وی دیجیتال مارکتینگ به کمپین کسب‌وکار حامی پیوست! (وحید رجبلو و توانیتو)

13 آذر روز جهانی معلولین است. این روز شروعی بود برای استارت کمپین #کسب_و_کار_حامی به همت اقامت24 و توانیتو. ما در وی دیجیتال مارکتینگ به کمپین #کسب_و_کار_حامی پیوستیم و 1درصد کل شارژهای مشتریان تبلیغات در گوگل را از تاریخ 16 تا 30 آذر ماه به این کمپین اختصاص می‌دهیم.

شما نیز می‌توانید با مراجعه به صفحه تبلیغات در گوگل وی دیجیتال مارکتینگ و شارژ حساب خود در این تاریخ، در این کار خیر سهیم شوید.

با قصه‌ی وحید رجبلو و توانیتو آشنا شوید

وحید رجبلو، استیون هاوکینگ ایران، جوانی خستگی ناپذیر و نمونه بارز کسی است که در برابر دریایی از مشکلات تسلیم نشده است. وحید دارای معلولیت است. 98 درصد از بدن اون درگیر بیماری SMA است. او در کودکی امکان مدرسه رفتن نداشت و به همین خاطر با کمک مادر و خواهرش در خانه درس خواند. او با کمک یکی از دوستانش در مدت تنها یک سال برنامه نویسی و طراحی وب را یاد گرفت و از این طریق برای خودش درآمد ایجاد کرد.

وحید در زندگی خود با مشکلات بسیاری روبرو بود و به گفته‌ی خودش دوست نداشت بقیه افراد دارای معلولیت، که او به آن‌ها توانیاب می‌گوید، با این مشکلات دست و پنجه نرم کنند. توانیاب‌ها در کشور ما حدود 11 درصد از جمعیت را تشکیل می‌دهند، درصورتی که امکانات زیادی برای آن‌ها در سطح شهر فراهم نیست. این شهروندان عموما برای انجام کارهای خارج و منزل اعم از دریافت خدمات عمومی، آموزشی، درمانی و خدمات خاصی که مربوط به شرایط جسمانی آن‌هاست، دچار مشکل هستند. وحید رجبلو با راه‌اندازی استارت‌آپ توانیتو قصد دارد به تمام توانیاب‌های سراسر کشور خدمات مورد نیاز آن‌ها را ارائه دهد. در وافع توانیتو یک پلتفرم بازار دو طرفه (Two Sided Market) است که بستر لازم را برای ارتباط ارائه‌دهندگان خدمات و افراد دارای معلولیت به عنوان گیرنده خدمات را فراهم می‌کند.

 

استارت‌آپ توانیتو، از تاسیس تاکنون

در ابتدا این استارت‌آپ با نام همیار مهر کار خود را آغاز کرد. در همان سه ماه اول به رکورد 500 عضو و 100 خدمت انجام شده رسید. بعد از مدتی این استارت‌آپ به توانیتو تغییر نام داد. اکنون توانیتو به بیش‌از 1000 توان‌یاب خدمات ارائه کرده و استارت‌آپ موفقی محسوب می‌شود. توانیتو در حال گسترش خدمات خود سوده و برای این موضوع به دنبال جذب سرمایه گذار است. در توانیتو، افراد توان‌یاب می‌توانند خدمات مورد نظر خود را در دسته‌بندی‌های درمانی، آموزشی و عمومی به صورت در محل یا آنلاین دریافت کنند.

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ