گزارش کمپین تبلیغات اسپانسری اینستاگرام کاشت مو

گزارش کمپین تبلیغات اسپانسری اینستاگرام کاشت مو

در این مقاله قصد داریم گزارش کمپین تبلیغات اسپانسری اینستاگرام کاشت مو در تهران را برایتان بازگو و مشکلات آن را باهم بررسی کنیم. همه میدانیم اینستاگرام فضایی برای وقت گذرانی و تفریح است. همچنین میتوان برخی بیزینس ها نیز در آن پروموت شود مثل کاشت مو! این تایپ بیزینس ها معمولا با از یک آفر خوب مخاطبین خود را ترقیب به استفاده از خدمات خود میکنند. حال اگر ابزار قدرتمندی مثل پروموشن داشته باشیم که سن، جنسیت و محل زندگی را مشخص میکنید به نتیجه آن بیاندیشید.

کمپین اسپانسر اینستاگرام چگونه تبلیغ من را به مخاطبین هدف نمایش میدهد؟

زمانی اسم. کمپین اسپانسری اینستاگرام به گوش میرسد ذهن ها به سمت اکانت بیزینسی فیسبوک میرود. چرا؟ اگر وب سایت وی دیجیتال مارکتینگ دنبال تبلیغات اینستاگرام بوده اید حتما تبلیغات اسپانسر فیسبوک و اینستاگرام به چشمات خورده است. کمپین های اسپانسری که توسط تیم فنی ما ران میشود توسط بیزینس پیج فیسبوک پروموت میشود و پیج بیزینسی فیسبوک الزامیست. اگر پیج بیزینسی ندارید به بلاگ زیر سر بزنید!

روش ساخت پیج بیزینسی فیسبوک

فیسبوک یکی از قوی ترین سوشال مدیا های دنیای مجازیست و به همین واسطه اطلاعات زیادی از رفتار مخاطبین خود دارد و به راحتی میتواند پشت تبلیغاتی شما را به دقیق ترین حالت ممکنه به درست ترین افراد نمایش دهد. حال با خود میپرسید اینستاگرام کجای این تبلیغ است؟ در پاسخ باید بگوییم که شما با اتصال اینستاگرام بیزینسی خود به پیج بیزینسی فیسبوک میتوانید به راحتی در اینستاگرام نیز تبلیغ کنید. ممکن است برخی با خود بگویند من نیازی به پیج بیزینسی فیسبوک ندارم و یا بلد نیستم درست کنم نمیتوان راه دیگری جلو پایمان بگذارید؟
پاسخ ساده است بله میشود! ما محتوای مجاز شما را از طریق پیج بیزینسی وی دیجیتال مارکتینگ پروموت میکنیم!

فرق تبلیغات با پیج وی دیجیتال مارکتینگ با پیج شخصی من چیست؟

اگر به زبان ساده بگوییم تبلیغ با پیج بیزینسی شما با آدرس صفحه تجاری خودتان پروموت میشود و با بیزینسی اکانت ما با آدرس حساب کاربری ما!
ممکن است این نگرانی پیش بیاید که خب افراد پیج من را فالو نمیکنند! فیسبوک برای این مشکل راهی ارائه داده که تبلیغات اسپانسری هیچ جذب فالووری ندارد و بر اساس تنظیماتی که کارشناس فنی براتان انجام میدهد هزینه کسر میشود. شاید فکر کنید که این راه حل نیست و به حذف صورت مسئله شبیه است. باید متذکر شد که فیسبوک فالوور بالا را سنگ محک یک پیج قرار نداده است.

اما نکته جالبی که میتوان به آن اشاره کرد گزینه ی Looke Like است. این گزینه به تبلیغ شما اجازه میدهد تا مخاطبینی که تا ۳۶۵ روز گذشته روی پیج شما فعالیتی داشته اند را نمایش داده شود.

گزارش کمپین تبلیغات اسپانسری اینستاگرام کاشت مو

این مجموعه برای تبلیغ خود از دو گزینه ای که فیسبوک برای محل انتشار قرار داده استفاده کردند. این به چه معنیست؟‌ در ابتدا ویدیو زیر را تماشا کنید.

 

این محتوای جذاب برای استوری آماده شده. حالا ویدیو دوم هم تماشا کنید.

این دو ویدیو برای دو مکان مختلف استوری و پست طراحی شده  که به کمک فیسبوک هم روی استوری با ابعاد مخصوص خود و پست انتخاب و منتشر شد.

این دو ویدیو برای ایران پروموت شد ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه با وجود تحریم ها میتوان برای ایران تبلیغ کرد؟
درجواب باید گفت که با کمک دیتابیس. دیتابیس مجمعه شماره همراه هایست که خود مجموعه در اختیار ما قرار داده تا محتوای تبلیغاتی آنها به افرادی که شماره شان روی دیتابیس ذخیره شده نشان داده شود. دیتابیس باید حداقل ۱۰۰ هزار شماره داشته باشد تا توسط فیسبوک تایید شود. اما نکته این کمپین اضافه کردن دیتابیس موجود در آرشیو تیم فنی است که تعداد شماره ها برای این دو محتوا جذاب کافی نبود

گزارش جدولی از کمپین تبلیغاتی در ایران

گزارش کمپین تبلیغات اسپانسری اینستاگرام کاشت مو

 

گزارشی که مشاهده میکنید اولی برای دیتابیس شخصی مشتری بوده و دومی دیتابیس تیم فنی بوده است.

 

 

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *