کسب درآمد دلاری و تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل

کسب درآمد دلاری و تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل

کسب درآمد دلاری این روزها تنها به بهره‌وری از یک سایت خلاصه نمی‌شود. بلکه شما می‌توانید فاز کسب درآمد از اپلیکیشن را نیز امتحان کنید. تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل و گوگل ادسنس؟ آیا تا به حال از این دو سرویس استفاده کرده‌اید؟ اگر در این مورد کنجکاوید در ادامه همراه ما باشید. این روزها تعداد اپلیکیشن‌هایی که ساخته می‌شوند و در مرحله انتشار قرار می‌گیرند بیشتر و بیشتر می‌شود. احتمالا یکی از دلایل این موضوع این است که تعداد کاربران تلفن‌های هوشمند هم روز به روز بیشتر می‌شوند و همین موضوع سبب شده که دارندگان اپلیکیشن‌ها از تبلیغات در گوگل برای افزایش نصب اپلیکیشن و کسب درآمد بیشتر استفاده کنند.

البته کسب درآمد از اپلیکیشن به همین سادگی نیست. ساخت اپلیکیشن کار نسبتاً دشواری است و به صبر، حوصله و البته بودجه کافی نیاز است. شما قرار است دستمزد توسعه دهنده و طراح را بدهید. از طرفی کمتر کسی این روزها به صورت رایگان کاری را انجام می‌دهد. جدای از این خود شما هم به عنوان کسی که این ایده را اجرایی کرده است باید همیشه با تیم خود در ارتباط باشد و با آن‌ها تعامل برقرار کنید. تا اپلیکیشنی جذاب برای کاربران موبایلی باشد. چرا که هدف کسب درآمد دلاری با جلب رضایت و توجه کاربران است.

می‌توان گفت که طراحی و ساخت یک اپلیکیشن نسبتاً قسمت آسان ماجرا است. قسمت سخت کار زمانی شروع می‌شود که قرار است به مرحله بازاریابی اپلیکیشن خود و تبلیغ نصب اپلیکیشن وارد شوید. همان طوری که می‌دانید دو مارکتی مهم در دنیا برای برنامه‌های اندروید و IOS ، پلی استور و اپ استور هستند. شما باید بتوانید با معرفی و ریلیز کردن اپلیکیشن خود در این دو بازار به تعداد دانلود و نصب فعال مورد نظرتان برسید. یعنی چیزی که اکثر ما به دنبالش هستیم افزایش نصب اپلیکیشن است. اما سوال اینجاست که این کار چطور ممکن است؟ فکر می‌کنید بالافاصله بعد از اینکه برنامه خود را در گوگل استور منتشر کنید کاربران برای دانلود و نصب آن هجوم می‌آورند؟ نه خبری از این ماجرا نیست! پس چاره کار کجاست؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل چاره کار شماست. موضوعی که قرار است در این مطلب بیشتر به جزئیات آن بپردازیم. اگر شما هم برای پیدا کردن راه حل و پاسخ این سوال کنجکاو هستید در ادامه همراه ما باشید.

 چطور می توانیم تعداد دانلود اپلیکیشن خود را در سراسر دنیا بالا ببریم؟

روزانه بیش از هزاران اپلیکیشن در گوگل استور ثبت می‌شوند. این باعث می‌شود که برای ایجاد تمایز بین برنامه خودتان با این تعداد راه سختی را پیش رو داشته باشید. این موضوع نه تنها برای اپلیکیشن‌های پولی بلکه در مورد برنامه‌های رایگان هم صادق است. البته ترفند‌ها و راه‌های زیادی برای افزایش نصب اپلیکیشن وجود دارد. برای مثال از این موارد می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

افزایش تعداد نصب اپلیکیشن در گوگل استور

 • انتخاب نام مناسب برای اپلیکیشن
 • خلاقیت در طراحی آیکون برنامه
 • انتخاب استراتژی مناسب برای بهینه سازی گوگل استور – ASO
 • استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای رسیدن به مخاطبین هدف
 • شرکت کردن کاربران در امتیازدهی به برنامه – تعامل با کاربر
 • هدایت کردن مخاطبین سایت به صفحه دانلود برنامه
 • و …

اما مهم‌ترین روش و در واقع روشی که مد نظر ماست استفاده از تبلیغات در گوگل برای گذشتن از این مرحله است. سرویس گوگل ادوردز به عنوان یک ابزار قدرتمند بازاریابی اینترنتی شناخته می‌شود. خبر خوب اینجاست که این ابزار نه تنها برای بازاریابی از طریق سایت بلکه برای بازاریابی اپلیکیشن‌های موبایلی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. یعنی شما می‌توانید با استفاده از این برنامه برای تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل و افزایش نصب اپلیکیشن اقدام کنید.

معرفی استفاده از ادوردز برای افزایش تعداد نصب اپ

گوگل ادوردز چیست؟ گوگل ادوردز یک پلتفرم آنلاین تبلیغاتی است که توسط کمپانی گوگل توسعه داده شده است. با استفاده از این پلتفرم آنلاین کاربران می‌توانند به صورت هدفمند تبلیغات خود را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهند و کسب درآمد دلاری داشته باشند. در واقع هدف استفاده از این سرویس این است که با استفاده از متدهای موجود، تبلیغات خود را در پلتفرم‌های مختلف نمایش دهند که یکی از آن‌ها نتایج جستجوی گوگل است. این یعنی کاربران بیشتری با کسب و کار شما آشنا می‌شوند. مخاطبان بیشتر یعنی بازدید بیشتر که این‌ها همه مساوی هستند با ترافیک بیشتر! تا اینجای کار که همه چیز ساده به نظر می‌رسد.

اما سوال اصلی اینجاست که این سرویس چطور این کار را انجام می‌دهد؟ این سرویس تمرکز ویژه‌ای روی کلمات کلیدی دارد. در واقع محبوب‌ترین روش تبلیغاتی استفاده از همین کلمات کلیدی است که با توجه به محتوا در نتایج جستجو نمایش داده می‌شوند. این یعنی کلید واژه‌ها نقش اساسی در این مدل تبلیغات بازی می‌کنند. در واقع شما با تعیین کردن یک بودجه برای تبلیغات خود کارتان را شروع می‌کنید. نهایتا به ازای هر کلیکی که دریافت می‌کنید باید یک هزینه‌ای را به این سرویس پرداخت کنید. اما به طور کلی ثبت نام در این سرویس شبیه به بسیاری دیگر از سرویس‌های گوگل رایگان است.

 مزایای تبلیغات در گوگل به سایر سرویس‌ها

قطعا روش‌های زیادی برای تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل وجود دارد. اما چرا باید از بین این روش‌ها یکراست به سراغ گوگل ادوردز برویم؟ این روش چه مزیتی نسبت به متدهای دیگر دارد؟ به طور کلی از مزایای این روش نسبت به دیگر روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گوگل ادوردز آگاهی از برند – Brand Awareness را ا فزایش می‌دهد.
 • این متد حتی بهتر از SEO عمل می‌کند. البته که هر دوی این متدها روش‌هایی را برای بازاریابی موثر موتورهای جستجوگر ارائه می‌دهند. اما یک کمپین تبلیغاتی مدیریت شده و برنامه‌ریزی شده گوگل ادوردز به مراتب بهتر از متدهای SEO عمل می‌کنند. زیرا در این روش شما می‌توانید بر روی چندین کلید واژه تمرکز کنید. همچنین می‌توانید این کمپین را در صورت نیاز فعال/غیرفعال کنید. اشتباه برداشت نکنید، شما نباید متدهای SEO را فراموش کنید. اما بهتر است تمرکز بیشتری بر روی AdWords داشته باشید.
 • جذب مشتریان بیشتر از طریق ایمیل مارکتینگ هم یکی دیگر از روش‌هایی است که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قابلیتی است که در گوگل ادوردز تعبیه شده است و از سال 2015 در دسترس کاربران قرار گرفته است.
 • از دیگر مزیت‌های این ابزار می‌توانیم به آنالیز و تحلیل لحظه‌ای آن اشاره کنیم. در گوگل ادوردز شما می‌توانید هر زمان و به طور مرتب فعالیت‌هایی که به دلیل نصب اپلیکیشن انجام می‌شود را ردیابی کنید. برای مثال اینکه چه کسی بر روی تبلیغات شما کلیک کرده است؟ چه مقدار ترافیک از طریق تبلیغات گوگل ادوردز دریافت کرده‌اید؟ و …
 • در آخر اینکه این سیستم با استفاده از الگوریتم‌ها و قابلیت یادگیری ماشین تبلیغات شما را در پلتفرم‌های مختلفی نشان می‌دهد. از یوتیوب گرفته تا نتایج جستجوی گوگل، تبلیغات درون برنامه‌ای و صفحه اول مارکت‌ها. این یعنی شما شانس بیشتری برای دیده شدن دارید. البته که شما باید در حین راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود این امکانات را فعال کنید.

چطور تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل ادز را راه اندازی کنیم؟

برای اینکه بتوانید از طریق افزایش نصب اپلیکیشن کسب درآمد دلاری داشته باشید می‌توانید اکانت گوگل ادز بسازید و از طریق مشاهده این ویدیو مراحل را طی کنید. اما در نظر داشته باشید که برای ساخت یک اکانت معتبر و پرداخت به گوگل نیاز به کارت اعتباری مطمئن دارید.

ما در وی دیجیتال مارکتینگ این خدمات را به شما ارائه می‌دهیم. شرکت وی دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مجری تبلیغات آنلاین و پارتنر رسمی گوگل در ایران است. تنها کافی است که خواسته‌ها و اهداف خودتان را با ما در میان بگذارید تا ما شما را در این مسیر همراهی کنیم.

وی دیجیتال مارکتینگ نه تنها در زمینه شروع یک کسب و کار اینترنتی، بلکه در زمینه ساخت اپلیکیشن، طراحی سایت، تولید محتوا و … نیز فعالیت می‌کند. این یعنی شما می‌توانید تمامی کارهای کسب و کارتان را به یک تیم بسپارید. در این جا ما به دنبال شفافیت و صداقت در کار هستیم. تنها کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید.

از مزیت‌های همکاری با ما می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • دسترسی کامل مشتری به پنل اصلی اکانت گوگل ادوردز و امکان گزارش گیری دقیق و به روز توسط خود مشتری
 • امکان مکاتبه و گفتگو با شرکت گوگل به عنوان پارتنر رسمی گوگل در صورت بروز مشکلات احتمالی
 • آموزش حضوری و غیر حضوری در حین انجام تبلیغات
 • امکان استفاده مشتریان از تمامی تخفیفات و هدایای گوگل در جهت کاهش هزینه های تبلیغ
 • و …

مزایای افزایش تعداد نصب اپ و کسب درآمد دلاری

تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل تنها منجر به افزایش نصب اپلیکیشن نمی‌شود. این فقط یک سمت قضیه است. در سمت دیگر قضیه شما از این طریق می‌توانید کسب درآمد دلاری داشته باشید. همان طوری که می‌دانید در سرویس گوگل ادوردز قابلیتی جهت راه اندازی کمپین تبلیغاتی در گوگل استور و اپ استور فراهم شده است. پس اگر بعد از باز کردن گوگل استور در صفحه بخشی با نام Suggested for you را دیدید بدانید که با یک کمپین تبلیغاتی نصب اپلیکیشن در گوگل مواجه هستید. این تبلیغات با توجه به رفتار گذشته کاربر و آنالیز کلید واژه‌هایی که جستجو کرده است نمایش داده می‌شوند.

در واقع در این روش شما با استفاده از داده‌هایی که در اختیار دارید می‌توانید کسب درآمد از اپلیکیشن را استارت بزنید. به طور کلی زمانی که تعداد نصب اپلیکیشن افزایش پیدا می‌کند شما تعداد کاربران بیشتری را در اختیار دارید. در نهایت اگر این کاربران به صورت روزانه فعالیت داشته باشند شما می‌توانید سود بیشتری به عنوان مالک و توسعه دهنده اپلیکیشن دریافت کنید. این یعنی درآمد پایدار در بازه زمانی مشخص.

زمانی که شما پکیج خود را در وی دیجیتال مارکتینگ انتخاب می‌کنید ما تمامی داده‌های مشتری‌های شما را زیر نظر می‌گیریم، این یعنی احتمال اینکه داده‌ای از قلم بیفتد بسیار کم است و شما می‌توانید از تک تک دیتایی که دارید درآمد دلاری کسب کنید.

بعد از طراحی و توسعه یک اپلیکیشن چالش مهمی که پیش روی شماست افزایش تعداد نصب و جذب کاربران بیشتر است. چیزی که با استفاده از تبلیغات هدفمند گوگل ادوردز می‌توانید به آن برسید. یعنی افزایش تعداد نصب اپ و کسب درآمد از طریق ادسنس دیگر فقط یک رویا نیست.

ادسنس چیست و چطور می‌توانیم درآمد کسب کنیم؟

یکی دیگر از سرویس‌هایی که توسط کمپانی گوگل توسعه داده شده است پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادسنس است. بله درست شنیدید، پلتفرم تبلیغاتی! این سرویس هم درست شبیه به گوگل ادوردز یک ابزار تبلیغاتی است. گوگل ادسنس برای ایرانیان در ابتدای کار محدودیت‌هایی داشت که هنوز هم برخی از آن‌ها را دارد. اما از آن‌ جایی که ما در وی دیجیتال مارکتینگ پارتنر رسمی گوگل هستیم می‌توانیم این محدودیت‌ها را برای شما از بین ببریم.

روش کسب درآمد از گوگل ادسنس و گوگل ادورزد متفاوت است. به طور کلی شما در ادسنس تبلیغات را در سایت خود قرار می‌دهید و با هر کلیکی که بر روی آن‌ها می‌شود کسب درآمد می‌کنید. اما در گوگل ادوردز ماجرا متفاوت است. در اینجا شما تبلیغات خود را در پلتفرم‌های دیگر نمایش می‌دهید. مکانیزم کاری گوگل ادوردز در کلمات کلیدی خلاصه شده است.

خب قابلیت‌هایی که در سرویس ادسنس تعبیه شده‌اند هم در نهایت منجر به کسب درآمد می‌شوند. چطور؟ قطعا زمانی که با استفاده از سرویس ادسنس تعداد نصب اپلیکیشن شما افزایش پیدا می‌کند در نهایت می‌توانید از این طریق هم درآمد دلاری داشته باشید. اما اینکه چطور قرار است این کار را انجام دهید موضوعی است که در مطلب بعدی بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم. اگر قصد دارید بیشتر با نحوه کار ادسنس آشنا شوید عضو خبرنامه ما شوید تا جدیدترین مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

One Response

 1. با سلام خدمت کاربران عزیز
  ی درآمد عالی لطفا با دقت بخونید.یه شارژ ۵۰۰۰تومنی پای من و شما ۵۴۵۰ تومن میوفته این ۹درصد که ۵۴۰تومنه واریز سازمان مالیات میشه و سودش برای عاملین فروش میشه …اینکه متوجه سود بشی آپ رو مثال میزنم که به ازای حاشیه ی سودش جایزه های بزرگی میده و در رسانه ی ملی میلیاردی تبلیغ جوایزش رو میکنه .خب من و شما چطور میتونیم از شارژ به درآمد برسیم؟یه برنامه هست به اسم هفتاد سی که بچه های دانشگاه شریف ساختنش که هفتاد درصد از سودش رو به مشتریاش میده ودر کنار شارژ کردن و پرداخت قبوض آب و برق میتونید درآمد هم داشته باشید به این نحوه که خودتون گوشیتون رو ۵۰۰۰تومن شارژ میکنین و یا قبض هاتون رو پرداخت میکنین .سودی که از این طریق به دست میاد تا هفتاد درصد سودش با شما تقسیم میشه وبه خودتون برمیگرده آمار تراکنش خرید شارژ در ایران ماهیانه ۱۵۰میلیارد تومنه .در واقع بچه های دانشگاه شریف تصمیم گرفتن به جای پرداخت میلیاردی به رسانه ملی جهت تبلیغ برنامه هفتاد سی این پول رو به مردم بدن تا اونا براشون تبلیغ کنن و پورسانت مادام العمر دریافت کنن .با هر خرید دوستانتان با توجه به سطح آنها شما درامد کسب خواهید کرد .با توجه به این صحبت هایی که شد لپ کلام اینه که شما به ده نفر از اطرافیانتون این برنامه رو معرفی کنید و هر کدوم از اونا این کارو انجام بدن و هر کدوم یه شارژ ۵۰۰۰تومنی تو ماه تهیه کنن شما میتونید به درامد ۱۳.۴۷۷.۵۷۰تومان برسین .تازه جالبه بدونید این رقم واسه یکبار خرید شارژ ۵۰۰۰تومنیه. که این خرید برای افراد متفاوته و چندین بار ممکنه در ماه خرید کنن به این فک کن که اگه خرید شارژ بیشتر بشه این ۱۳ میلیون هم بیشتر میشه خودتم کاراتو با این اپ انجام بده و سود تراکنش بیشتری نسبت به اعضا بگیر .شما روی خرید کسانیکه از طریق شما با سایت و و اپ ۷۰۳۰اشنا شده اند سود مشخص خواهید داشت. دانلود اپ برای اندروید و ایفون در بازار و سیب اپ و سایت هفتاد سی می باشد .کد معرف الزامی است.
  کد معتبر جهت ثبت نام admin70ciمی باشد. بعد از ثبت نام سوالات خود را در قسمت پشتیبانی با ما در میان بگذارید
  7030 کاری متفاوت برای کسب درآمد از دانشگاه صنعتی شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *