چگونه بودجه اشتراکی برای چند کمپین گوگل ادوردز تعیین کنیم

چگونه بودجه اشتراکی برای چند کمپین گوگل ادوردز تعیین کنیم

در این ویدیوی آموزشی قصد داریم تا به شما بگوییم که چگونه بودجه اشتراکی برای چند کمپین گوگل ادوردز تعیین کنیم و به راحتی یکی از بزرگترین مشکلات کاربران پنل های گوگل ادوردز را حل کنیم.همانطور که میدانید برای هر کدام از کمپین ها در اکانت گوگل ادز میتوانید بودجه اختصاصی تعیین کنید. در واقع شما با اینکار به گوگل فرمان میدهید که برای هر کدام از وبسایت و کمپین های کسب و کار آنلاین خودتان میخواهید چه میزان در طول 24 ساعت مصرف کنید.

مقاله مرتبط: ۸ روش برای صرفه جویی در بودجه تبلیغ در گوگل ادوردز

همانطور که در این ویدیو مشاهده کردید، شما میتوانید دو یا چند کمپین را به صورت همزمان بودجه کلی تعیین کنید. مثلاً 10 کمپین در یک اکانت تبلغیات در گوگل دارید و میخواهید برای هر کدام به صورت مشترک بدجه تعیین کنید. با انجام این روش از طریق shared budjet در قیمت tools & settings می توانید این کار را اعمال کنید.

شاید یکی از سوالات مهم این باشد که اصولاً این روش چه مزیت و تاثیری بر روی تبلیغات در گوگل ما خواهد گذاشت. در جواب باید گفت که بهترین مزیت این روش استفاده از هوش مصنوعی گوگل در نحوه استفاده و هزینه کرد بودجه روزانه شما به صورت هوشمند بین دو یا چند کمپین هست. البته باید این را هم بدانید که گوگل این نوع تقسیم را بر اساس میزان کیووردها و قیمت ها و غیره تعیین می کنند.

در انتها اگر علاقمند به مشاهده آخرین ویدیو های اموزشی در زمینه تبلیغات در گوگل و نحوه مدیریت صحیح پنل های گوگل ادوردز هستید، پیشنهاد میکنیم تا حتماً به قسمت ویدیوهای آموزشی ما در بخش بلاگ وی دیجیتال مارکتینگ مراجعه کرده و چنانچه سوال و یا پیشنهادی در مورد هر یک از پست دارید با همکاران ما تماس بگیرید.

 

 

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.