گزارش تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

گزارش تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

در این مقاله قصد داریم تا گزارش تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن را ارائه دهیم. پس برای افزایش تجربه و بالا رفتن سطح اطلاعات خودتان در زمینه تبلیغات اسپانر اینستاگرام با دقت ما را همراهی کنید. قبل از هر چیز در صورت هر گونه سوال و یا مشاوره به لینک زیر مراجعه فرمایید:

حتما بخوانید: پاسخگوی سوالات شما هستیم

یکی از مواردی که در بحث تبلیغات در اینستاگرام خیلی با آن مواجه میشویم، سردرگمی مشتریان برای تولید و یا انتخاب محتوای تبلیغاتی خود جهت نمایش در اینستاگرام هست. در اغلب موارد تولید محتوا اعم از عکس و ویدیو خیلی جدی گرفته نمیشود. در صورتیکه اولین و مهمترین بخش که کاربران جامعه هدف آن را می بینند محتوای بصری تبلیغ هست. پس نباید اشتباه کرد. از مهمترین دلایل این اشتباه می توان به تعجیل بی مورد برای شروع کمپین و نیز ملاحظات بودجه ای می باشد.

کمااینکه در گزارش تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن به شما خواهیم گفت که چگونه این چالش ها را از بین بردیم.

مزایای تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

مهمترین فاکتور در این تبلیغ تولید محتوای ویدیویی به صورت موشن گرافیک توسط خود کارفرما بود. البته باید متذکر شد که با توجه به اینکه تجربه کار با گروه اینستاموشن را بارها داشته ایم، از این بابت هیچ نگرانی وجود نداشت. ویدیوی موشن گرافیکی جذاب و موثر، مانند کمپین های قبلی اینستاموشن به صورت خودکار در امر برندینگ این گروه می تواند موثر باشد.

 

 

محتوای ویدیویی اینستاموشن

یکی دیگر از فاکتورهای مهم این کمپین استفاده از لوگوی وی دیجیتال مارکتینگ به عنوان اسپانسر آن باشد. عدم دریافت رمز اینستا و فیسبوک کارفرما، سهولت در راه اندازی کمپین و افزایش بودجه دلاری کمپین شامل این کار می باشد.

نکته: با توجه به اینکه معمولا در هماهنگی صفحات فیسبوک و اینستاگرام مشتریان به مشکل برخورد میکنیم. لذا توصیه میشود جهت جلوگیری از اتلاف وقت قبل از شروع کمپین یوزرنیم و پسفورد پیج های اینستاگرام و فیسبوک خود را چک کنید. در غیر اینصورت بهترین راه استفاده از لوگوی ما برای راه اندازی کمپین می باشد.

حتما بخوانید: جمعیت شناسی و لوکیشن در تبلیغات اینستاگرام

نتایج تبلیغات در اینستاگرام اینستاموشن

بودجه نهایی کمپین تبلیغاتی اینستاموشن 73 دلار نیوزلند بود که با توجه به قیمت روز محاسبه گردید. استراتژی نمایش این ویدیو بر اساس هر 2 ثانیه نمایش تعیین شد. یعنی هر کاربر که حداقل دو ثانیه این ویدیو را ببیند از بودجه کسر شود. این تبلیغ برای 111 هزار نفر از جامعه مورد نظر ارسال شد که از این تعداد حدود 50 هزار نفر دوبار ویدیو را در صفحه اینستاگرام خودشان میدیدند.

تقریبا 15 هزار نفر این ویدیو را حداقل 3 ثانیه مشاهده کردند. ضمنا این تبلیغ امتیاز 3 را در مجموع کسب کرد.

گزارش اینستاموشن

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ