آموزش ساخت Goal روی آنالیتیکس با کمک تگ منیجر (نسخه UA)

در این  ویدیو ساخت آنالیتیکس و نصب آن به کمک تگ منیجر روی سایت را به شما به اشتراک گذاشته ایم. پس از نصب هردو ابزار باید آن را به اکانت گوگل ادز متصل کرد.

مزیت استفاده تگ منیجر و آنالیتیکس بر تبلیغات در گوگل

یکی از جدید ترین استراتژی های گوگل ایجاد کمپین های CPA است. کمپین های CPA نیاز به برنامه ریزی دقیق داشته و همچنین باید در کنار ساخت کمپین از ابزار های مختلف برای رصد رفتار های استفاده کرد. مهمترین ابزار در تبلیغات گوگل گوگل آنالیتیکس یا همان GA است. GA برای آنالیز صفر تا ۱۰۰ سایت و رفتار در لحظه مخاطب و … استفاده میشود. حال برای رصد و ذخیره سازی اکشن های مخاطب روی سایت باید از تگ منیجیر یا همان GTM استفاده کنیم.

یکی از صدها قابلیت GTM به زبان ساده

فرض کنید برای سایت باربری که شماره تماس بسیار مهم است میتوان تگی مبنی بر شماره تماس تنظیم و به GA معرفی کرد. این اقدام برای تبدیل کمپین CPC به کمپین های CPA گوگل است که به ازای هر تماس هزینه کسر شود.

برای درک بهتر این موضوع ویدئو زیر را با دقت ببینید:

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.