در این مقاله گزارش کمپین اسپانسری کارما کار را مشاهده  میکنید.

تبلیغات در اینستاگرام (تبلیغات اسپانسری) چیست؟

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام نوعی از تبلیغات در اینستاگرام است که فیس‌بوک، کمپانی اصلی اینستاگرام، برای شما انجام می‌دهد. اگر پیج اینستاگرام شما در حالت Business باشد، دکمه آبی‌رنگ Promote را در پایین هر تصویر می‌بینید. این دسترسی ساده و اولیه‌ای است که به‌وسیله آن می‌توانید محتوا را در بین کاربران اینستاگرام پخش کنید.

فیس‌بوک اجازه می‌دهد که کمپین تبلیغاتی خود را برای جامعه هدف دلخواه و با انتخاب تارگت دقیق تنظیم و مدیریت کنید. بدین معنی که آن دسته از کاربران اینستاگرام که تابه‌حال شما را ندیده‌اند، تبلیغ شما را در صفحه Home یا در میان استوری‌های دیگر می‌بینند.

در تبلیغات اینستاگرام می‌توانید لینک دلخواه خود را در تبلیغ قرار دهید. بنابراین امکان بازدید از سایت، خرید محصولات، دانلود اپلیکیشن، ثبت‌نام، مراجعه به کانال تلگرام و… به‌راحتی برای کاربران فراهم می‌شود.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام  کجا دیده می‌شود؟

هر کمپین اسپانسر اینستاگرام بنا به انتخاب کارفرما در استوری یا صفحه home نشان داده می‌شود. بدین معنی که جامعه هدف، تبلیغ شما را در میان پست‌های دوستان و سایر کسانی که فالو کرده‌اند، نشان می‌دهد و اگر گزینه نمایش در استوری را انتخاب کرده باشید، کاربران تبلیغ شما را در بین استوری‌های سایر فالوینگ‌های خود می‌بینند.

شروع کمپین اسپانسری کارما کار

کمپین های اسپانسری بیشتر برای برندسازی استفاده شده و کارما کار نیز درخواست برندینگ را داشته است

به همین دلیل کمپین  اسپانسری بر اساس نمایش ویدئو برای ایشان ساخته شد و مطابق اطلاعات ذکر شده در سایت آمار آن نیز ذکر می شود.

کمپین هایی که بر اساس نمایش ران میشود معمولا جذابیت تبلیغ آن ها بسیار مهم است. فیسبوک معمولا از 1تا 10 به کمپین ها امتیازی اختصاص می دهد.

امتیاز این کمپین نسبتا بالا نبود اما نسبت به امتیاز 1 عدد خوبی را ثبت کرد

ویدئویی که مشاهده کردید نمونه خود گروه کارما کار بوده است.

گزارش کمپین

این کمپین با توجه به قیمت دلار روز 84 دلار شارژ شد.

  • نتیجه نهایی=> 4476
  • ریچ=>57328
  • امپریشن=>93757
  • هزینه برای هر نمایش=>0.018767

تعرفه قیمت تبلیغات اسپانسری

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. امتیاز دهندگان: 1

تا الان به این پست امتیازی داده نشده

حسین افسانAuthor posts

دانشجوی مهندسی کامپیوتر رشته نرم افزار ، کارشناس دیجیتال مارکتینگ،طراح و ادمین وبسایت متخصص گوگل ادوردز، متخصص سوشال مدیا مارکتینگ، پارتنر رسمی گوگل.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.