تبلیغات توریسم پزشکی + گزارش کمپین اسپانسری گروه پزشکی آیسان

تبلیغات توریسم پزشکی + گزارش کمپین اسپانسری گروه پزشکی آیسان

در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی درباره تبلیغات توریسم پزشکی در کشورهای مختلف ارائه کنیم. همچنین گزارش یکی از کمپین‌های اجرا شده در این زمینه توسط شرکت وی دیجیتال مارکتینگ برای شما بازگو می‌شود.

تبلیغات توریسم پزشکی

پزشکان بسیاری در کشور ما وجود دارند که به دنبال جذب بیمار خارجی (توریسم سلامت) هستند. ایران به دلیل ارزش پول پایین، جذابیت بالایی برای کشورهای همسایه در بحث درمان و جراحی دارد و سالانه هزاران نفر از این کشورها برای انجام جراجی‌های مختلف راهی کشور ما می‌شوند.

یکی از پرطرفدارترین حوزه‌های سلامت برای توریست‌ها، زیبایی و جراحی پلاستیک است. جراحی‌هایی مانند: پیکرتراشی، عمل بینی، پروتز و … .

یکی از بهترین روش‌های تبلیغات توریسم پزشکی، استفاده از تبلیغات پروموشن یا همان اسپانسری فیسبوک و اینستاگرام است. در واقع به دلیل محبوبیت بالای فیسبوک در کشورهایی مانند عراق، این شبکه اجتماعی بیشتز مورد تاکید ماست. در این روش شما می‌توانید با طراحی یک پست جذاب و انتخاب جامعه هدف بر اساس پارامترهای لوکیشن، سن، جنسیبت و علاقه‌مندی‌ها (این مورد فقط در فیسبوک) تخصص پزشکی خود را معرفی کرده و اقدام به جذب بیماران و مراجعان خارجی کنید. مراجعان به روش‌های مختلفی مانند: دایرکت و پیام در فیسبوک و اینستاگرام و یا تماس روی واتساپ می‌توانند با شما ارتباط برقرار کنند.

گزارش کمپین اسپانسری گروه پزشکی آیسان

گروه پزشکی آیسان در زمینه جذب مراجعان پزشکی در زمینه عمل‌های زیبایی فعال است. هدف این گروه به شهر سلیمانیه عراق محدود می‌شود و محتوای پیج و تبلیغ به زبان کوردی می‌باشد. در زیر جزئیات تنظیمات این کمپین ذکر می‌شود.

نوع بیزینس: توریسم پزشکی
تبلیغات در: فیسبوک
بودجه ریالی: 50 میلیون ریال
تارگت: فید
لندیگ پیچ: (به دلیل نداشتن وبسایت، روی آدرس پیج اینستاگرام ست شد)

استراتژی: Brand awareness – Reach

بر اساس ویو عکس

جامعه هدف

جنسیت : مرد و زن
رنج سنی: 20 تا 55
کشور و شهر:  سلیمانیه عراق

 

  • لازم به ذکر است که در فضای آنلاین به ویژه شبکه‌های اجتماعی، کیفیت محتوا مهمترین پارامتری است که باید رعایت شود. همچنین محتوا باید با قوانین فیسبوک مطابقت داشته باشد. فیسبوک در بحث محتوا محدودیت‌هایی را وضع کرده مانند: ممنوعیت نمایش خون، سرنگ، بدن عریان.

 

نتیجه این کمپین را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

تبلیغات توریسم پزشکی + گزارش کمپین اسپانسری گروه پزشکی آیسان
همچنین گزارش به صورت تفکیکی بر اساس سن و جنسیت آماده و برای کارفرما فرستاده شده است.

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.