معروفترین اینفلونسرهای ایرانی به ترتیب چه کسانی هستند؟

Who-are-the-most-famous-Iranian-influencers-in-order-1

ویدیوی آشنایی با بزرگترین اینفلوئنسر های ایرانی : آیا میدانید معروفترین اینفلونسرهای ایرانی به ترتیب چه کسانی هستند؟ برای این کار باید از وبسایت Heepsy کمک بگیرید. در این سایت شما می توانید با انتخاب نوع فعالیت اینفلوئنسرها و نام کشور ها به نتایج بسیار جالبی دست پیدا کنید. پس با ما همراه باشید:

معروفترین اینفلونسرهای ایرانی به ترتیب چه کسانی هستند؟

همانطور که میدانید امروزه اینستاگرام دیگر از حالت یه فضای ارتباطی محدود خانوادگی یا دوستانه خارج شده است. سال هاست که افرادی خواسته یا ناخواسته از ابتدای پیدایش این فضا دارای دنبال کنندگان فراوانی شده اند. در چند سال اخیر با توجه به رواج تبلیغات اینستاگرام و افزایش درآمد اینفلوئنسر ها از محیط اینستاگرام، بقیه افراد و حتی شرکت ها علاقمند به جذب فالووئر های واقعی و گسترش کسب و کار خود نموده اند.

همانطور که در ویدیو مشاهده کردید معروفترین اینفلونسرهای ایرانی تقریباً از سه دسته متفاوت هستند. شاید بتوان این سه گروه را مانند دسته بندی زیر تقسیم کرد.

دسته اول که ناخواسته و فقط به خاطر محبوبیت بین مردم دارای دنبال کنندگان زیادی شده اند. ودر واقع این افراد برای جذب فالوور چندان زمان زیادی را صرف نکرده اند. مانند چهره های محبوب تیمهای ورزشی و یا شخصیت های سیاسی و غیره.
دسته دوم افرادی هستند که برای گسترش کسب وکار و یا تجارت خودشان اقدام به فعالیت مداوم کرده اند تا افراد بیشتری را برای شناساندن محصولات خودشان داشته باشند. مانند صفحات خبری و محصولات فیزیکی.

دسته سوم نیز افرادی هستند که ماه ها و سال ها با تولید محتواهای بصری هر چند مثبت یا منفی، سعی کرده اند تا کاربران زیادی را جذب و با ایجاد درآمد تبلیغاتی برای خودشان، در این فضا به سوددهی مناسبی برسند.

در این ویدیو بیشتر سعی شده تا تمامی این افراد را از طریق وبسایت Heepsy به شما نشان دهیم.چنانچه قصد دارید برای افزایش فالوور خود اقدام کنید می توانید لینکزیر را مشاهده کنید.

حتما بخوانید: افزایش فالوور اینستاگرام با روش صحیح

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ