آموزش استفاده از گوگل کی ورد پلنر

روش محاسبه هزینه هر کلیک تبلیغات در گوگل توسط کی ورد پلنر

گاهی برای شما هم پیش آمده تا برای انتخاب کلمات کلیدی مورد نظر خود دچار سردرگمی شده باشید. بیشترین سوال در مورد کلمات کلیدی در واقع میزان جستجو و مقدار هزینه برای هر کلیک هست.

 

در این ویدیو در مورد روش محاسبه هزینه هر کلیک تبلیغات در گوگل توسط کی ورد پلنر صحبت خواهیم کرد.
شما میتوانید توسط ابزار کی ورد پلنر میزان سرچ دقیق هر کلمه و حدود قیمت هر کلیک درصورت نمایش در پایین و بالای صفحه برای تبلیغات در گوگل را مشاهده کنید. این اعداد پس از حدود ۱۰۰ نمایش بصورت دقیقتر در پنل اصلی شما قابل مشاهده هستند. همکاران سئو کار میتوانند بهترین کی وردهارو از این ابزار برای تمرکز روی پروژه سئو هر کسب و کار استفاده کنند. شما حتی میتوانید با قرار دادن URL سایتهای رقیب به کی وردهایی که تمرکز آن سایت میباشد پی ببرید.

حتما بخوانید: کی وردها و تغییرات جهت کاهش هزینه های هر کلیک در گوگل ادوردز

آموزش حرفه‌ای گوگل ادوردز با ما 

بهتر است قبل از سپردن کار تبلیغات در گوگل خود با مفاهیم اصلی و کلیدی آن آشنا شوید تا بتوانید حساب خود را بهتر مدیریت کنید. برای آشنایی بهتر شما وی دیجیتال مارکتینگ ویدیوهای بسیاری کاربردی و به روزی را تهیه کرده تا بتوانید به بهترین نحو حساب خود را مدیریت کنید و بهترین نتیجه را تبلیغات بگیرید. برای گرفتن مشاوره تخصصی رایگان به سایت وی دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید.

با ما خلاق تبلیغ و رقبای‌تان را غافلگیر کنید

شرکت وی دیجیتال مارکتینگ با استفاده از نیروهای جوان و متخصص سعی میکند بهترین مشاوره و مجری تبلیغات گوگل، تبلیغات در اینستاگرام و لینکداین و…. شما باشد. تا به صرف معقولترین هزینه بهترین نتیجه را بگیرید. قبل از شروع هر نوع تبلیغ حتما با ما مشورت کنید. برای مشاهده لیست خدمات و قیمت‌های ما و همچنین دریافت مشاوره رایگان به سایت وی دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید!

ادامه ویدئوهای آموزشی گوگل ادوردز 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.