تبلیغات در اینستاگرام

برای آن‌که تبلیغات اسپانسری اینستاگرام را شروع کنید، فقط کافی‌ست اکانت شما در حال Business قرار داشته باشد. پس از این می‌توانید با خیالی آسوده، طراحی کمپینتان را به ما بسپارید. برای این منظور، کار سختی در پیش نداریم؛ زیرا به‌سراغ امکانات بیزینس فیسبوک می‌رویم و سپس با دانش و امکاناتی که در اختیار داریم، تبلیغات شما را در کمتر از 10 دقیقه به نمایش می‌گذاریم.

اینستاگرام اسپانسر لوگو

تعرفه تبلیغات اینستاگرام

بر اساس ریچ

میانگین ۱۲0 هزار

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بر اساس ویو

میانگین ۸ هزار ۳ ثانیه

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بر اساس لید

میانگین ۱۵ ایمیل

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بر اساس کلیک

میانگین هزار

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

نمونه تبلیغات اینستاگرام

گزارش کامل بیش از ۱۰۰ تبلیغ اسپانسر اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام ۲

نمونه تبلیغات اینستاگرام

چرا تبلیغات اسپانسر اینستاگرام با وی دیجیتال مارکتینگ؟

تبلیغات در اینستاگرام هوشمندانه

نمایش تبلیغات در Story و صفحه Home

امکان ویرایش کمپین در هر لحظه

هدف‌گیری کاربران بر اساس پارامترهای مختلف

نمایش تبلیغات در کمتر از 10 دقیقه

اما چرا باید به وی‌دیجیتال‌مارکتینگ اعتماد کنید؟

جامعه مخاطبین شما را با جزئیات و براساس مکان جغرافیایی، جنسیت و سن ترسیم می‌کنیم.

تبلیغات اسپانسری شما را هم می‌توانیم در Story و هم در صفحه Home کسانی که شما را فالو نکرده‌اند اما جزو جامعه هدفتان هستند نشان دهیم.

امکان ویرایش کمپین، محتوا و جامعه هدف شما در لحظه وجود دارد.

در هر لحظه‌ و در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید، کمپین متوقف خواهد شد.

شما لحظه‌به‌لحظه از اتفاقاتی که در کمپین می‌افتد باخبر خواهید بود؛ زیرا گزارش‌های لحظه‌ای و باجزئیات در اختیار شما قرار می‌دهیم تا هر تغییراتی را که مد نظر داشتید، به‌سرعت اعمال کنیم.

و اما همه می‌خواهند بدانند اینستاگرام که پلتفرمی برای ویرایش عکس‌ها و فیلم‌ها بود، چگونه سر از تبلیغات درآورد و تا این اندازه در موفقیت مشاغل سهیم شد؟

تبلیغ در اینستاگرام

هزینه تبلیغات اینستاگرام

محاسبه قیمت تبلیغات اسپانسری

بین تبلیغ در اینستاگرام و تبلیغات گوگل تردید دارید؟

اگر علاوه بر پیج اینستاگرام، وب سایت دارید و به‌دنبال فروش سریع هستید، به شما توصیه می‌کنیم حتماً تبلیغ در گوگل را شروع کنید.

خریداران اول به سراغ سرچ در گوگل می‌روند، چرا شما آنجا نباشید؟

پاسخ به پرسش های پرتکرار

برای شروع تبلیغات نیاز به پیج بیزینسی فیسبوک(نه اکانت) دارید که پست تبلیغ خود را روی آن منتشر کنید

اکانت حساب کاربری شماست که با شماره یا ایمیل شخصی ایجاد میکنید و روی اکانت میتوانید دوستان خود را دنبال کنید، محدودیت دسترسی ادمین دارید، ابزار های تحلیل محدودی در اختیار دارید و مهم تر از همه نمیتوانید تبلیغات خود را روی اکانت ران کنید.  ولی پیج بیزینسی مخصوص کسب و کار بود است و امکانات بیشتر در اختیار شما قرار میدهد.

صفحه بیزینسی امکاناتی نظیر معرفی کسب و کار در دسته بندی های متنوع، ایجاد ادمین های مختلف، ایجاد رویداد ها و گروه های مختلف را دارد. برای مثال شما یک اکانت فیسبوک دارید و شرکت ما یک پیج بیزیسی به اسم وی دیجیتال مارکتینگ

خیر، آدرس پیج را برای کارشناس ارسال میکنید و درخواست دسترسی ادمین تبلیغات توسط مدیر کمپین برای شما ارسال میشود. 

محتوا به دو صورت امکان پروموت دارد:

  1. پست کردن محتوا توسط ادمین شما روی پیج بیزینسی و ارسال لینک پست به کارشناس
  2. ارسال فایل محتوا، کپشن و موارد مرتبط با تبلیغ برای کارشناس جهت بارگذاری به صورت دستی

که هردو یک نتیجه داشته و با اسم و لوگوی خودتان پروموت میشود

تنها فرق این دو مورد در گزارش اخر تبلیغ است. در مورد اول شما میتوانید پست را سیو کرده و گزارش را بررسی کنید. ولی روی مورد دوم این گزینه در دسترس نیست!

تبلیغ از طریق پیج خودتان پروموت میشود. لوگو و اسم پیج شما درج میشود. 
فرقی ندارد که فیسبوک باشد یا اینستاگرام. 

پاسخ این سوال باید برای هر بیزینس مجزا باشد ولی به صورت کلی بهترین گزینه Lead بوده که روی سه پلتفرم واتس اپ، دایرکت اینستاگرام و مسنجر فیسبوک قابل انتخاب است. ولی گزینه های دیگری هم میتوان انتخاب کرد مثل ترافیک و یا کلیک روی لندینگ پیج

زمانی که برای تبلیغات فیسبوک در نظر گرفته میشود با توجه به انتخاب مشتری تنظیم شده و متغییر است. میتوان از حداقل ۳ روز تنظیم و کمپین را ران کرد.

محتوای تبلیغاتی معمولا توسط مشتری به ما ارائه میشود اما میتوان با درخواست تولید محتوا به کمک فریلنسر ها آن را تولید کرد. 

باید در نظر داشت رعایت قوانین متا در تولید محتوا الزامیست. 

خیر، امکان ارسال دسترسی اد اکانت به مشتری امکان پذیر نیست. 

ارسال گزارش برای مشتریان به صورت فایل PDF خروجی مستقیم از اد اکانت است که معمولا در انتهای کمپین ارائه میشود. 

خیر، به دلایل امنیتی پیمنت امکان پرداخت هزینه تبلیغ روی اد اکانت مشتری توسط شرکت وجود ندارد. 

با توجه به محدودی ها امکان تارگت داخل ایران نیست. انتخاب ایرانیان خارج از ایران با شرایط خاص امکان پذیر است.

 

خیر، تنها در صورتی می‌توان مخاطبان پیج‌های رقبا و همکاران را هدف قرار داد که دسترسی کامل به آن پیج‌ها برای شما میسر باشد؛‌ اما ظاهراً این امر ممکن نیست.

بله، در صورت لزوم اگر کارفرما به‌صورت پیش‌فرض تعداد درخور توجهی از شماره تماس‌های مشتریان یا همکاران خود را داشته باشد، آن را در اختیار ما می‌گذارد تا در داشبورد فیس‌بوک علاوه بر تنظیمات معمول، همان دیتابیس را برای کمپین تبلیغاتی ایشان بارگذاری کنیم. ضمناً باید توجه کرد که دیتابیس مدنظر باید حداقل 100هزار شماره تلفن داشته باشد؛ زیرا کمتر از آن قابل تنظیم نخواهد بود.

لینک آموزش مرتبط: راز ساخت تبلیغ اینستاگرام در ایران با وجود تحریم ها چیست ؟

خیر، هزینه تبلیغات در پست و استوری به یک میزان و طبق فهرست قیمت‌های موجود است. گفتنی است که تمامی قیمت‌های موجود در سایت کاملاً حدودی بوده و درنهایت به رتبه کیفی و جذابیت تبلیغات شما بستگی دارد.

در واقع کمپین اسپانسر اینستاگرام یک مدل هدفمند تبلیغ محصولات و خدمات می باشد که توسط ما برای جامعه هدف مورد نظر با بیشترین دقت ارسال می شود و شرکت وی دیجی مارکتینگ تضمینی بابت فروش نمیتواند بدهد. هرچند تمام ابزارها و ایده های کاربردی برای موفقیت کمپین توسط کارشناسان ما لحاظ می گردد.

خیر، هیچ‌کس حتی خود فیس‌بوک از میزان دقیق هزینه‌ها اطلاع ندارد. البته در انتهای گزارش نهایی و بعد از چک‌کردن بازخورد تبلیغ، میزان و نحوه هزینه بودجه شما بابت تبلیغات در اینستاگرام اعلام می‌شود.

خیر، داشتن وب‌سایت جزو ملزومات کمپین اسپانسرینگ نیست. اما باید به این نکته اشاره کرد که داشتن وب‌سایت و مخصوصاً صفحه فرود مناسب موجب هدایت صحیح کاربران و مشتریان از طریق قیف فروش خواهد شد.

حداقل کیفیت ویدئوی تبلیغاتی باید 500pixel باشد.

درواقع نمایش تبلیغات در اینستاگرام برای همان جامعه هدف که تنظیم شده، نمایش داده می‌شود. اگر تابه‌حال برای شما نمایش داده نشده، به این دلیل است که شما تا‌به‌حال جزء جامعه هدف هیچ کمپینی نبوده‌اید و یا جزء دیتابیس شماره تلفن‌های وی دیجیتال مارکتینگ قرار نداشته‌اید.

حداکثر تعداد کاراکتر برای متن تبلیغاتی کپشن باید حداکثر 2000 کاراکتر باشد

خیر، درواقع هدف از تبلیغ در اینستاگرام افزایش فالوئر و لایک نیست. اما گاهی مشاهده می‌شود که به دلیل کیفیت خوب تبلیغ و جذابیت محتوای آن، افراد جامعه هدف اقدام به دنبال‌کردن و پسندیدن صفحه مربوط می‌کنند.

لینک تعرفه افزایش فالوور اینستاگرام با روش صحیح: https://vdigimarketing.com/increase-instagram-followers/

خیر، برای این کار نیازی به دریافت نمایندگی نیست. درواقع هیچ شرکتی در ایران نمی‌تواند نماینده رسمی اینستاگرام باشد. هرچند متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود که شرکت‌ها خود را نماینده رسمی اینستاگرام معرفی می‌کنند.

بله، در اصل کیفیت عکس محتوای کمپین تبلیغات در اینستاگرام و همچنین نوع متن و کپشن باعث امتیازگرفتن از فیس‌بوک می‌شود؛‌ زیرا هریک از این موارد کمک می‌کند تا تبلیغ برای کاربران هدف جذابیت بیشتری داشته باشد و اصطلاحاً دچار بازخورد منفی نشوند و به‌راحتی از تبلیغ شما عبور نکنند؛ درنتیجه ممکن است کاربران تبلیغ شما را دیده و مثلاً روی آن کلیک کنند که اصطلاحاً به آن بازخورد مثبت گفته می‌شود.

معمولا بعد از تکمیل اطلاعات و پرداخت وجه حدود 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا کمپین ساخته و مورد تایید فیسبوک قرار بگیرد.

به نوع انتخاب جامعه هدف بستگی دارد. اگر جامعه هدف در ایران باشد، به دلیل تحریم‌ها دقت جغرافیایی پایین‌تر خواهد بود؛ ولی در کشورهای دیگر با دقت بیشتری صورت می‌گیرد. مثلاً درخصوص جنسیت و سن افراد یا کد شهرستان‌ها می‌توان گفت میزان دقت بیش از 90درصد خواهد بود. ولی درخصوص مثلاً شماره مناطق تهران ممکن است با‌توجه‌به نقل مکان افراد، این دقت از درصد کمتری برای نمایش تبلیغات در اینستاگرام برخوردار باشد.

پیج بیزینسی فیس بوک را برای کارشناسان ما ارسال کرده تا روی فیسبوک شما درخواست ادمین تبلیغات فرستاده و تبلیغ را استارت بزنند.

ادمین تبلیغات فقط به قیمت پروموشن و پرداختی دسترسی داشته نه اطلاعات شخصی  شما!

نیاز به مشاوره دارید؟ ما با شما تماس می گیریم

بهترین نوع تبلیغات در اینستاگرام

رقابت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام بسیار زیاد است و دیده شدن در میان صدها پیج مختلف کار چندان ساده‌ای نیست. یکی از راه‌های بسیار مؤثر برای رشد سریع در شبکه اجتماعی اینستاگرام کمک گرفتن از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام است. در این روش تبلیغی شما بدون اینکه در پیج خاصی منتشر شوید با کمک خود اینستاگرام در قسمت خانه، اکسپلور یا در میان استوری‌های مخاطبان هدف خود دیده می‌شوید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر درباره تبلیغات در اینستاگرام بدانید.

بیشتر بخوانید

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ