بهترین راه‌حل‌های تبلیغاتی برای فروش ملک در دبی

تبلیغات گوگل برای فروش ملک در دبی

این روزها افرادی که قصد سرمایه‌گذاری یا خرید ملک در دبی دارند، تازه‌ترین اطلاعات را از لابه‌لای صفحات وب و شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌کنند. در نتیجه خریداران بسیاری از معاملات تجاری و خریدهای خود را هم با کمک همین اطلاعات انجام می‌دهند. با توجه به این مسئله نوع تبلیغات املاک دبی، بازاریابی و فروش ملک دبی هم نسبت به گذشته تغییر کرده و راه‌های تبلیغاتی تازه‌ای پدیدار شده است.  این فرصت بی‌نظیر به صاحبان آژانس های املاک دبی کمک کرده تا بتوانند با مناسب‌ترین هزینه خدمات خود را به بهترین نحو به مخاطبان خود معرفی کنند. ما در وی‌دیجیتال مارکتینگ بهترین روش‌های تبلیغات آنلاین املاک دبی را به شما معرفی می‌کنیم، تا با راه‌اندازی صحیح کمپین‌های تبلیغاتی به نتیجه مطلوب خود برسید.

تبلیغات گوگل برای فروش ملک در دبی

برای آژانس‌های املاکی که وب‌سایت دارند مؤثرترین نوع تبلیغات، تبلیغات گوگل است چراکه گوگل اولین جایی که است خریداران واقعی آپارتمان در دبی در آن جستجو می‌کنند. پس قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل برای آژانس های املاک دبی موقعیت ایده‌آلی برای دیده‌شدن محسوب می‌شود. البته با توجه به رقابت بسیار بالایی که وجود دارد. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل با کمک محتوای مناسب و سئو کردن سایت ممکن است و به زمان نسبتاً زیادی هم احتیاج دارد.

اما راه دیگری هم برای قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل وجود دارد و آن استفاده از تبلیغات گوگل است. با این روش شما می‌توانید با راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی در عرض کمتر از یک ساعت در صفحه اول گوگل ظاهر شوید. البته برای این کار باید مرتبط‌ترین و مناسب‌ترین کلمات کلیدی را برای خود انتخاب کنید و از محتواهای مناسب و جملات انگیزشی و جذاب برای جذب مخاطب استفاده کنید تا کلیک بیشتری دریافت کرده و به نتیجه مطلوب برسید.

 

وی‌دیجیتال مارکتینگ پارتنر رسمی گوگل است و سابقه درخشانی در راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی دارد. کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا با استفاده از ابزارهای گوگل و تحلیل کلمات کلیدی سرچ شده بهترین کلمات را انتخاب کنید. به این ترتیب مشتریان احتمالی که به خرید ملک در دبی علاقه‌مند هستند می‌توانند خیلی ساده به سایت شما دسترسی پیدا کنند. همچنین با تحلیل نتیجه کمپین امکان اصلاح مداوم آن وجود دارد و مشکلات احتمالی به‌سرعت برطرف خواهد شد.

بهترین راه برای رشد کسب‌وکار شما در آینده این است که هم‌زمان با انجام تبلیغات گوگل با کمک متخصصان سئو، سایت املاک دبی خود را برای رشد با کلمات کلیدی مختلف و جذب مخاطب بیشتر سئو کنید. در نتیجه می‌توانید هم در حال حاضر فروش خوبی داشته باشید و هم در ماه‌ها و سال‌های آینده برای کلمات کلیدی مرتبط و مناسب به صورت خودکار در صفحه اول نتایج قرار گرفته و یک قدم از رقبای تازه خود بالاتر باشید.

کمپین‌های تبلیغاتی فیسبوک و اینستاگرام برای فروش ملک دبی

حضور در شبکه‌های اجتماعی صرفاً نمی‌تواند فروش و درآمد بیشتر را تضمین کند. هر روز میلیون پست در شبکه‌های اجتماعی گذاشته می‌شود که ممکن است اصلاً توسط مخاطب هدف دیده نشود. یکی از راهکارهای بسیار مناسب جهت دیده شدن بهتر در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی است. ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی در هرکدام از شبکه‌های اجتماعی راه‌ورسم خاص خودش را دارد و با توجه به نوع کسب و کار و مخاطب‌های آن متفاوت خواهد بود.

تبلیغات در فیسبوک بیشتر به صورت تبلیغات بنری انجام می‌شود و بیشتر به منظور برانگیخته کردن حس کنجکاوی در مخاطب‌ها انجام می‌شود. معمولاً کمپین‌های تبلیغاتی در فیسبوک، مستقیماً منجر به فروش نمی‌شوند و برای جمع‌آوری ایمیل یا اطلاعاتی از این دست کاربرد خواهند داشت. شما می‌توانید کمپین تبلیغاتی خود در فیسبوک را با توجه به سن، جنسیت، زبان و موقعیت مکانی مخاطب خود تنظیم کنید.

نوع دیگری از تبلیغات که می‌توانید برای فروش ملک در دبی به کار ببرید تبلیغ در اینستاگرام است. به طور کل شما به دو صورت می‌توانید در اینستاگرام تبلیغ کنید. در نوع اول می‌توانید از تبلیغات اینفلوئنسری استفاده کنید. در این نوع از تبلیغات از کسانی که در اینستاگرام اینفلوئنسر هستند و فالوورهای زیادی دارند کمک می‌گیرید و از آنها می‌خواهید برای شما تبلیغ کنند. این نوع تبلیغ هزینه زیادی دارد اما نام برند شما را به گوش مخاطبان بسیاری می‌رساند.

نوع دیگر تبلیغات در اینستاگرام با کمک فیسبوک که کمپانی صاحب اینستاگرام است، انجام می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید تبلیغ اسپانسری خود را داشته باشید و به انتخاب خودتان آن را در صفحه خانه یا لابه‌لای استوری‌ها نشان دهید. راه‌اندازی این کمپین‌های تبلیغاتی تنها چند دقیقه طول می‌کشد و شما می‌توانید پرداخت هزینه را به‌ازای کسب نتیجه انجام دهید. نکته مثبت دیگر اینکه در این نوع از تبلیغات این امکان برای شما وجود دارد که نوع مخاطبان خود را متناسب با سن، جنسیت، موقعیت جغرافیایی و علاقه‌مندی‌هایی که دارند انتخاب کنید.

توصیه‌های کلیدی برای تبلیغات اینستاگرام و فیسبوک

در این نوع از تبلیغات باید به مخاطبان این شبکه‌های اجتماعی توجه داشته باشید و با نوع محتواهای موجود در این شبکه‌ها آشنا باشید تا نتیجه مناسبی بگیرید. برای مثال هرچه متن و نوشته در محتوایی که برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده می‌شود کمتر باشد نتیجه بهتری به دست خواهد آمد.

به‌علاوه زمانی که کمپین تبلیغاتی خود را راه‌اندازی می‌کنید باید مناسب‌ترین تنظیمات را انجام دهید تا به نتیجه خوبی برسید. تنظیمات اشتباه باعث می‌شود تبلیغات شما به دست مخاطبانی برسد که اساساً قصد خرید ملک در دبی یا مهاجرت و سرمایه‌گذاری ندارند، در نتیجه مقدار قابل توجهی از هزینه شما به هدر می‌رود. برای گرفتن مشاوره از کارشناسان وی‌دیجیتال مارکتینگ می‌توانید در هر زمانی با ما تماس بگیرید.

تبلیغات لینکدین برای تبلیغ املاک دبی

شبکه اجتماعی لینکدین با هدف تعامل افراد در حوزه کسب‌وکار و ایجاد شبکه ارتباطی بین کارجوها و کارفرماها ایجاد شده است. مخاطبان این شبکه اغلب افراد تحصیلکرده و متخصصین رشته‌های مختلف هستند. از آنجایی که ماهیت این شبکه بر اساس تخصص و کسب‌وکار بنا شده است، مهاجرت و سرمایه‌گذاری دو تا از موضوعات همیشگی مطرح در این شبکه اجتماعی هستند. در نتیجه بخشی بزرگی از صاحبان سرمایه و علاقه‌مندان به انواع سرمایه‌گذاری در این شبکه فعال هستند. البته در نظر داشته باشید که تبلیغ در این شبکه بیشتر برای معرفی کسب‌وکار به کسب‌وکارهای دیگر کاربرد دارد. در نتیجه لینکدین بهترین فضا برای یافتن شرکای تجاری یا کارمندان حرفه‌ای است.

در لینکدین هم امکان ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی وجود دارد. کسب‌وکارها معمولاً با اهدافی مانند افزایش آگاهی از برند، فرستادن دعوت‌نامه‌های شخصی‌سازی شده و تبلیغات B to B از تبلیغات لینکدین استفاده می‌کنند. کمپین‌های تبلیغاتی لینکدین نسبتاً متنوع هستند و شما می‌توانید چهار نوع کمپین مختلف را در این شبکه اجتماعی اجرا کنید. با توجه به هدفی که از تبلیغ دارید و مخاطبانی که در نظر می‌گیرید تبلیغ شما می‌تواند در صفحه فید، نوارهای کناری و پیام‌های شخصی کاربران هدف نمایش داده شود.

 

قطعاً می‌دانید که شرط اصلی هر مشتری برای خرید ملک در دبی اعتماد کردن به شماست. پس باید سایت یا شبکه اجتماعی شما فعالیت‌های شما را خیلی شفاف و واضح به مشتریان نشان دهد. می‌توانید در یک بخش از سایت یا یک پست در اینستاگرام از افتخارات خود و موفقیت‌هایی که در طول سال‌های کاری خود داشتید بگویید. همچنین می‌توانید تیم خود را به مخاطبان خود معرفی کرده و از پشت صحنه فروش ملک در دبی چیزهایی به مخاطبان خود نشان دهید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *