بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

یکی از قدرتمندترین ابزارهایی که امروزه در اختیار سازندگان محتوا قرار دارد، نرم افزار تولید محتوا مبتنی بر هوش مصنوعی است. اگر اخیراً زمانی را در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی محبوب، مانند توییتر یا لینکدین گذرانده‌اید، به احتمال زیاد همه چیز را در مورد مزایای شگفت‌انگیز هوش مصنوعی برای نوشتن خوانده‌اید. هوش مصنوعی می تواند به فرآیند تولید محتوا کمک کند و بهینه سازی کند. ابزارهای هوش مصنوعی برای اهداف تولید محتوا وجود دارد. برخی از بهترین اهداف استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوا عبارتند از: ایده های محتوا، ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی، محتوای طولانی، محتوای فرم کوتاه، پست وبلاگ، زیرنویس رسانه های اجتماعی، پست های رسانه های اجتماعی، نوشتن متنهای تبلیغاتی (تبلیغات در گوگل)و موارد دیگر. آنچه باید قبل از انتخاب ابزارهای تولید کننده محتوای هوش مصنوعی که برای شما مفید است در نظر بگیرید، این است که برای چه بخشی از فرآیند تولید محتوا به آن نیاز دارید. ما در این مقاله، بهترین ابزارهای تولید محتوای هوش مصنوعی موجود در بازار را بررسی خواهیم کرد.

 

HiveMind

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

HiveMind یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که کارهای نوشتن مانند استخراج و خلاصه سازی داده ها را خودکار می کند. این ابزار از الگوریتم هایNLP  برای تولید خلاصه مقالات یا اسناد طولانی به سرعت و با دقت استفاده می کند HiveMind .ساخته شده است تا به طور یکپارچه در پلت فرم مدیریت پروژه Hive کار کند تا تعامل محتوای تیم را افزایش دهد. هوش مصنوعی HiveMind نه تنها برای نوشتن وبلاگ و مقاله برای شما، بلکه برای افزایش بهره وری و کارایی کاربر در سراسر جهان ساخته شده است. بیش از یک سازنده محتوا، یک دستیار و یک بازوی محتوای سوم است!

مزایای HiveMind:

رایگان با طرح های Hive

با پلتفرم مدیریت پروژه Hive ادغام می شود.

وظایف پروژه را بر اساس ورودی های ساده ایجاد می کند.

معایب HiveMind:

به اندازه سایر پلتفرم های هوش مصنوعی موجود در بازار قوی نیست.

برای استفاده از آن باید اشتراک Hive داشته باشید (با این حال، این اشتراک رایگان است!)

 

JasperAI

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

 

JasperAI، که به طور رسمی با نام Jarvis شناخته می‌شود، یک دستیار هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند تا محتوایی عالی را بنویسید، ویرایش کنید و منتشر کنید. این ابزار با پردازش زبان طبیعی (NLP)، می‌تواند زمینه کپی شما را درک کند و بر این اساس جایگزین‌هایی را پیشنهاد کند. همچنین می‌تواند بینش‌هایی در مورد موضوعات و کلمات کلیدی پرطرفدار ارائه دهد، و به شما درک بهتری از نحوه تولید محتوایی که با مخاطبان شما طنین‌انداز می‌شود، می‌دهد. Jasper AI ابزاری محبوب در میان بسیاری از نویسندگان در سراسر جهان است.

مزایای JasperAI:

رابط کاربری آسان

به خوبی با پلتفرم های نوشتاری دیگر مانند SurferSEO و Grammarly ادغام می شود.

در نوشتن محتوای طولانی مانند داستان یا مقاله عالی است.

معایب Jasper AI:

می تواند گران باشد.

می تواند به طور قابل توجهی علامت را از دست بدهد، و خروجی محتوا از ریل خارج می شود.

 

RyterAI

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

RyterAI یک ابزار پردازش زبان طبیعی است که به شما کمک می‌کند محتوا را سریع‌تر، کارآمدتر و دقیق‌تر از قبل ایجاد کنید. استفاده RyterAI از الگوریتم‌های NLP متن شما را می‌خواند و پیشنهادهای شخصی‌سازی شده در مورد چگونگی بهبود آن از طریق گرامر، انتخاب کلمات یا افزایش وضوح ارائه می‌دهد. همچنین کلمات کلیدی محبوب را شناسایی می کند تا بتوانید بهترین آنها را برای اهداف سئو و رتبه بندی پیدا کنید.

مزایای RyterAI:

در بررسی گرامر و املا عالی است

در یافتن کلمات کلیدی برای کمک به رتبه بالاتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) عالی است.

رابط کاربر پسند…

معایب RyterAI:

اگر قصد دارید از آن برای تمام نیازهای محتوای خود استفاده کنید، ممکن است گران باشد.

محتوای نهایی هنوز نیاز به اصلاح/ویرایش دارد.

ویژگی های اضافی SEO یا ادغام شخص ثالث را ارائه نمی دهد.

 

Paraphrasingtool.ai

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

 

Paraphrasingtool.ai یک راه حل یک مرحله ای برای تمام نیازهای نوشتاری، مسائل و سوالات شما است. از ایجاد محتوای تازه مانند مقالات، وبلاگ ها یا مقالات گرفته تا بررسی سرقت ادبی و اشتباهات دستور زبان، این وب سایت شما را تحت پوشش قرار داده است. اکثر ابزارها برای استفاده رایگان هستند و از هر دستگاهی قابل دسترسی هستند. Paraphrasingtool.ai برنامه هایی را برای کاربران تلفن همراه ارائه می دهد. کاربران ممتاز به نیازهای پیچیده نوشتن دسترسی دارند.

مزایا Paraphrasingtool.ai:

UI شیک، آسان برای استفاده، و ارائه حالت ها و ویژگی های رایگان.

کاربران می توانند محتوای خود را در یک مکان ایجاد، بررسی و نهایی کنند.

ابزار نتایج نوشتن درجه یک را ارائه می دهد.

معایب Paraphasingtool.ai:

افرادی که دانش محدودی از ابزارهای هوش مصنوعی دارند ممکن است در استفاده از آن با مشکلاتی مواجه شوند.

اشتراک ماهانه یا سالانه پولی برای نیازهای نوشتاری پیچیده مورد نیاز است.

 

ChatGPT

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

این روزها نمی‌توانید وب را بدون اشاره به ChatGPT و اینکه چگونه محتوای هوش مصنوعی را متحول می‌کند، جستجو کنید. اما، این فقط یک بچه هوش مصنوعی جدید در بلوک است، با ویژگی‌های «فانتزی» بیشتر و الگوریتم کد عمیق‌تر که «زبان را می‌فهمد». اساساً ChatCPT یک موتور هوش مصنوعی مکالمه است که به توسعه دهندگان امکان می دهد ربات های چت و سایر برنامه های رابط مکالمه ایجاد کنند.

برخلاف سایر ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی، ChatGPT یک ابزار متن باز با چندین ویژگی مفید مانند پیش بینی متن، کنترل جریان گفتگو و درک زبان طبیعی است.

مزایای ChatGPT:

پلت فرم منبع باز

می توان از آن برای ساخت برنامه های مکالمه پیچیده استفاده کرد.

API با استفاده آسان

معایب ChatGPT:

فاقد ویژگی های پیشرفته دیگر ابزارهای AI محبوب موجود در بازار است.

پشتیبانی محدود از زبان های غیر از انگلیسی

 

Quillbot

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

Quillbot یک ابزار نوشتن هوش مصنوعی است که ورودی متن را دریافت می کند و به شما در بازنویسی، بررسی گرامر، شناسایی سرقت ادبی و موارد دیگر کمک می کند. دستیار مجهز به هوش مصنوعی می‌تواند افکار و ایده‌های شما را با تغییر در واژگان، لحن و سبک، منسجم‌تر و روان‌تر کند. به راحتی متن خود را با استفاده از یک ویژگی لغزنده به همراه انتخاب حالت سفارشی کنید تا خروجی را با نیازهای نوشتاری خود تنظیم کنید. می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های خلاصه‌کننده و تولید نقل قول Quillbot در زمان صرفه‌جویی کنید و نوشته‌های خود را با اطمینان ارائه کنید.

مزایای Quillbot:

می تواند به بهبود واژگان و مهارت های زبان کمک کند.

ابزارها و ویژگی های نوشتاری اضافی را ارائه می دهد.

با چندین پلتفرم ادغام می شود.

معایب Quillbot:

ممکن است با جملات پیچیده مبارزه کند.

گزینه های سفارشی سازی محدود در نسخه رایگان

فقط به زبان انگلیسی موجود است.

 

Paraphraser

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

Paraphraser AI یک ابزار بازنویسی عالی است که می تواند تمام آثار نوشته شده را بهبود بخشد. Paraphraser می تواند مناسب ترین مترادف ها و عبارات را برای ایجاد یک پیام قانع کننده و فریبنده بیابد. این نرم افزار همچنین می تواند ساختار جمله را تغییر دهد، مجموعه کلمات انتخابی شما را گسترش دهد، صدای پیام شما را از غیرفعال به فعال تغییر دهد و خوانایی کپی شما را بهبود بخشد. Paraphraser طرح ماهانه و سالانه و بسته دانشجویی را با نرخ تخفیف ویژه ارائه می دهد.

مزایای Paraphraser:

استفاده از آن آسان، ساده و تا 500 کلمه رایگان است.

سرقت ادبی و چک های دستور زبان را ارائه می دهد.

دانشجویان فقط 9 دلار در هفته برای بسته حق بیمه پرداخت می کنند.

معایب Paraphaser:

بسته رایگان محدود هزینه بسته پریمیوم 23 دلار در ماه است.

وب سایت کاربر پسند نیست.

Pop-us و بسیاری از موارد افزودنی ممکن است ناوبری را گیج کننده کند.

 

Rapide.ly

بهترین ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای مقالات، وبلاگ ها و محتوا در سال 2023

Rapide.ly یک تولیدکننده محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی برای رسانه‌های اجتماعی است که به کارآفرینان و کسب‌وکارها به طور یکسان اجازه می‌دهد تا پست‌های جذابی را ایجاد کنند که به طور خاص برای مخاطبانشان طراحی شده است. با موتور طوفان فکری طراحی شده با هوش مصنوعی Rapide.ly GPT-3 می توانید پیام های موثری ایجاد کنید که دنبال کنندگان خود را در چندین پلتفرم مانند اینستاگرام، فیس بوک و لینکدین درگیر کند.

مزایای Rapide.ly:

درخواست‌های تقویم به برنامه‌ریزی محتوای شما کمک می‌کند تا از تاریخ جشن‌ها مطلع باشد.

روندهای هفتگی برای حلقه ها (صوتی و ایده ها)

چالش های ماهانه تولید محتوا برای بهبود عملکرد محتوای شما در پلتفرم های اجتماعی.

معایب Rapide.ly:

پرداخت نسخه فقط پس از آزمایش رایگان

زبان محدود (در حال حاضر فقط انگلیسی و فرانسوی)

 

کدام ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای شما بهترین است؟

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن محتوای طولانی

برنده: JasperAI

JasperAI برنده این مسابقه است، دست پایین. با قابلیت‌های نوشتن محتوای طولانی و ادغام با سایر پلتفرم‌های نوشتن مانند SurferSEO و Grammarly، کار محتوای طولانی وبلاگ را انجام می‌دهد. این دستورات عالی برای وارد کردن لحن صدا و کلمات کلیدی ارائه می دهد، و همچنین می توانید از متن و پیشنهادات محافظ برای کمک به نوشتن کل وبلاگ برای شما استفاده کنید. فرم طولانی با کمک JasperAI آسان تر نیست.

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای تولید خودکار محتوا

برنده: HiveMind

HiveMind به لطف طرح رایگان، ادغام یکپارچه با پلتفرم مدیریت پروژه Hive و توانایی ایجاد وظایف پروژه بر اساس ورودی های ساده، رقبا را در این دسته شکست می دهد. این ابزار هوش مصنوعی به عنوان یک دستیار محتوایی که از موفقیت‌های قبلی استفاده می‌کند، عالی است و می‌تواند در روند کاری فعلی Hive شما ادغام شود.

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن پست های رسانه های اجتماعی

برنده: ChatGPT

آیا ChatGPT شغل یک مدیر رسانه های اجتماعی در وب را به عهده می گیرد؟ احتمالا نه. اما کمک به ما برای ایجاد برچسب‌ها، پست‌ها و زیرنویس‌ها در رسانه‌های اجتماعی، راهی عالی برای استفاده از ChatGPT در فعالیت‌های علامت‌گذاری روزمره شماست. علاوه بر این، پلتفرم منبع باز و توانایی هوش مصنوعی مکالمه آن به دلایل عالی بودن آن برای پست های رسانه های اجتماعی می افزاید. و از آنجایی که در نهایت می تواند به شما کمک کند تا به سرعت محتوای جذابی تولید کنید که با مخاطبان شما طنین انداز شود، این ابزار افزودنی عالی برای زرادخانه هر سازنده محتوا است.

آیا گوگل می تواند تولید محتوای هوش مصنوعی را تشخیص دهد؟

بله، گوگل الگوریتم های پیچیده ای دارد که می تواند محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهد.در حالی که محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی می تواند برای ایجاد حجم زیادی از محتوا به سرعت مفید باشد، مهم است که اطمینان حاصل شود که محتوا با کیفیت و اصلی است.الگوریتم‌های گوگل برای شناسایی و مجازات محتوایی طراحی شده‌اند که کیفیت پایین، هرزنامه یا سرقت ادبی دارند، صرف نظر از اینکه توسط یک انسان یا یک هوش مصنوعی تولید شده است.بنابراین، استفاده عاقلانه از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی و اطمینان از مطابقت با راهنمای کیفیت گوگل بسیار مهم است.

 

قطعاً هنگام انتخاب ابزار نوشتن هوش مصنوعی برای محتوای خود چیزهای زیادی باید در نظر بگیرید. در حالی که هر یک از ابزارهای ذکر شده کار را انجام می دهد، برخی از آنها بهتر از سایرین هستند و فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که چه ابزاری در جریان کاری محتوای شما کار می کند.

 

 

 

 

 

 

 

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of فاطمه حافظ نیا
فاطمه حافظ نیا هستم، فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی توریسم و توی این حوزه فعالیت های پروژه محور داشتم. به طور اتفاقی وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شدم و در حال حاضر کارشناس تبلیغات گوگل در وی دیجیتال مارکتینگ هستم.

8 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر من یک محقق ام و اخیرا بیمارانی را از طریق تخلیه عروق لنفاوی از مواد زائد همراه با رژیم و تغذیه سالم ،ورزش درمانی ،ماساژ درمانی ،مدیتیشن درمان کرده ام ،چندین بیمار ام اسی و سرطانی،کمر دردهای حاد و زانو دردها،ضعف بینایی و شنوایی و…
    میخواستم بهم کمک کنید این علم رو گسترش بدم و اونو آموزش بدم ل افرادی ک مایل هستن،اما نمی‌دونم مقاله مو کجا ارائه بدم و آیا اصلا این اجازه رو بهم میدن؟بارها بهبودی بیماران لاعلاج رو ک قطع امید کرده بودن رو اطرافیانم دیدن ک با همین روش خوب شدن و بهم میگن چرا اینو ب دیگران انتقال نمیدی ،ممنون میشم راهنماییم کنید.

    1. سلام توصیه ما این هست که یک وبسایت راه اندازی کنید و با انتشار مقاله توی وبسایتتون کمک کنید مخاطب های بیشتری از طریق گوگل به محتوای شما درسترسی پیدا کنند.

  2. سلام . ممنون از مقاله خوبتون . سایت هوش مصنوعی هیوا هم قابلیت های خوبی داره و من ازش چند بار استفاده کردم . ممنون میشم یه مقاله هم در مورد راهنمای استفاده کامل از این سایت بنویسین

    1. ابزاری که ما خودمون کمک زیادی ازش می‌گیریم البته برای وبسایت‌های انگلیسی، Copy AI هستش که از GPT4 استفاده می‌کنه

  3. مثناسئو هم یه ابزار تولید محتوا متنی فارسی اتوماتیک مبتی بر هوش مصنوعی داره. بنظرم جا داره تو محتوا تون در مورد این ابزار ایرانی هم صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *