روش پیشگیری از ساسپندی اکانت در تبلیغات گوگل

روش پیشگیری از ساسپندی اکانت در تبلیغات گوگل

در این ویدئو قصد داریم روش پیشگیری از ساسپندی اکانت در تبلیغات گوگل را با نکاتی جالب و ارزشمند برایتان بازگو کنیم. همراه ما باشید! در برخی موارد ممکن است آگهی شما رد شده یا اکانت ساسبند شود. این مورد دلایل مختلفی دارد. این روشی که توضیح داده ایم را یکی از پشتیبان های گوگل به صورت قدم به قدم به ما نشان داده است. در واقع در این ویدیو به شما خواهیم گفت که ربات های گوگل چه مراحلی را برای بررسی آگهی های شما طی می کنند و اقدام به رد کردن و یا حتی ساسپند کردن آن می کنند. پس پیشنهاد می کنیم که ویدیو کوتاه زیر را حتما مشاهده کنید.

روش پیشگیری از ساسپندی اکانت در تبلیغات گوگل

همانطور که حتماً میدانید تمام المان های یک کمپین تبلیغات در گوگل از جمله کیووردها و آگهی ها و لندینگ ها و …. به صورت هوشمند و توسط ربات های گوگل بررسی و تایید می شود. در خیلی موارد مشاهده شده که آگهی های ادوردز خیلی انی و یا بعد از چند ساعت و یا چند روز از طرف گوگل اصطلاحاً dis approved می شود. بیش از 60درصد این موارد قابل مشاهده و رفع شدنی هستند . مانند وجود شماره تماس یا سیمبل در آگهی . اما در پاره ای از موارد این پیغام را نمی توان به سادگی مرتفع کرد.

.

همانطور که دیدی در قدم اول صفحه مورد نظر سایت خود را با لپ تاپ یا کامپیوتر باز کرده و کلید F12 را زده یا راست کلیک کرده و گزینه ی inspect  را کلیک کنید.

در این قسمت گزینه های مختلفی در دسترس است. مطابق ویدئو ارور های مختلف و مخرب را شناسایی کنید . لازم به ذکر است که این روش بهترین روش پیشگیری از ساسپندی اکانت در تبلیغات گوگل است که می تواند خیلی از مشکلات شما را به راحتی حل کند.

جدید ترین شرایط برای دریافت نشان پارتنری گوگل

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ