آشنایی با نحوه وریفای کردن اکانت گوگل ادز

آشنایی با نحوه وریفای کردن اکانت گوگل ادز

 گوگل ادز به سایت تبلیغاتی گوگل گفته می شود که شرایط بسیار مناسبی را برای تبلیغات انواع کاربران فراهم می‌کند. تبلیغ کنندگان می توانند از بخش های مختلف گوگل ادز مثل کمپین های تبلیغاتی استفاده کنند و تبلیغات خود را در اختیار کاربران مختلف در فضای مجازی قرار دهند و مشتریان زیادی را به خود جذب کنند. تبلیغ کنندگانی که در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مختلف فعالیت می کنند می توانند با وریفای کردن اکانت گوگل ادز، شرایط بهتری را برای تبلیغات خود فراهم کنند. سایت تبلیغاتی گوگل ادز قصد دارد که در 31 مارس سال 2022 از برنامه ای تحت عنوان تایید صحت آگهی دهنده، برای ارزیابی و تأیید اطلاعات هویتی و کسب و کار کاربران خود استفاده کند. این برنامه از ادغام دو برنامه تأیید هویتی و تایید عملیات تجاری تبلیغ کننده ساخته شده است و شرایط بسیار مناسبی را برای ارزیابی عملکرد و کارایی کاربران گوگل ادز فراهم می کند. زمانی که تبلیغ‌کنندگان برای برنامه راستی‌آزمایی آگهی‌دهنده انتخاب شوند، از طریق ایمیل و اعلان در اکانت خود در سایت گوگل ادز از این موضوع مطلع می‌شوند. در این برنامه از تبلیغ‌کنندگان خواسته می‌شود که فرآیند تأیید را در مدت زمان 30 روز آغاز کنند و 30 روز دیگر نیز فرصت دارند تا همه الزامات تأیید درخواست‌شده را تکمیل کنند. در این مقاله قصد داریم که در مورد وریفای کردن اکانت گوگل ادز با شما عزیزان صحبت کنیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با نحوه وریفای کردن اکانت گوگل ادز

مراحل وریفای کردن اکانت گوگل ادز به چه صورت است؟

بررسی کسب و کار تبلیغ کننده

در این مرحله، گوگل ادز در مورد زمینه فعالیت و نوع کسب و کار تبلیغ کننده تحقیق می کنند و سوالاتی را در مورد صنعت کشور تبلیغ کننده و صورت‌حساب شخص آگهی دهنده مطرح می کند. تبلیغ کنندگان 30 روز فرصت دارند تا پاسخ این سوالات را برای گوگل ادز ارسال کنند. در صورتی که آگهی دهندگان تا پایان روز سی ام پاسخ خود را ارسال نکنند،حساب کاربری آنها متوقف می شود.

به‌روزرسانی‌های جدول زمانی راستی‌آزمایی

بعد از اینکه تبلیغ کنندگان به سوالات گوگل ادز در مورد کسب و کار خود پاسخ دادند. پاسخ های آن ها توسط این سایت بررسی می شود و در صورت تأیید، آگهی‌دهندگان باید مراحل بعدی تأییدیه را مثل تأیید هویت و عملیات کسب و‌کار پشت سر بگذارنند. تبلیغ کنندگان 30 روز فرصت دارند تا این مراحل را انجام دهند و در صورتی که تبلیغ کننده در بازه زمانی مشخص شده، مراحل تاییدیه را انجام ندهد حساب کاربری او تعلیق می شود.

به‌روزرسانی‌های راستی‌آزمایی عملیات تجاری

گوگل ادز در برنامه راستی آزمایی جدیدی که در مارس 2022 منتشر می کند، شرایط مناسب تری را برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند. در برنامه های قبلی اگر تبلیغ کننده مراحل مربوط به تایید عملیات تجاری را تکمیل نمی کرد، حساب کاربری او متوقف می شد اما در این برنامه جدید در صورتی که تبلیغ کننده الزامات تأیید عملیات تجاری را تکمیل نکند، حساب کاربری او فقط تعلیق می شود یعنی حساب‌ کاربری او باز می‌ماند اما تا زمانی که نتواند این برنامه را با موفقیت به پایان برساند، تبلیغات او قابل اجرا نخواهد بود و برای اجرای مجدد تبلیغات، باید پاسخ‌های سوالات درخواستی گوگل ادز را به همراه اسناد مربوطه به بخش نظرسنجی این سایت ارسال کند تا بتواند مراحل تأییدیه خود را با موفقیت تکمیل کند.

به‌روزرسانی‌های معیارهای انتخاب آگهی‌دهنده

گوگل ادز در برنامه جدید خود برای بررسی اطلاعات تبلیغ کننده علاوه بر معیار های تایید هویت و عملیات تجاری آگهی دهنده، معیارهای دیگری را نیز مثل معیار های اضافی و توقف فوری حساب تبلیغ کننده در نظر گرفته است تا سیستم امنیتی قوی تری را برای محافظت از حساب کاربری افراد فراهم کند.

بررسی معیارهای اضافی در وریفای کردن اکانت گوگل ادز

گوگل اذر ممکن است از تبلیغ کنندگان بخواهد زمانی که در حال تبلیغ بر روی جستارهای مرتبط با نام تجاری یا درخواست‌های کاربر در بخش‌های تجاری یا صنایع مستعد سوءاستفاده و کلاهبرداری هستند، برنامه راستی‌آزمایی آگهی‌دهنده را تکمیل کنند. در جایی که از تبلیغ‌کننده خواسته می‌شود تأییدیه اضافی را تکمیل کند، ممکن است عملکرد کمپین تبلیغ‌کنندگان در هنگام تبلیغات در برخی از درخواست‌های محدود تحت تأثیر قرار گیرد. تکمیل موفقیت آمیز تأییدیه های درخواستی به بهبود عملکرد کمپین (در صورت لزوم) کمک می کند.

بررسی معیارهای توقف فوری حساب

گوگل ادز در شرایط زیر ممکن است بلافاصله پس از شروع برنامه راستی‌آزمایی تبلیغ‌کننده، حساب‌های تبلیغ‌کنندگان را متوقف کند:

  • در صورتی که تبلیغات کاربران، قوانین و مقررات گوگل ادز را نقض می‌کند. از جمله این تبلیغات می توان به مواردی مثل تبلیغات گمراه‌کننده، ادعاهای غیرقابل اعتماد، کسب‌وکار ناشناس، الزامات نام تجاری، درخواست پول، رویدادهای حساس و روش‌های فریبنده اشاره کرد.
  • اگر تبلیغات یا اقدامات تجاری تبلیغ کننده به کاربران آسیب فیزیکی یا مالی برساند. از جمله این اقدامات می توان به معرفی نادرست خود در محتوای تبلیغاتی، ارائه محصولات یا خدمات مالی به بهانه های واهی و ارائه خدمات پشتیبانی مشتری غیرمجاز از طرف اشخاص ثالث اشاره کرد.
  • اگر تبلیغ کننده تکمیل فرآیند تأییدیه گوگل ادز را مدام به تاخیر بیندازد.
  • اگر هویت یا رفتار تبلیغاتی آگهی دهنده نامشخص و مبهم باشد.

آشنایی با نحوه وریفای کردن اکانت گوگل ادز

شفافیت و افشا

در این مرحله از راستی آزمایی، گوگل آذر از تبلیغ کننده می خواهد که اطلاعات مربوط به کسب ‌و کار قانونی یا اطلاعات شخصی خود را به همراه مدارک پشتیبانی به برنامه تبلیغ‌کننده گوگل ادز ارسال کند. سپس گوگل ادز بر اساس اطلاعاتی که از تبلیغ کننده دریافت می‌کند، نام و مکان تبلیغ کننده را در آگهی های مربوط به او نشان می دهد و اطلاعات مربوط به حساب‌های تبلیغاتی و کمپین‌های تبلیغاتی تبلیغ کننده را در دسترس عموم قرار می دهد تا شرایط امن و مناسبی را برای جلب اعتماد مردم فراهم کند. کاربر می‌تواند از طریق اکانت گوگل ادز به بخش تراکنش های مالی خود در این سایت برود و در آنجا وضعیت پیشرفت راستی‌آزمایی‌های خود را مشاهده کند و دلایل شکست را در صورت وجود مشاهده کند.

 

تفاوت برنامه راستی آزمایی جدید گوگل آذر با برنامه های قبلی

تبلیغ کنندگان در برنامه های قبلی گوگل ادز برای شروع فرآیند راستی آزمایی هویت 30 روز و برای تکمیل این دوره 30 روز دیگر نیز فرصت دارند و برای تکمیل فرایند راستی‌آزمایی عملیات کسب‌وکار خود یک فرصت 21 روزه به همراه یک دوره اخطار 7 روزه قبل از تعلیق حساب دارند تا بتوانند مراحل تأیید عملیات کسب‌وکار خود را با موفقیت تکمیل کنند. اما اکنون در برنامه راستی‌آزمایی آگهی‌دهنده یکپارچه، تبلیغ‌کنندگان 30 روز فرصت دارند که به سؤالات گوگل ادز در زمینه کسب و کار پاسخ دهند و 30 روز دیگر نیز برای تکمیل موفقیت‌آمیز تأییدیه‌های درخواستی مثل تأیید هویت و عملیات تجاری فرصت خواهند داشت.

 

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم که در مورد نحوه وریفای کردن اکانت گوگل ادز با شما عزیزان صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه و پسند شما قرار گیرد.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *