رد تبلیغات گوگل شما توسط گوگل

رد تبلیغات گوگل شما توسط گوگل

رد تبلیغات ادوردز شما توسط گوگل

آیا کمپین بزرگ تبلیغات در گوگل خود را فقط برای جستجو شدن راه اندازی کردید؟ آیا ساعت ها بعد، گوگل تبلیغات جدید شما را رد کرده است؟

اگر به این صورت است، در این مقاله شما متوجه خواهید شد که چگونه این مساله را باید حل کنید و این اطمینان را داشته باشید که دوباره اتفاق نمی افتد.

R-G-a-by-G-1

Google AdSense یکی از مشهورترین سرویس های تبلیغات گوگل است و دلیل آن به خوبی برای همه کاربران مشخص است. آنها به شما یک انتخاب بزرگ از اندازه های تبلیغاتی، روش های تحویل، ابزار گزارش دهی و مهم تر از همه پرداخت سریع ارائه می‌دهند. از آنجایی که بسیاری از افراد و شرکتها به تبلیغات گوگل روی وب سایتشان به عنوان روشی برای پول درآوردن تکیه می‌کنند، برای آن‌ها غیر معمول نیست که از لحظه‌ای که وب سایت خود را راه‌اندازی می‌کنند , از Google AdSense استفاده کنند. با این حال در اغلب موارد، برنامه ها رد خواهند شد. ده اشتباه رایجی که ما به شما در این مقاله می‌گوییم به شما کمک می‌کند که از شر اخذ رد برای مشارکت AdSense مطلع شوید و  شانس خود را برای پیوستن به یکی از بهترین خدمات تبلیغاتی بهبود بخشید .

وب سایت شما وب‌سایتی است تازه کار:

این یکی از اولین چیزهایی است که شما باید به آن توجه کنید. گوگل نمی خواهد با وب سایت های تازه ایجاد شده کار کند. این شاخص نشان می دهد که کمپین AdSense خود برای شما یا برای آنها بسیار سود ندارد. بنابراین، اگر وب سایت شما کمتر از ۶ ماه است که آغار به کار کرده، شما باید درخواست AdSense خود را لغو کنید.

R-G-a-by-G-2

بدون محتوا، کیفیت پایین یا محتوای نامناسب:

گوگل یک شرکت بزرگ است که می‌خواهد به مشتریان خود بهترین سرویس را ارائه دهد و هر روز در حال بهتر کردن کیفیت خود است. آنها می‌خواهند از وبسایتهایی با محتوای نامناسب یا ناقص یا محتوای ضعیف به طور کلی دور شوند. به همین دلیل است که اگر محتوایی در وب سایت خود ندارید یا اگر محتوایی با کیفیت پایین یا نامناسب گذاشته اید، به طور خودکار رد خواهد شد. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که بهترین محتوای ممکن را ایجاد می‌کنید. همچنین این تضمین را به شما می‌دهد که ترافیک وب سایت شما در آینده افزایش خواهد یافت که این دقیقا همان چیزی است که مردم از AdSense می‌خواهند – مخاطبان گسترده تر برای تبلیغات گوگل.

R-G-a-by-G-3

همانطور که محتوای نامناسب (از جمله محتوا برای بزرگسالان، سخن گفتن درباره مسائل پوچ و غیره)، به سادگی قابل قبول نیست همچنین هیچ راهی هم برای آن وجود ندارد.

کیفیت پایین یا ترافیک غیر آلی Poor quality or non-organic traffic:

بسیار مهم است که شما مقدار معینی ترافیک برای وب سایت خود داشته باشید. ترافیک ارگانیک نشان دهنده این است که شما می‌خواهید محتوای قانونی ایجاد کنید و وب سایتتان از بالاترین کیفیت برخوردار است. اگر از روش‌های موذیانه برای جذب بازدیدکنندگان به وب سایت خود استفاده ‌کنید، احتمال این وجود دارد که شما نرخ رشد بالایی داشته باشید. همچنین اگر شما هزینه‌ای برای ترافیک سایت خود پرداخت ‌کنید، گوگل از آن مطلع خواهد شد.

صبر کلید اصلی است، کار بر روی ایجاد وب سایت شما به طور طبیعی توسط افراد دیگر انجام می‌شود.

بدون سیاست حفظ حریم خصوصی No privacy policy:

این یک قاعده سختگیرانه برای کاربران AdSense است، زیرا Google به طور جدی حریم خصوصی کاربران را می پذیرد و آنها می‌خواهند شما دقیقا همان کار را انجام دهید. امری اجباری است که یک حریم خصوصی در وب سایت خود داشته باشید . بی‌توجهی به این مرحله منجر به رد فوری آن خواهد شد. در آخر مقاله کاملا درباره حریم خصوصی یا Privacy policy توضیح خواهیم داد.

R-G-a-by-G-4

تشویق کاربران برای کلیک کردن بر روی تبلیغات گوگل شما:

ان امر اینگونه میسر خواهد شدکه از خوانندگان خود بخواهید که از لینک‌های وابسته به آگهی شما استفاده کنند و از آن‌ها بخواهید بر روی تبلیغات AdSense کلیک کنند تا از شما در برابر شرایط و سیاست‌های آن‌ها پشتیبانی کنند. برای اجتناب از این کار همه چیز را تمیز و مرتب در وب سایت خود نگاه دارید. نوشتن محتوای جذاب و با کیفیت، انتخاب عکس های مناسب، دیزاین وب سایت و… خوانندگان را تشویق می‌کند تا از وب سایت شما خوششان بیاید و به تبلیغات گوگل شما اهمیت بدهند.

آگهی‌های تبلیغاتی را در جایی مناسب در وب سایت خود نمایش دهید تا تغییرات را بهبود بخشد اما به هیچ وجه توجه کاربران خود را جلب نکنید تا بر روی تبلیغاتتان کلیک کنند.

پیوندها (لینک ها) از سایت‌های مضر یا نامناسب می‌آیند:

گوگل قصد ندارد با هر نوع وب سایتی که منجر به وب سایت‌های نامناسب یا مشکوک می‌شود، ارتباط برقرار کند. لینک‌های ورودی خود را چک کنید و بک لینکهای خود را از وب سایت‌های دیگر نشان دهید. هر گونه ارتباطی با محتوای نا مناسب را حذف کنید .

خرابی سرور:

AdSense می‌خواهد با وب سایت‌هایی که در واقع در همه زمان‌ها در دسترس هستند هم‌کاری کند. به همین دلیل است که سرور موقعی که uptime است و یا زمان‌های استراحت بسیار مهم هستند. زمانی که می‌خواهید وب سایت تان در تمام زمان‌ها به صورت آنلاین باشد، دو برابری قابلیت‌های تامین‌کننده میزبان خود را بررسی کنید.

R-G-a-by-G-5

اگر وبسایت شما دائما در حال خراب شدن و رفتن به حالت آفلاین باشد، AdSense درخواست شما را رد خواهد کرد، زیرا این به این معنی است که تبلیغات روی وب سایت شما اغلب به صورت آفلاین انجام می‌شوند و به سادگی غیر حرفه‌ای تلقی می‌شود.

فروش کالاهای تقلبی توسط شما:

فروش کالاهای تقلبی یا انجام هر نوع تقلب آنلاین توسط اغلب شرکت‌ها حمایت نمی‌شود. اگر قصد دارید کسب‌وکار خود را به صورت آنلاین انجام دهید، به تایید AdSense’s امید نداشته باشید. اطمینان حاصل کنید که هر کاری که قبل از ارسال درخواست به AdSense انجام می‌دهید کاملا قانونی باشد.

R-G-a-by-G-6

زیر ۱۸ سال بودن:

برای درخواست AdSense لازم است که سن شما بیشتر از ۱۸ سال باشد. اگر شما زیر سن قانونی هستید، شما را تایید نخواهند کرد.

R-G-a-by-G-7

اگر شما زیر ۱۸ سال هستید، راه خوبی برای دریافت درخواست پذیرش این است که با والدین خود یا یکی دیگر از افراد قابل اعتماد که از شما بزرگتر هستند، کار کنید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که با AdSense فعال در وب سایت خود کار کنید، حتی اگر به سن قانونی نرسیده باشید.

شما قبلا توسط گوگل ممنوع شده اید:

اگر شما قبلا توسط گوگل ممنوع شده باشید، درخواست شما به طور خودکار رد خواهد شد. در صورتی که این مورد برای شما اتفاق افتاده است، ضروریست که با پشتیبانی مشتریان AdSense تماس بگیرید. اما شانس پذیرش بسیار کمی دارید چراکه شما قبلا قوانین رفتاری را در گذشته شکسته اید. هیچ‌کس این مورد را از جمله AdSense دوست ندارد. خودتان را در موقعیت شرکت قرار دهید. کاملا واضح است که گوگل و AdSense مایل به کار با افراد جدی هستند که تبلیغات گوگل خود را به هزاران و شاید میلیون ها بازدید کننده ارائه می دهند. با این ذهنیت هر یک از این مراحل را مرور کنید و مطمئن شوید که قبل از ارسال درخواست، تمام الزامات را برآورده خواهید کرد.

اگر شما توسط AdSense رد شده اید، به این توجه کنید که به چه دلیلی شما را رد کرده اند و کاری کنید که دفعه بعد این اجازه به شما داده شود که قبول شوید. برای درک بهتر تمام این قوانین می‌توانید از صفحه پشتیبانی گوگل بازدید کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید .

حریم خصوصی یا Privacy policy:

سیاست حفظ حریم خصوصی سندی است که برخی یا همه راه‌ها را به بازدیدکنندگان وب سایت شما یا کاربران برنامه تلفن همراه در مورد آنچه که شما با اطلاعات جمع‌آوری‌شده از آن‌ها بدست آورده اید، چگونه جمع‌آوری می‌کنید و چگونه اطلاعات توسط شما ذخیره ‌شده، مدیریت و محافظت می‌شود . آن یک الزام قانونی برای حفاظت از یک مشتری یا حفظ حریم خصوصی مشتری است .

R-G-a-by-G-8

هر سیاست حفظ حریم خصوصی باید مختص وب سایت، تلفن همراه و یا کسب و کار باشد. تنها شما، بعنوان مالک، می‌توانید بگویید که آیا سیاست حریم خصوصی، شما را به درستی توصیف می‌کند که چطور عمل می‌کنید و آن را حفظ می‌کنید. سیاست حریم خصوصی آنلاین می‌تواند به شما کمک کند یک سیاست حریم خصوصی شخصی ایجاد کنید که به طور خاصی مناسب شما و نیازهای شما است.

سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر کسی مورد نیاز است. اگر اطلاعات شخصی، پرداخت‌ فرآیندها، تبلیغات مانند Google AdSense را جمع‌آوری کنید و یا از هر خدمات آنلاین دیگری استفاده کنید تا وب سایت خود را راه‌اندازی کنید و یا برنامه موبایل خود را اجرا کنید، پس لازم است که یک سیاست حریم خصوصی داشته باشید. داشتن یک سیاست حفظ حریم خصوصی می‌تواند شما و کسب‌وکار شما را به طرق مختلف در معرض خطر قرار دهد.

این خدمات به شما کمک خواهد کرد تا یک سیاست حریم خصوصی برای هر کدام از موارد زیر ایجاد کنید:

  • بلاگ ها و وب سایت‌ها
  • فروشگاه‌های آنلاین تجارت الکترونیک
  • برنامه‌های کاربردی تلفن همراه، شبکه های اجتماعی و دیگر برنامه ها

حتما بخوانید: تبلیغ در گوگل یکی از موثرترین روش های دیجیتال مارکتینگ

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *