغات گوگل دارند این هزینه‌ها معمولاً بالا می‌روند. اینجاست که کارشناسان ما در وی دیجیتال مارکتینگ وارد می‌شوند و به شما کمک می‌کنند تا با کاهش هزینه‌ها بتوانید تبلیغات موثرتری داشته باشید.

بهترین تبلیغات لوله بازکنی

تبلیغات گوگل برای کسب‌وکارهای بدون وب‌سایت

اگر کسب‌وکار شما هنوز وب‌سایت معین و مشخصی ندارد، نمی‌توانید از تبلیغات گوگل استفاده کنید. تبلیغات لوله بازکنی برای این کسب‌وکارها محدود به خدمات تبلیغات آفلاین خواهد شد. اگر در این شرایط قرار دارید اصلا نگران نباشید، همکاران ما در وی دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنند تا وب‌سایت خود را طراحی کرده و به سرعت وارد دنیای آنلاین تبلیغات لوله‌بازکنی شوید.

یک وب سایت خوب، لازمه موفقیت

اهمیتِ داشتن یک وب‌سایت برای کسب‌وکارهای مختلف بر کسی پوشیده نیست. تبلیغات لوله بازکنی در صورتی که به پشتوانه یک وب‌سایت خوب و مناسب صورت بگیرند، بازدهی بهتری دارند. در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های لوله بازکنی برای طراحی وب‌سایت خود از متخصصین این حوزه کمک می‌گیرند. همکاران ما در وی دیجیتال مارکتینگ با سال‌ها تجربه در این زمینه انتخاب خوبی برای طراحی سایت شما هستند.

این نکته را فراموش نکنید که داشتن یک وب‌سایت به تنهایی برای موفقیت کسب‌وکار شما کافی نیست. در ادامه تعدادی از ویژگی‌های یک وب‌سایت خوب و موفق را مختصراً برای شما توضیح می‌دهیم.

  1. رابط کاربری جذاب

هنگامی که مخاطبان شما تبلیغات لوله بازکنی را در قسمت‌های مختلف، مثل گوگل ادوردز یا در رپورتاژ خبری مشاهده کنند، به سمت وب‌سایت شما روانه می‌شوند. در این زمان سایت شما باید کارایی لازم برای پاسخ‌دهی به کاربر جدید را داشته باشد. وب‌سایتی که ظاهر مناسبی نداشته باشد نمی‌تواند کاربر را مدت زیادی در خود نگه دارد. این اتفاق باعث افت رتبه وب‌سایت شما در موتورهای جست‌وجو خواهد شد. طراحی خوب برای یک وب‌سایت باید با توجه به واکنش مخاطب باشد. همچنین یک طراحی صحیح باید به شکلی باشد که در ابزارهای مختلف مثل تبلت و گوشی موبایل هم به درستی مخاطب را به سرمنزل مقصود برساند. اگر وب‌سایت شما به شکلی باشد که کاربر سردرگم شود، تاثیر منفی روی عملکرد وب‌سایت و رتبه شما در موتورهای جست‌وجو خواهد داشت.

  1. سرعت بالا

هنگامی که کاربر به دنبال پیدا کردن تبلیغات لوله بازکنی است، ممکن است هم‌زمان چندین سایت را  باز کند. در این شرایط سایتی که با سرعت بیشتری مخاطب را به هدف خود برساند و اطلاعات را سریع‌تر بارگذاری کند برنده است. اگر سایت شما سرعت بالایی نداشته باشد مخاطب را خسته می‌کند و ممکن است او قبل از باز شدن سایت شما، آنچه نیاز دارد را پیدا کند. این موضوع باعث کاهش اعتبار شما نزد گوگل می‌شود و تمام زحمات شما را به باد خواهد داد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقاله ” 6 راه حل برای افزایش سرعت سایت “ را حتما بخوانید.

  1. سئو و مزیت‌هایش

یک سایت خوب باید سئو شده باشد. منظور از سئو بهینه‌سازی یک وب‌سایت برای موتورهای جستجو، از جمله گوگل است. وقتی شما در وب‌سایت خود از کلمات کلیدی مورد علاقه کاربران به میزان زیادی استفاده کنید، رتبه سایت خود را کم‌کم نزد گوگل ارتقا می‌دهید. این یک روش سرمایه‌گذاری کم هزینه و پر بازده است. البته تمام موارد گفته شده از جمله سرعت لود سایت بر روی رشد سئو بسیار تاثیر‌گذار هستند. نوشتن مقاله برای بهبود سئوی سایت کار هرکسی نیست. این محتوا باید توسط یک متخصص سئو برنامه‌ریزی و نوشته شود. اگر برای تبلیغات لوله بازکنی به دنبال یک متخصص سئو می‌گردید به سایت ما سر بزنید و با متخصصین ما در ارتباط باشید.

  1. محتوای جذاب و اصولی

یک سایت خوب باید علاوه بر تمرکز روی امور تبلیغاتی روی تولید محتوای خوب هم انرژی می‌گذارد. متن تبلیغ لوله بازکنی در صفحه اول سایت باید جذاب و گیرا باشد. محتوای آموزشی هم می‌تواند روی جذب مخاطب و نگه داشتن او روی وب‌سایت تاثیرگذار باشد. همچنین می‌توانید در بخشی از سایت، سوالات متداول کاربران را قرار دهید. گروه دیگری از محتواهای مورد توجه کاربران، نظرات مشتریان قبلی است. کاربر با بررسی این نظرات می‌تواند به راحتی تصمیم بگیرد و به شما اعتماد کند.

به طور کلی شما می‌توانید سه نوع محتوا در سایت خود منتشر کنید:

  • محتوای متنی
  • محتوای تصویری
  • محتوای ویدیویی

محتوای متنی می‌تواند بلاگ‌ها، نظرات مشتریان و سوالات متداول آن‌ها باشد. در مورد محتوای تصویری بهتر است حتما از تصاویر واقعی استفاده کنید. استفاده از تصاویر آماده باعث می‌شود کاربر نتواند به راحتی به شما اعتماد کند. همچنین ویدیوهای جذاب از نحوه کار یا آموزش فعالیت شما و همچنین پشت صحنه‌های جالب و خنده‌دار می‌تواند مخاطب را مدت زیادی در سایت شما نگه دارد.

  1. امنیت سایت

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در مورد یک وب‌سایت امنیت آن است. اگر تمامی فاکتورهای یک وب‌سایت خوب را رعایت کرده باشید ولی امنیت مناسبی نداشته باشید ممکن است هر لحظه با اختلال روبه‌رو شوید. در ابتدای کار لازم است فاکتور‌های امنیتی را مد نظر قرار دهید و از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

همچنین اکثر کاربران به امنیت اطلاعات خود اهمیت زیادی می‌دهند. آن‌ها نیاز دارند که بدانند در هنگام بررسی این تبلیغات لوله بازکنی و ارائه اطلاعات خود به این سایت در امنیت کامل قرار دارند و اطلاعاتشان محفوظ می‌ماند. استفاده از گواهینامه ssl روی آدرس وب‌سایت‌ها (پروتکل امنیتی https)، می‌تواند به کاربران این امنیت خاطر را بدهد. طبق این پروتکل اطلاعات بین کاربر و سرور به صورت کد مبادله می‌شود و امنیت اطلاعات کاربران افزایش پیدا می‌کند.

شبکه های اجتماعی، پلی تازه بین کاربران و کسب‌و‌کارها

شبکه‌های اجتماعی به قدری در بین مردم رواج پیدا کرده‌اند که امروزه تقریبا تمام افراد جامعه از این شبکه‌ها استفاده می‌کنند. درصد زیادی از مردم برخی از خرید‌های خود را به وسیله این شبکه‌ها و به صورت آنلاین انجام می‌دهند. با شیوع بیماری کرونا این خریدها رواج بیشتری پیدا کردند و کسب‌و‌کارهای زیادی فروش خود را به صورت آنلاین و از طریق این شبکه‌های اجتماعی انجام می‌دهند. به همین دلیل است که صاحبان خدمات سعی می‌کنند در این شبکه‌ها به صورت حرفه‌ای فعالیت کنند. اگر بتوانید یک صفحه اینستاگرام فعال داشته باشید و محتوای جذابی برای آن تهیه کنید، می‌توانید بین مردم شناخته شوید. در این صورت اگر شخصی خدمات شما را در اینستاگرام جست‌وجو کند می‌تواند با پیدا کردن صفحه شما، با شما در تماس باشد. ما علاوه بر ارائه خدمات مدیریت صفحه اینستاگرام به شما کمک می‌کنیم تا تبلیغات در اینستاگرام را به حوبی انجام دهید.

تبلیغات لوله بازکنی در شبکه های اجتماعی 

نقشه گوگل را فراموش نکنید

ثبت کردن موقعیت مکانی کسب‌و‌کار روی نقشه گوگل یکی از راه‌های تبلیغات لوله بازکنی در بین کاربران گوگل است. شما به کمک این قابلیت گوگل می‌توانید نام کسب‌و‌کار خود، عکس‌هایی از فضای داخلی و بیرونی آن، آدرس و شماره تماس، ساعت کاری، راه‌های دسترسی و نظرات مردم را وارد کنید. به این ترتیب هنگامی که شخصی خدمات شما را در گوگل جستجو کند، مکان فعالیت شما در نقشه گوگل به او نمایش داده می‌شود. این موضوع به برجسته شدن کسب‌وکار شما و افزایش اعتبارتان در گوگل کمک بسیار زیادی می‌کند.

حرف آخر

تمام روش‌های گفته شده تنها بخشی از دنیای وسیع تبلیغات لوله بازکنی و راه‌های رسیدن به موفقیت در این کسب‌وکار است. شما به کمک متخصصان این حوزه می‌توانید روزبه‌روز پیشرفت کنید و به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید. دنیای دیجیتال در آینده نزدیک جای بیشتری در دل مردم باز می‌کند. بنابراین این نوع تبلیغات را کاملاً جدی بگیرید و برای موفقیت در آن برنامه‌ریزی کنید. ما در وی دیجیتال مارکتینگ در این مسیر همراه شما هستیم.

این مطلب را دوست داشتید؟ پیشنهاد می‌کنیم راه‌حل‌های تبلیغاتی سایر کسب‌وکارها را هم بخوانید.
»» آموزش پربازده‌ترین روش‌های تبلیغات نظافت منزل در اینترنت
»» 4 راه‌حل هوشمندانه برای تبلیغات فروش ملک در ترکیه
»» تبلیغات مهاجرتی و انواع روش‌های موفقیت در آن

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *