چگونه یک تبلیغ هدفمند در لینکدین بسازیم ؟

چگونه یک تبلیغ هدفمند در لینکدین بسازیم ؟

اگر بدنبال تبلیغات هدفمند هستید باید بدانید که تبلیغات در لینکدین می تواند انتخاب مناسبی باشد. همه می دانیم که داشتن هدف در هر کاری بسیار مهم است. این هدف است که به کار نهایی پر و بال می دهد پس چه خوب است که اول اهداف خود را در هر کاری مشخص کنید. تبلیغات هم به همین صورت است، باید اهداف تبلیغاتی خود را معین کنید تا براساس آن تبلیغات موفقی داشته باشید. تبلیغات در لینکدین هم باید براساس اهداف مشخصی صورت بگیرد تا نتیجه بخش باشد.
تبلیغات مبتنی بر هدف، تجربه‌ای جدید است که فرمت ایجاد کمپین تبلیغاتی در لینکدین را در ابزار مدیریت کمپین ساده کرده است.

حتما بخوانید: تبلیغات هدفمند در لینکدین با وی دیجیتال مارکتینگ

عوامل مهم در روند ایجاد یک کمپین لینکدین

• ایجاد کمپینهای ساده را براساس اهداف بازاریابی تسهیل می‌بخشد.
• کمپین خود را بر اساس نمایش تبلیغاتمان به افرادی که به احتمال زیاد اقدام مورد نظر ما را انجام می‌دهند، بهینه کنیم.
• پیشنهادات بودجه‌بندی را برای دستیابی به اهداف کلیدی ارائه دهیم.
• گزارشات بدست آمده از کمپینها را بر مبنای دستیابی به اهداف کمپین خود تهیه کنیم.

تبلیغات در لینکدین

شما می‌توانید خودتان یک کمپین مبتنی بر هدف را ایجاد کنید تنها کافی است در حساب کاربری تبلیغات در لینکدین خود در بخش مدیریت کمپین بر روی دکمه ایجاد کمپین (Create Campaign) کلیک کنید. تمامی روند بسیار ساده و روتین است و سردرگم نمی شود ولی چنان چه دچار مشکل شدید تیم مشاور وی دیجیتال مارکتینگ همواره همراه شماست.

حتما بخوانید: تبلیغات در لینکدین را با ما تجربه کنید

اهداف کمپین تبلیغات در لینکدین

اگر بعنوان یک تبلیغ کننده اهداف خود را برای کمپینتان تعریف کردید، اکنون زمان مناسب برای شروع روند ایجاد یک کمپین جدید تبلیغاتی در لینکدین است. در حال حاضر اهداف زیر برای ایجاد کمپینهای تبلیغات متنی مبتنی بر هدف در دسترس هستند:
• جذب بازدیدکنندگان وب سایت: به تبلیغ کنندگانی که می‌خواهند ترافیک بیشتری را به وب سایت شرکت یا صفحات اصلی دیجیتال مارکتینگ خود هدایت کنند، توصیه می‌شود.
نکته: شما می‌توانید این هدف را در زمان معرفی برند و ایجاد کمپینها برای دریافت تبدیل به وب سایت خود انتخاب کنید، بعد از انتخاب هدف جذب بازدید سایت، بودجه کمپین خود را بصورت خودکار تنظیم کنید و برای اینکه در روند تنظیمات کمپین باقی بماند آن را روی حداکثر میزان تنظیم کنید.
همچنین این هدف برای تبلیغ کنندگانی که می‌خواهند تعاملات اجتماعی با تبلیغاتشان و فالورهای پیج لینکدین خود را افزایش دهند، توصیه می‌شود.
تولید مشتری بالقوه: به تبلیغ کنندگان توصیه می‌شود تا برای جذب مشتریان بالقوه از فرمی که قبلا با اطلاعات پروفایل اعضای لینکدین پر شده است استفاده کنند.
نمایش ویدیویی: به تبلیغ‌کنندگانی توصیه می‌شود که می‌خواهند از ویدیوها در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند.
کاربران با توانایی خاص: توصیه می‌شودکه برای دستیابی به کاربرانی که حرفه خاصی را می‌دانند مثل لوله کشی، برقکاری و غیره و در کنار آن بدنبال شغل هستند، می‌توان کلیک بر روی صفحه منحصر به حرفه آنها را بعنوان هدف نهایی تبلیغات خود در نظر گرفت.
متقاضیان شغل: به کاربرانی که دنبال کار می‌گردند، توصیه می‌شود تا از پستهای کاریابی در لینکدین استفاده کنند.
نکته: شما می‌توانید از هدف بازدید وب سایت برای اجرای کمپینهای کاریابی استفاده کنید.

اکنون اگر می‌خواهید کمپین جدیدی را با توجه به اهدافی که در ذهن دارید ایجاد کنید، بهتر است در زمینه‌های زیر اطلاعات بیشتری بدست آورید:
• برای افزایش فعالیتهای اجتماعی، یک کمپین محتوای تبلیغاتی یا یک کمپین تبلیغات کاتالوگی ایجاد کنید.
• فرمهای تولید مشتری بالقوه را برای کمپینهای محتوای تبلیغاتی ایجاد کنید. نوع بودجه‌بندی کمپینهای‌تان را برای دستیابی به موفقیت در معرفی برند خود تنظیم کنید.
• ایجاد کمپینهای تبلیغات ویدیویی
• به منظور اعمال تبدیلهای دریافتی از سایت روی کمپینهای تبلیغاتی خود، تنظیمات پیگیری تبدیل را در حساب کاربری خود فعال کنید تا بتوانید پیگیری بهتری را برای دستیابی به آمار درست انجام دهید.

فرمتهای مبتنی بر هدف کمپین های تبلیغات در لینکدین

فرمتهای تبلیغاتی زیر در حال حاضر برای انجام تبلیغات مبتنی بر هدف در دسترس هستند:
تبلیغات متنی
محتوای بازاریابی
1. تبلیغ تک تصویری
2. تبلیغ کاتالوگی یا مورق
3. تبلیغ ویدیویی
تبلیغات پویا
1. تبلیغ دنبال کننده
2. تبلیغ ویژه
3. تبلیغ کاریابی
بازاریابی پیامکی در لینکدین (InMail: در این حالت پیام تبلیغاتی به اعضایی از لینکدین ارسال می‌شود که شما به آنها کانکت نیستید.)
نکته: بهتر است بدانید که براساس هدفی که برای کمپین خود انتخاب می کنید، فرمت تبلیغاتی شما هم متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

مراحل ایجاد یک کمپین تبلیغات در لینکدین

ما سعی کردیم روند ایجاد کمپین را بهینه سازی کنیم. راهنمای گام به گام در سمت چپ تصویر روند تکمیل جزئیات کمپین را مشخص می‌کند.

درباره ایجاد کمپینهای مبتنی بر هدف با استفاده از فرمتهای تبلیغاتی زیر به مرور اطلاعات بیشتری را برایتان قرار خواهیم داد:
• تبلیغات متنی
• تبلیغات تک تصویری
• تبلیغات مورق
• تبلیغات ویدیویی
• تبلیغات پویا
• تبلیغات پیامکی
نکته: شاید تعجب کنید اگر بدانید که پروسه دستیابی به یک مخاطب هدفمند برای هر کمپین تبلیغاتی، در روند ایجاد کمپین جدید تغییر ایجاد می‌کند. بنابراین خوب است که درباره ایجاد مخاطب هدفمند در تبلیغات مبتنی بر هدف اطلاعات بیشتری کسب کنید.
برای اینکه در مورد هر یک از این گزینه ها اطاعات بیشتری بدانید، ما را دنبال کنید تا بتوانیم گام به گام تک تک مراحل را برایتان شرح دهیم.

در انتها اگر نیاز به هر گونه مشاوره، راهنمایی و یا استفاده از خدمات ما را دارید به لینک زیر بروید:

حتما بخوانید: شرکت وی دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مجری تبلیغات آنلاین

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

هوش مصنوعی در گوگل ادز

101. هوش مصنوعی در گوگل ادز

چقدر این پست مفید بود؟ ارسال بازخورد میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1 تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این

تفاوت تبلیغات گوگل ایران و خارج از ایران

در این قسمت از آفیس چیت چت، به بررسی تفاوت‌های مدیریت کمپین‌های گوگل در ایران و خارج از ایران می پردازیم. مدیرعامل مجموعه وی‌دیجی مارکتینگ که تجربه‌ی فعالیت در هر دو بازار را دارند، در مورد چالش‌ها و فرصت‌های مدیریت کمپین‌های گوگل در هر محیط صحبت می‌کنند. همچنین، به بررسی استفاده از کمپین‌های شاپینگ و پرفورمنس مکس (Performance Max) در هر دو بازار پرداخته می‌شود. این گفت‌وگو نشان می‌دهد که استفاده از روش‌های مناسب مدیریت کمپین‌ می‌تواند به کسب و کارها کمک کند تا در بازارهای مختلف بهترین نتیجه را کسب کنند.