گزارش دوم تبلیغات توریسم سلامت Carefultrip

گزارش دوم تبلیغات توریسم سلامت Carefultrip

در این مقاله قصد داریم گزارش دوم تبلیغات توریسم سلامت Carefultrip‌ که به صورت مداوم تبلیغات اسپانسری را با این مجموعه پیش برده اند و همچنین کمپین های تبلیغاتی این شرکت با اتصال پیکسل فیسبوک به سایت انجام شده و گزارش و تمام چالش های آن را برسی کرده و جزئیات گزارش را بریتان بازگو کنیم. همچنین میتوانید محتوای تبلیغاتی این مجموعه را در پایان هر گزارش مشاهده کنید.

کمپین موفق اسپانسری فیسبوک

 • تبلیغات فیسبوک بیشتر شبیه تبلیغات بنری هست تا تبلیغات سرچ گوگل. از تبلیغات فیسبوک باید برای ایجاد علاقه و کنجکاوی استفاده کرد بجای برطرف کردن نیاز حال حاضر. مردم داخل فیسبوک برای وصل شدن به دوستان و آشنایان وقت می گذارند نه پیدا کردم محصول و خرید.
 • کسب و کارهای در تبلیغ فیسبوک موفق هستند که از درخواست جمع آوری اطلاعات را در فرم خود داشته باشند نه اینکه سعی کنند محصولی بفروشند. برای موفقیت در تبلیغات فیسبوک باید اهداف با مقاومت کم انتخاب شود. مثلا پر کردن فرم برای اطلاع رسانی تخفیفات بجای تمرکز روی فروش محصول.
 • بازدید کننده وب سیات شما از راه تبلیغ فیسبوک دنبال خرید محصول نیست بلکه فقط بخاطر یک تصمیم آنی یا کنجکاوی درونی روی تبلیغ شما کلیک کرده هست پس اگر روی این حساب میکنید که هزینه تبلیغ فیسبوک شما بلافاصله با فروش کالا یا خدماتی برگردد اشتباه میکنید. افرادی که از طریق فیسبوک به صفحه شما آمده اند درصورتیکه درخواست پر ریسکی مثل خرید از آنها شود سریع از صفحه فرود شما خارج میشوند پس فقط از آنها بخواهید نام و ایمیل خود را در اختیار شما قرار دهند.

تبلیغات فیسبوک با کمک فیسبوک پیکسل

این شرکت برای تبلیغات اخیر خود با کمک فیسبوک پیکسل شروع کرده و نتیجهی بسیار خوبی از این تبلیغات بدست آورده است که گزارش آن را در انتهای مقاله با شما درمیان خواهیم گذاشت.

به زبان ساده فیسبوک پیکسل کدی است که روی قیمت head سایت خود قرار داده تا فیسبوک برای ردیابی افرادی که در سایت شما تعامل داشته استفاده کند و از گزارش آن روی کمپین های تبلیغاتی فیسبوک استفاده کند.

بهتر است در ابتدا بپرسم که آیا درباره پیکسل تبلیغات فیسبوک چیزی شنیده اید و یا نحوه کاربرد آن را می‌شناسید؟ شاید نمی‌دانید که پیکسل فیسبوک چه کاری برایتان انجام می‌دهد و شما چگونه می‌توانید از آن در تبلیغ خود استفاده کنید؟

ما در این پست نحوه استفاده از پیکسل را در ردیابی تبدیل های شما و نحوه مشاهده هزینه برای هر تبدیل در گزارشهای فیسبوکتان را شرح خواهیم داد.

مفاهیم مهم در درک پیکسل

اول از همه بهتر است بدانید پیکسل چیست؟ پیکسل تنها یک بیت کد است (البته به عنوان یک اسکریپت هم شناخته می‌شود) که شما آن را در وب‌سایت خود قرار می‌دهید و جهت اهداف ردیابی، پیامهایی را به فیسبوک ارسال می‌کند.

هر حساب کاربری تبلیغات فیسبوک در ابتدا تنها یک کد پیکسل دارد. می‌توانید این پیکسل را در چندین وب سایت نصب کنید و سپس آن سایتها را بطور جداگانه ردیابی کنید اما شما همواره از همان کدی استفاده می‌کنید که به حساب کاربری تبلیغات فیسبوک شما مرتبط است.

شما می‌توانید از طریق بخش مدیریت کسب و کار خود (Business Manager)، پیکسل های فیسبوک اضافی (حداکثر 100تا) ایجاد کنید، اما اغلب تنها به یک پیکسل برای وب‌سایتهای خود نیاز دارید. تنها دلیلی که ممکن است پیکسلهای متفاوتی برای سایتهای مختلف خود ایجاد کنید این است که مخاطبان بسیار متفاوتی دارید که به آن سایتها مراجعه می‌کنند.

دستیابی به مخاطبان و ردیابی آنها دقیقا بعد از نصب کد شروع می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید افرادی که از وب سایت شما بازدید کرده‌اند هدف قرار دهید در اسرع وقت پیکسل خود را نصب کنید.

حتما بخوانید: مناسب ترین زمان برای شروع تبلیغات در فیسبوک

شما می‌توانید پیکسلها را تنها از طریق بخش مدیریت کسب و کار خود به اشتراک بگذارید. پیش از این می‌توانستید پیکسلهای تبدیل وب‌سایت را با دیگر حسابهای تبلیغات فیسبوک به اشتراک بگذارید تا چندین نفر بتوانند آن تبدیل را با یک تبلیغ دنبال کنند اما اکنون اگر می‌خواهید یک پیکسل را به اشتراک بگذارید، باید از طریق Business Manager اقدام کنید.

شما ماکسیمم 100 تبدیل مشخص شده دارید که می‌توانید به حساب خود اضافه کنید اما در صورت بروز هر اشتباهی می‌توانید آنها را حذف کنید.

شما می‌توانید کدهای رویداد استاندارد را در تعداد صفحات وب نامحدودی قرار دهید، بنابراین اگر تبدیل های مختلف زیادی برای ردیابی در اختیار دارید، ممکن است بخواهید روی استفاده از کدهای استاندارد رویداد متمرکزشوید.

معجزه تبلیغات توریسم سلامت در حوزه ناباوری در عراق با کمک پیکسل فیسبوک

بهترین روشی که برای تبلیغات در کشور های خارجی برای خدمات بین المللی خود سراغ دارید چیست؟ با پرسیدن این سوال اینستاگرام و فیسبوک در ذهن نقش میبندد. آیا ایم بهترین روش است؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت بله! در کشور های خارجی اکثر مردم از فیسبوک استفاده میکنند. در کشور همسایه، عراق، گوگل جای خود را به فیسبوک داده و میتوان به جرئت گفت بهترین روش تبلیغات دیجیتال در این کشور با فیسبوک پیاده سازی میشود.

گروه پزشکی کرفول تریپ در اقدامی هوشمندانه کد فیسبوک پیکسل را در بخش header سایت خود قرار داده تا در تبلیغات اسپانسری مشتری های خود را رصد کرده تا به راحتی در سری های بعدی تبلیغات هدفمند نسبت به گذشته داشته باشند. این گزینه باعث انتخاب درست مخاطب برای تبلیغات میشود.

حال با هم دو گزارش آخر کمپین تبلیغات سلامت را مشاهده و با گزارش های قبلی (بدون فیسبوک پیکسل) مقایسه کنیم.

گزارش دو کمپین آخر

این گزارش برای کمپین اول بوده که در کشور عراق در شهر های اربیل و بغداد پروموت شد. با توجه به موضوع تبلیغات ” تبلیغ زیبایی سلامت و ناباروری سلامت” بانوان 18 الی 50 سال تارگت شده و ویدئویی با زبان عربی بر همین اساس آماده و منتشر شد.

ویدئویی که مشاهده میکنید ویدئو اول این پروژه بوده و نتیجه ی آن نیز در جدول زیر آن شرح داده شده است.

گزارش دوم تبلیغات توریسم سلامت Carefultrip

 

 • Ad Set Budget== شارژ کمپین
 • Results== نتیجه نهایی (بر اساس تارگت)این کمپین و منسجر فیسبوک
 • Reach== مشاهده شدن تبلیغ توسط هر مخاطب
 • Impressions== مشاهده شدن هر بار تبلیغ توسط مخاطب
 • Cost per results== هزینه بر اساس نتیجه ی نهایی
 • Unique Link Clicks== تعداد کلیک واقعی روی لینک (در این کمپین سایت کرفول تریپ قرار گرفت)

گزارش کمپین دوم

کمپین دوم با ویدئو متفاوت و با فیلتر ناباروری در کشور های عراق، کویت و امارات پروموت شد.

علت فیلتر کشور های مخلتف در این کمپین وجود فیلتر علاقه مندی محدود بود. اما با تفاوت بسیار در پنل مدیریتی با کمک فیسبوک پیکسل!

ویدئویی که مشاهده میکنید، ویدئو آخرین کمپین کرفول تریپ میباشد که با کد پیکسل پروموت شده است.

جزئیات گزارش

ریز اطلاعات کمپین آخر

Ad Set BudgetResultsResult IndicatorReachImpressionsCost per ResultsAmount Spent (NZD)
50419535actions:link_click3362395673910.0258504
 • Ad Set Budget== شارژ کمپین
 • Results== نتیجه نهایی (بر اساس تارگت)این کمپین و منسجر فیسبوک
 • Reach== مشاهده شدن تبلیغ توسط هر مخاطب
 • Impressions== مشاهده شدن هر بار تبلیغ توسط مخاطب
 • Cost per results== هزینه بر اساس نتیجه ی نهایی
 • Unique Link Clicks== تعداد کلیک واقعی روی لینک (در این کمپین سایت کرفول تریپ قرار گرفت)

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *