گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن

گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن

در این مقاله قصد داریم گزارش کمپین اسپانسری اینستاگرام دکتر کلباسی را با بیان کنیم. لذا اگر در زمینه سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام نیاز به نمونه کارهای تبلیغاتی دارید، ممکن است این گزارش خیلی به شما کمک کند.

پیش از هر چیز توصیه میکنیم تا مقاله ای که در لینک زیر میبینید را یکبار مطالعه کنید:

حتما بخوانید: راهنمای کامل سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام

شروع کمپین تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن

ابتدا دکتر کلباسی تصمیم به تبلیغات در سوشال مدیا داشتند که پس از بررسی و مشورت با تیم وی دیجیتال مارکتینگ، نظر بر این شد تا یک کمپین تست اینستاگرام از طریق پیج خودشان ساخته و به جامعه هدفشان نمایش دهیم.

نکته: یکی مهم ترین نکته ها و چالش های تولید محتوای تبلیغات پزشکی و زیبایی وجود عکس های طبیعی به صورت نرمال و بدون هر گونه نمایش لوازم پزشکی و …. می باشد.

محتوای تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن

همانطور که در بالا گفتیم، تولید محتوای تایید شده از سوی اینستاگرام تا حدودی شما را با چالش هایی روبرو می کند. یکی از این چالش ها عدم استفاده از مواردی نظیر محیط اتاق عمل و دستگاه های پزشکی و سوزن و …. می باشد. همانطور که در پایین میبینید، تیم وی دیجیتال مارکتینگ با علم به این موضوع اقدام به توصیه محتوایی به مشتری (کلینیک مدرن) نمود.

حتما بخوانبد: گزینه های محتوایی تبلیغات در اینستاگرام دکتر ولی الهی

لذا محتوای تولید شده زیر به عنوان عکس نهایی جهت کمپین اینستاگرام کلینیک مدرن تایید شد. همانطور که میبینید این عکس جذابیت های لازم در جهت تاثیرگذاری بر مشتری و عدم عدول از قوانین اینستاگرام را رعایت نموده است.

گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن
گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن

عکس تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن

جامعه هدف و تارگتینگ تبلیغات در اینستاگرام کلینیک مدرن

معمولا برای تبلیغات پزشکی زیبایی و … تا همین چند سال پیش اصولا جامعه هدف را خانم ها تشکیل می دادند. اما در سال های اخیر آقایان نیز به خیل عظیم مشتاقان جراحی های زیبایی پیوسته اند. همانطور که می دانید جراحی فک و صورت و ایمپلنت درصد بالایی از جراحی های زیبایی را به خود اختصاص داده است.

با توجه به توضیحات بالا، جامعه هدف این کمپین تمام مردان و زنان بین سنین 25 تا 70 سال ساکن شهر تهران تعیین گردید.

حتما از خود می پرسید که با توجه به وجود تحریم ها و عدم انتخاب کشور ایران در تبلیغات، چگونه این امکان وجود دارد؟؟؟؟؟  . برای پاسخ به این پرسش باید لینک ویدیویی زیر را ببینید:

حتما مشاهده کنید: فیلم راز ساخت تبلیغ اینستاگرام در ایران با وجود تحریم ها چیست ؟

ضمنا صفحه اینستاگرام کلینیک مدرن به عنوان لندینگ پیج این تبلیغ تعیین گردید. بدین معنی که کاربرها در صورت کلیک بر روی این تصویر ، به صفحه اینستاگرام کلینیک مدرن هدایت می شدند.

این کمپین از پنل تست 1میلیون تومانی استفاده کرد که حدود67 دلار شارژ شد.
با این 67 دلارحدود 66000 بازدید با توجه با جامعه هدف داشته است.

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.