تبلیغ در اینستاگرام برای جذب بازار هدف کشور قطر

یکی از بهترین امکانات تبلیغ در اینستاگرام  و تبلیغات فیسبوک این است که شما می توانید خیلی از راه ها را برای رسیدن به جامعه هدف مورد نظر خودتان تنظیم کنید و در سفارش کمپین اسپانسر اینستاگرام تعیین کنید.
خیلی از کسب و کارها امروزه سعی می کنند تا محصولات خود را از طریق تبلیغات خارج از کشور در اقصی نقاط دنیا علی الخصوص کشورهای همسایه به فروش برسانند.

شروع تبلیغ در اینستاگرام با تارگتینگ کشور قطر

خیلی از موارد پیش آمده که متاسفانه مشتریان ما بیشتر وقت خود را صرف محاسبات قیمت کمپین و یا مواردی از این دست می کنند. حال آنکه باید بیشتر انرژی خود را برای نوع محتوا و از آن مهمتر شناخت بهتر جامعه هدف برای تبلیغ خود کنند.

بنابراین گروه “جوری” با تولید محتوای تصویری به صورت عکس های آماده اقدام به سفارش تبلیغات در اینستاگرام برای جامعه هدف کشور قطر کردند.

یکی از نکاتی که باید مد نظر قرار داد اینست که بیش از 70 درصد کاربران در کشورهای دیگر بیشتر علاقمند به فیسبوک هستند و تبلیغات در اینستاگرام آنها اولویت دوم تلقی میشود.

اما به دلیل مشکلات فنی ای که این مشتری داشت مجبور شدیم تا تمام بودجه ایشان را برای تبلیغات در اینستاگرام خانمهای قطری تنظیم کنیم.

محتوای تبلغیات در اینستاگرام جوری

همانطور که در زیر میبینید یک نمونه عکس های این کمپین با نوشته هایی کوتاه به زبان عربی را برایتان به نمایش گذاشته ایم. از مهم ترین نکات منفی این تصویر وجود نوشته در آن است که چندان مورد علاقه فیسبوک و اینستاگرام نیست.

همچنین از نکات مثبت این عکس تاثیرگذاری و جذابیت این محصول برای مادران و کودکان بود که می توانست نتایج خوبی را برای مشتری کسب کند.

تارگتینگ و نتایج کمپین تبلیغات در اینستاگرام جامعه هدف قطر

بزرگترین حسن این نوع تبلیغات اینست که شما تا حد زیادی می توانید قبل از شروع کمپین جامعه هدفی که نیاز به محصول یا خدمات شما دارند گزینش کرده و حداقل شرایط جنسی و سنی آن ها را به عنوان فیلتر تبلیغاتی خود تعیین کنید.

حال آنکه در این کمپین با توجه به اینکه تبلغیات برای کشور قطر بود و خیلی از محدودیت ها را مانند تبلیغات با جامعه هدف ایران نداشت، توانستیم فیلترینگ بیشتری را برای نیل به جامعه هدف مورد اعمال کنیم.

بودجه دلاری این کمپین 75 دلار نیوزلند بود . همچنین 61 هزار نفر از افراد قطری 80بار این تصویر تبلغیاتی را مشاهده نمودند. این بدین معنی است که تعدادی از کاربران 2 بار این پست را دیده اند.

در پایان متذکر می شود چنانچه سفارش تبلیغات و یا مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز 3.7 / 5. امتیاز دهندگان: 3

تا الان به این پست امتیازی داده نشده

حسین افسانAuthor posts

دانشجوی مهندسی کامپیوتر رشته نرم افزار ، کارشناس دیجیتال مارکتینگ،طراح و ادمین وبسایت متخصص گوگل ادوردز، متخصص سوشال مدیا مارکتینگ، پارتنر رسمی گوگل.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.