جدیدترین آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها در گوگل

جدیدترین آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها در گوگل

در دنیای امروز استفاده از گوشی‌های هوشمند به طور وسیعی گسترش پیدا کرده است. بر همین اساس شاهد آن هستیم که آمار نصب اپلیکیشن‌ها در گوگل به صورت مرتب در حال افزایش است. بسیاری از قابلیت‌هایی که در گوشی‌های هوشمند قرار دارد بعد از نصب اپلیکیشن‌ها در دسترس قرار می‌گیرند. تبلیغات اپلیکیشن نیز یک راه جدید برای معرفی کسب‌وکارها است. برای اینکه بهتر بتوانید در این زمینه آگاهی پیدا کنید،‌ جدیدترین آمار نصب اپلیکیشن‌ها در گوگل را بررسی خواهیم کرد. مسلما با دانستن این آمار می‌توانید بیشتر با میزان فعالیت مردم در این بستر آشنا شوید.

آمار مربوط به استفاده از اپلیکیشن‌ها

بدون شک اپلیکیشن‌ها بخش مهمی از دنیای تکنولوژی را تشکیل می‌دهند که با کمک آن‌ها می‌توانید بسیاری از کارهای روزمره خود را انجام دهید. درست از زمانی که ویروس کرونا در سراسر جهان گسترش پیدا کرد،‌ ۸۰ درصد از کاربران گوشی‌های هوشمند زمان بیشتری را در گوشی‌های هوشمند خود صرف کرده‌اند. در واقع آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها نیز بر این موضوع تاکید دارد که بعد از کرونا میزان بازدید کاربران از اپلیکیشن‌ها افزایش پیدا کرده است. بر طبق آماری که در سال ۲۰۲۰ مشخص شده است، هر شخص در مقایسه با سال ۲۰۱۹ حدود ۲۰ دقیقه بیشتر در روز برای گوشی وقت گذاشته است. همین مورد سبب شده است که فرصت‌های دیجیتال مارکتینگ بیش از هر زمان دیگری جذابیت پیدا کنند.

انجام تبلیغات در اپلیکیشن‌های موبایلی می‌تواند به عنوان یک راهکار عالی برای رشد کسب‌وکار شما استفاده شود. طبق بررسی‌هایی که در این راستا صورت گرفته است،‌ بیشتر از ۲۲ میلیارد اپلیکیشن جدید در گوگل پلی توسط مردم دانلود شده است که یک آمار بی‌نظیر و خیره‌کننده به حساب می‌آید. همچنین کاربران در سال ۲۰۲۰ بیش از هشت میلیارد دلار برای خرید اپلیکیشن‌ها هزینه پرداخت کرده‌اند. همه این موارد نشان‌دهنده آن است که آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن نیز شرایط مشابهی دارد و یک فرصت عالی را برای کسب‌وکارها به وجود آورده است.

چطور می‌توان با اپلیکیشن درآمدزایی کرد؟

حال که متوجه شدید اپلیکیشن‌ها چه نقش ویژه‌ای در دنیای امروز دارند، حتما باید برای ورود به این دنیای جدید پیش قدم شوید. راه‌‌های درآمدزایی از اپلیکیشن بسیار متنوع است که شما می‌توانید از هر کدام آن‌ها برای درآمدزایی خود استفاده کنید. اولین راه کسب درآمد از اپلیکیشن این است که اقدام به فروش محصولات یا خدمات خود کنید. بسیاری از کسب‌وکارها با ایجاد اپلیکیشن، امکان خرید محصولات و خدمات خود را فراهم کرده و از این طریق به درآمدزایی می‌پردازند. راه دیگری که با استفاده از آن می‌توان به درآمدزایی پرداخت، ایجاد اکانت پرمیوم و ویژه است. شما می‌توانید برخی از قابلیت‌های اپلیکیشن را در حساب پرمیوم ارائه دهید.

حال کاربران برای استفاده از تمامی خدمات اپلیکیشن، باید هزینه اشتراک آن را پرداخت نمایند. به غیر از موارد گفته شده، یکی از بهترین روش‌هایی که با کمک آن می‌توانید از طریق اپلیکیشن به درآمد برسید این است که تبلیغات را در اپلیکیشن بگنجانید. آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن نشان می‌دهد که بسیاری از اپلیکیشن‌ها با همین روش به درآمدهای بسیار زیادی دست پیدا کرده‌اند. از همین رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که از بستر تبلیغات در اپلیکیشن‌ها استفاده کنید. در این روش یک تبلیغ‌دهنده همچون یک اسپانسر عمل می‌کند و با پرداخت پول در اپلیکیشن مورد نظر به نمایش درمی‌آید.

تبلیغات موثر با کمپین‌های گوگل اپ

اگر شما به عنوان صاحب یک کسب‌وکار می‌خواهید که تبلیغات موثر و موفقی را داشته باشید، حتما باید عوامل مختلفی را در این راستا در نظر بگیرید. به طور مثال یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید،‌ استفاده درست از کمپین‌های گوگل آپ است. شرکت گوگل بستر فوق‌العاده‌ای را برای تبلیغ نصب اپلیکیشن‌ها ایجاد کرده است که شما هم می‌توانید از این امکان ویژه به نفع خود استفاده کنید.

احتمالا شما هم تا به حال تبلیغ نصب یک برنامه خاص را بر روی موبایل خود مشاهده کرده باشید. این تبلیغ با استفاده از کمپین‌های Google app ساخته شده است که در نوع خود می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. زمانی که شما بر روی گزینه نصب کلیک می‌کنید،‌ مستقیما به سرویس گوگل پلی متصل شده و امکان دانلود برای شما فراهم می‌شود. با توجه به اینکه آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن بسیار عالی است، مسلما می‌توان از این فرصت برای رشد بیشتر کسب‌‌‌وکار استفاده کرد. جدیدترین آمارهایی که تا به حال منتشر شده است نشان‌دهنده درصد بالای موفقیت در این طرح‌ها است.

 

جدیدترین آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها در گوگل

چرا کمپین‌های گوگل اپ را پیشنهاد می‌دهیم؟

در صورتی که دوست دارید تعداد نصب اپلیکیشن شما افزایش پیدا کند، بهترین راه ممکن این است که از کمپین‌ گوگل اپ استفاده کنید. زمانی که شما بیشتر در معرض نمایش قرار بگیرید،‌ مسلما شانس شما برای نصب اپلیکیشن توسط کاربر افزایش پیدا می‌کند. اولین مزیتی که در کمپین گوگل اپ وجود دارد این است که اجرای آسانی دارد. شما می‌توانید به راحتی در سرویس گوگل، این تبلیغ را مشخص کنید و آن را اجرا نمایید. برای ایجاد تبلیغ فقط باید چند قدم ساده را دنبال کنید که به همین علت می‌توانید از این راهکار ویژه به نفع خود استفاده کنید. مزیت بعدی که در این کمپین دیده می‌شود مدیریت کردن آسان آن است. شما می‌توانید با به کار بستن این کمپین، هر زمان که دوست داشتید تغییرات لازم را در آن به وجود بیاورید.

مزیت دیگری که در کمپین گوگل وجود دارد این است که میزان اثرگذاری آن نسبت به سایر روش‌ها بسیار بیشتر است. گوگل دسترسی وسیعی به کاربران خود در سراسر جهان دارد که مسلما انجام تبلیغات به این شیوه می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. تمامی داده‌های آماری که توسط گوگل در اختیار شما قرار می‌گیرد دقیق و حساب شده هستند که به همین علت می‌توانید به آسانی از این داده‌ها برای تعیین استراتژی تبلیغاتی استفاده کنید. ایجاد کمپین‌های درست و با برنامه در کنار خدمات‌دهی عالی می‌تواند برای کسب‌وکار شما نتایج شگفت‌آوری ایجاد کند پس آن را جدی بگیرید.

بررسی قیف فروش در تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل

یکی از مهم‌ترین مواردی که شما باید برای آن برنامه‌ریزی کنید این است که یک برنامه مشخص برای تبلیغات خود داشته باشید. بر همین اساس باید یک قیف فروش برای این سبک از تبلیغات در نظر گرفت تا نتایج نهایی آن نیز مشخص باشد. در مرحله اول آگاهی‌سازی صورت می‌‌گیرد و تبلیغات مورد نظر به نمایش در می‌آید. در صورتی که کاربر به تبلیغ علاقه نشان دهد، گزینه نصب را در تبلیغ می‌زند که به صفحه گوگل پلی اپلیکیشن مورد نظر هدایت می‌شود.

در این بخش نیز در صورت همکاری کاربر، نصب اپلیکیشن با موفقیت انجام خواهد شد. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که قیف فروش در همین‌ بخش پایان می‌یابد در حالی که این‌طور نیست. در بخش بعدی کاربر باید اپلیکیشن نصب شده را باز کند تا بتواند از قابلیت‌هایی که در آن وجود دارد استفاده نماید. مهم‌ترین بخش کار این است که کاربر در داخل اپلیکیشن دست به اقدام بزند. در همین راستا اقدام مورد نظر توسط کاربر صورت می‌گیرد و استفاده از خدمات اپلیکیشن آغاز می‌شود. در این مرحله نیز پدیدآورندگان اپلیکیشن با توجه به استراتژی خاصی که دارند، درآمدزایی از این روش را آغاز خواهند کرد. با توجه به رشد روزافزون آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن،‌ شما هم می‌توانید از این فرصت بی‌نظیر برای خود استفاده کنید.

افزایش بهره‌وری کمپین تبلیغات اپلیکیشن با شناسایی کاربران علاقه‌مند

یکی از برترین مزایایی که در کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن گوگل وجود دارد این است که تبلیغات شما را برای مخاطبین هدف نشان می‌دهد. همان‌طور که می‌دانید شرکت گوگل دیتابیس وسیعی از کاربران خود دارد و با بسیاری از علاقه‌مندی‌‌های آن‌ها آشنایی دارد. به همین جهت وقتی شما از تبلیغات نصب اپلیکیشن استفاده می‌کنید، این تبلیغات به صورت ویژه برای کسانی که در آن زمینه علاقه دارند نمایش داده می‌شود.

زمانی که این اتفاق برای تبلیغات شما رخ دهد، مسلما بازدهی آن نیز بسیار بیشتر خواهد بود. بررسی‌ها نشان می‌‌دهد که بسیاری از افراد به همین علت استفاده از تبلیغات اپلیکیشن را می‌پسندند. در واقع شما با یک هدف‌گذاری درست می‌توانید نصب اپلیکیشن‌ها را بیشتر کرده و تعامل بالاتری را با مشتریان خود تجربه کنید. تحقیقات نشان داده است که با کمک این راهکار می‌توانید میزان بهره‌وری تبلیغات خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

افزایش کارایی کمپین‌های تبلیغاتی با ارائه فیدهای جذاب

وقتی که شما قصد دارید که یک کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن راه‌اندازی کنید، باید با راهکارهای مختلف افزایش دانلود آشنایی داشته باشید. زمانی که شما از بخشی از فید اپلیکیشن خود را در تبلیغ یاد شده می‌گنجانید، مسلما نتیجه فوق‌العاده‌ای برای شما ایجاد شد. حال اگر در فید مورد نظر شما عکس‌های جذابی از محصول یا خدمت مورد نظر باشد، مسلما نتیجه بهتری از آن خواهید گرفت. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که میزان علاقه کاربران به تبلیغاتی که دارای فید است بیشتر خواهد بود. البته ذکر این نکته ضروری است که حتما باید ساخت و طراحی فید نیز به صورت حرفه‌‌ای صورت بگیرد تا برای کاربر نیز جذابیت خاصی داشته باشد. مسلما داشتن محتوای جذاب می‌تواند باعث رشد آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها در گوگل شود.

بررسی آمار استفاده از اپلیکشن در کاربران iOS

همان‌طور که از آن اطلاع دارید، سیستم عامل IOS در بین دستگاه‌های ساخته شده توسط شرکت اپل استفاده می‌شود. اپلیکیشن‌های به کار رفته در این بستر نیز بسیار زیاد هستند و کاربران به طور پیوسته از آن بهره می‌برند. آمارها نشان می‌دهد تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ در سیستم عامل IOS نیز بسیار کارساز است و می‌تواند نتایج حیرت‌آوری را برای مخاطبان ایجاد نماید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که کاربران IOS بیش از دو و نیم برابر کاربران اندروید از اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند. بر همین اساس حتما باید از فرصت‌های بی‌نظیری که در این بخش وجود دارد استفاده نمود.

زمانی که تبلیغات شما به صورت یک کمپین برای مخاطبان به نمایش درمی‌آیند، شما می‌توانید بازدهی بهتری را از آن داشته باشید. البته به یاد داشته باشید که تعداد کاربران آی او اس در ایران در مقایسه با کاربران اندروید، بسیار کمتر است. به همین جهت برای اینکه بتوانید پاسخ بهتری از تبلیغات خود بگیرید، بیشتر تمرکز خود را بر روی تبلیغات اندرویدی قرار دهید. البته برای کسب نتایج بهتر به هیچ عنوان از کاربران IOS در داخل ایران غافل نشوید و در این راستا برنامه‌ریزی درستی داشته باشید. به نگاهی به آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن می‌توان به این نکته پی برد که بسیاری از آن‌ها به کاربران IOS تعلق دارد.

کمپین‌های تبلیغاتی موثر اپلیکیشن در یوتیوب

یوتیوب به عنوان برترین سرویس اشتراکی ویدیو دنیا شناخته می‌شود که به شرکت گوگل تعلق دارد. آمارهایی که تا به حال برای یوتیوب و کاربران آن منتشر شده بسیار خیره‌کننده است. یک و نیم میلیارد نفر در سراسر جهان از سرویس یوتیوب استفاده می‌کنند که این تعداد کاربر بسیار عجیب است. ویدیوهایی که در یوتیوب قرار می‌گیرد بیش از ۷۶ زبان دنیا را در برمی‌‌گیرد. این مورد اثبات‌کننده آن است که افراد در پهنه جغرافیایی وسیعی از این سرویس ویدیویی جذاب استفاده می‌کنند.

با توجه به شرایط فوق‌العاده‌ای که در این بستر وجود دارد، آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن بسیار عالی است. بر همین اساس شما می‌توانید کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن خود را در این بستر راه‌اندازی کنید و از این طریق به درآمدزایی مناسبی دست پیدا کنید. معمولا تبلیغاتی که در بستر یوتیوب نمایش داده می‌شود دارای تاثیرگذاری بسیار بالایی است زیرا کاربران توجه ویژه‌ای به تبلیغات ارائه شده دارند. البته این نکته را فراموش نکنید که تبلیغی که از طرف شما ارائه می‌شود حتما باید جذابیت لازم را داشته باشد تا کاربر را برای نصب برنامه ترغیب نماید.

 

جدیدترین آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها در گوگل

تبلیغات اپلیکیشن گوگل در کجا نمایش داده می‌شوند؟

در صورتی که شما نگاهی به آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن داشته باشید، متوجه می‌شوید که این تبلیغات در فضاهای مشخصی نمایش داده می‌شوند. هر چقدر میزان نمایش یک تبلیغ بیشتر باشد،‌ به همان اندازه نیز بازدهی بهتری را شاهد خواهید بود. برای اینکه بتوانید تبلیغات را بهتر برنامه‌ریزی کنید، حتما باید از تمامی ظرفیت‌هایی که در سرویس گوگل وجود دارد استفاده نمایید. اولین جایی که تبلیغات اپلیکیشن در آن قرار می‌گیرد در صفحه سرچ گوگل اپ است. از آنجایی که میلیون‌ها کاربر در این بخش حضور دارند، مسلما پخش تبلیغات در این قسمت می‌تواند بسیار کارساز باشد.

جای دیگری که می‌توان تبلیغات اپلیکیشن را در آن مشاهده کرد در پخش ویدیو یوتیوب است. در این نوع از تبلیغات، یک کلیپ تبلیغاتی از اپلیکیشن مورد نظر ساخته شده و مورد پخش قرار می‌گیرد. قسمت جستجو در برنامه یوتیوب نیز یک مکان عالی برای قرار دادن تبلیغات مورد نظر است که می‌توان از آن بهره برد. محل دیگری که برای تبلیغات اپلیکیشن به کار می‌رود صفحه جیمیل است. زمانی که فرد در فهرست ایمیل‌های خود قرار دارد،‌ تبلیغ مورد نظر برای او به نمایش درمی‌آید. آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها نشان‌دهنده آن است که همه این بسترها تاثیر زیادی بر روی تعداد دانلودها داشته‌اند.

تاثیر کمپین‌‌های محلی بر افزایش آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها

یکی از بهترین راه‌هایی که برای افزایش آمار نصب اپلیکیشن استفاده می‌‌شود،‌ ایجاد کمپین‌های محلی است. معمولا هر اپلیکیشن برای یک کشور یا منطقه خاص تولید می‌شود. کاربرانی که می‌توانند از اپلیکیشن مورد نظر استفاده کنند در یک محدوده جغرافیایی خاص هستند. به طور مثال اپلیکیشن‌های فروشگاهی ایرانی به صورت ویژه برای کاربرانی هستند که در داخل ایران حضور دارند. حال تصور کنید که تبلیغات این اپلیکیشن برای کاربران سایر کشورها به نمایش دربیاید. در چنین شرایطی مسلما نتایج تبلیغات آن طور که انتظار دارید نخواهد بود. در این وضعیت شما باید تبلیغات اپلیکیشن خود را به صورت محلی دربیاورید.

در این حالت کاربران بیشتر با تبلیغ شما ارتباط می‌گیرند و نرخ اینگیجمنت شما نیز افزایش پیدا می‌کند. اگر دوست دارید که میزان تعامل کاربران با شما افزایش پیدا کند،‌ حتما از این راهکار ویژه به نفع خود استفاده کنید. نکته جالب این است که در سیستم تبلیغاتی گوگل، این امکان را دارید که حتی برای مناطق کوچک‌تر از کشور هم بهینه‌سازی را انجام دهید. مسلما اگر استراتژی درستی در تبلیغات خود داشته باشید نتایج خوبی به دست خواهید آورد. با یک نگاه ساده می‌توان به این نکته پی برد که محلی سازی تبلیغات بهترین راهی است که می‌تواند شما را به اهداف مورد نظرتان برساند.

تحلیل رفتار کاربران در اپلیکیشن ها با گوگل آنالیتیکس

مدیران وب سال‌های زیادی است که با سرویس گوگل آنالیتیکس آشنا هستند و از آن برای بررسی آماری سایت خود استفاده می‌کنند. حال گوگل آنالیتیکس امکانی را فراهم کرده است که با استفاده از آن می‌توانید رفتار کاربران را در داخل اپلیکیشن مورد نظر آنالیز کنید. شما با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود که به آسانی با نقاط ضعف و قوت اپلیکیشن خود آشنا شوید. تحلیل این داده‌ها به شما کمک می‌کند تا برای اقدامات بعدی آماده شوید. مسلما هر برنامه‌ای برای دوام خود باید آپدیت‌های مرتبی ارائه دهد. به همین جهت این موضوع برای شما هم صدق می‌کند.

با توجه به اطلاعات بی‌نظیری که توسط گوگل آنالیتیکس به دست می‌آورید، رسیدن به موفقیت کار سختی نخواهد بود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌های مختلف به دلیل این سرویس خاص گوگل با افزایش روبرو بوده است. نکته حائز اهمیت این است که تحلیل رفتار کاربر می‌تواند یک افق روشن را از آینده اپلیکیشن در اختیار شما قرار دهد. اگر دوست دارید که تبلیغات اپلیکیشن شما تاثیرات فوق‌العاده‌ای داشته باشد، حتما به این موضوع مهم دقت کافی را داشته باشید.

مزایای گوگل آنالیتیکس برای رشد آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن

یکی از برترین مزایایی که در گوگل آنالیتیکس وجود دارد این است که رایگان بوده و برای برخورداری از امکانات آن نیازی به پرداخت هزینه نیست. این سرویس به صورت رایگان توسط گوگل به شما ارائه می‌شود. میزان دقت آمارهای ارائه شده از طرف گوگل آنالیتیکس بسیار بالا است و شما می‌توانید از این شرایط خاص برای تحلیل رفتارها در داخل اپلیکیشن استفاده کنید. محیط کاربری ساده و کاربردی گوگل آنالیتیکس باعث شده است که همه کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

در واقع این ساختار ساده سبب شده تا افرادی با مهارت پایین نیز از این بستر فوق‌العاده برای رشد تبلیغات اپلیکیشن خود استفاده کنند. در واقع گوگل آنالیتیکس با نشان دادن عملکرد کاربران،‌ به شما سیگنال‌های مناسبی می‌دهد تا بر اساس آن تبلیغات نصب اپلیکیشن را انجام دهید. در واقع شما از داده‌های گوگل آنالیتیکس کمک می‌گیرید تا کمپین‌های تبلیغاتی فوق‌العاده‌ای در گوگل ادز ایجاد نمایید. با بررسی آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها می‌توان به این نکته پی برد که گوگل آنالیتیکس نقش مهمی در شکل‌گیری این تبلیغات داشته است. با توجه به اطلاعات بی‌نظیری که از گوگل آنالیتیکس به دست می‌‌آید، می‌توان یک استراتژی عالی برای کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد نمود.

میزان بازدهی تبلیغات نصب اپلیکیشن گوگل در رشد کسب‌وکارها

یکی از سوالات مهمی که در زمینه تبلیغات مطرح می‌شود این است که آمار تبلیغات نصب اپلیکیشن بازدهی خوبی را نشان می‌دهد؟ آمارها نشان می‌‌دهد که نرخ کلیک تبلیغات نصب اپلیکیشن دو برابر بیشتر از تبلیغات وب سایت است. این مورد نشان‌دهنده آن است که کاربران امروزی علاقه زیادی به استفاده از اپلیکیشن‌ها دارند. در واقع اکثر افراد دوست دارند که به جای مراجعه کردن به سایت،‌ کارهای خود را از طریق اپلیکیشن انجام دهند. همین مورد سبب شده است که میزان بازدهی این نوع از تبلیغات نیز بسیار بالا باشد.

اگر شما برای رشد کسب‌وکار خود چند کمپین تبلیغاتی را به صورت همزمان مدیریت می‌کنید،‌ حتما یک برنامه مشخص برای تبلیغات نصب اپلیکیشن هم داشته باشید. تجربه نشان می‌دهد که کاربران به آسانی از تبلیغات اپلیکیشن نمی‌گذرند و حتما این گزینه را بررسی می‌کنند. کسب‌وکارهایی که تا به حال از این متد استفاده کرده‌اند، از لحاظ تعداد نصب فعال رشد بسیار زیادی را تجربه کرده‌اند. خوشبختانه امکان تبلیغ نصب اپلیکیشن برای شما هم وجود دارد که می‌توانید از این فرصت نهایت استفاده ممکن را ببرید. در حال حاضر امکان توسعه هر چه بیشتر کسب‌وکار شما وجود دارد پس از این امکان به نفع خود بهره ببرید.

سخن پایانی

امروزه برای اینکه بتوانید تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید، باید از سرویس تبلیغات نصب اپلیکیشن‌ها برای خود بهره ببرید. در همین راستا باید یک کمپین تبلیغاتی عالی ایجاد کنید تا با کمک آن تعداد کاربران اپلیکیشن را افزایش دهید. اگر احساس می‌کنید که در زمینه انجام تبلیغات در این بخش نیاز به راهنمایی دارید، حتما از خدمات ویژه مجموعه وی دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. این مجموعه به عنوان مشاور و مجری تبلیغات آنلاین در کنار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید از روش تبلیغات نصب اپلیکیشن برای خود استفاده کنید. تمامی کارهای مربوط به تعیین استراتژی و برنامه‌ریزی برای کمپین‌ها توسط این مجموعه انجام می‌شود. شما می‌توانید ایجاد تبلیغات موثر در گوگل ادز را به این مجموعه بسپارید و از نتایج فوق‌العاده آن بهره‌مند شوید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *