چرا دندانپزشکان به طراحی سایت دندانپزشکی در سال 1400 نیاز دارند؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]چرا دندانپزشکان به طراحی سایت دندانپزشکی در سال 1400 نیاز دارند؟

موفقیت در کسب و کار مثل رسیدن به یک مقصد رویایی‌ است. همانی که روزها و ماه‌ها برای آن برنامه‌ریزی کرده و ذوق و شوق دیدنش را دارید. اما می‌دانید برای دیدن آن منظره‌ای که در خیالتان نقش بسته، چه‌کاری باید انجام دهید؟ ما می‌خواهیم به شما فوت و فن موفقیت در کلینیک یا مطب دندان‌پزشکی‌تان را بگوییم. فرض کنید قرار است برای همین مقصد آماده شوید. با هم لوازم سفر را آماده کرده و راهی می‌شویم. طراحی سایت دندانپزشکی همان چیزی است که می‌تواند اولین اصل سفر را برای شما فراهم کند. چطور؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چرا باید یک وبسایت داشته باشید.

کسب اعتبار

در حال حاضر کاربران زیادی از فضای وب برای جست‌وجو و دریافت خدمات استفاده می‌کنند. اگر در میان این جست‌وجوها نامی از شما یافت نشود، مشتریان بالقوه خودتان را از دست می‌دهید. یعنی آن‌ها به جای اینکه به سراغ شما بیایند به همکاران رقیب مراجعه می‌کنند. داشتن یک وبسایت دندانپزشکی نه تنها کمک می‌کند که اطلاعات کاملی در اختیار مراجعه‌کنندگان بگذارید، بلکه کمک می‌کند تا اعتبار کسب و کار خود را بیشتر کنید. داشتن وبسایتی با مجوزهای رسمی اولین اصلی است که به شما در موفقیت کمک می‌کند.

اجرای کمپین‌های تبلیغاتی مؤثر

بهترین تبلیغ برای دندانپزشکی چیست؟ چاپ تراکت؟ بیلبورد؟ تبلیغات دهان به دهان؟ شاید فکر کنید چاپ تراکت و بیلیورد مؤثرترین روش تبلیغ برای دندانپزشکی است. اما برای شما پیشنهاد بهتری داریم.
با کمک طراحی سایت دندانپزشکی و تبلیغات آنلاین می‌توانید با هزینه کمتر، بهره‌وری بیشتری را مشاهده کنید. برای مثال به کمک تبلیغات در گوگل می‌توانید در صدر جست‌وجوی گوگل باشید. با کمک این توع تبلیغات گویی بیلبوردهای تبلیغاتی را در تنها در سطح شهر بلکه در تمام کشور نصب کرده‌اید.
ما در وی دیجیتال مارکتینگ می‌توانیم تبلیغات گوگل را برای شما اجرا کنیم. پس به طراحی سایت دندانپزشکی به چشم یک سرمایه‌گذاری نگاه کنید.

چرا دندانپزشکان به طراحی سایت دندانپزشکی در سال 1400 نیاز دارند؟

آگاهی‌بخشی به مشتریان

با استفاده از طراحی سایت دندانپزشکی شما می‌توانید همیشه مشتریان خود را از آخرین اخبار و خدمات آگاه کنید. بدون اینکه نیاز باشد آن‌ها حتی در کلینیک حضور پیدا کنند. تنها کافی است به وبسایت خود به چشم یک کاتالوگ/بروشور آنلاین نگاه کنید. داشتن وبسایت دندانپزشکی کمک می‌کند به راحتی و بدون پرداخت هزینه مجدد، این محتوای جدید را در اختیار بازدیدکنندگان بگذارید بدون اینکه نیاز باشد هزینه‌ مجددی کنید.

دسترسی سریع

در دنیای امروزی مشتریان به منبعی نیاز دارند که 24 ساعته و 7 روز هفته در دسترسشان باشد. بدون شک شما توانایی برآورده کردن این نیاز را ندارید. اما خبر خوب اینجاست که وبسایت شما می‌تواند این وظیفه را به عهده بگیرد. یعنی مشتریان می‌توانند 24 ساعته و همه روزه در هر کجای دنیا که هستند به وبسایت و خدمات شما دسترسی داشته باشند. با فعال‌سازی دکمه‌های رزرو آنلاین نوبت در طراحی سایت دندانپزشکی دیگر نیازی به حضور مداوم شما و پرسنلتان در محیط کلینیک نیست.

جذب مخاطبان بیشتر

یکی از مهم‌ترین دلایل طراحی سایت دندانپزشکی پیدا کردن مشتریان و مراجعه‌کنندگان بیشتر است. همان‌طور که اشاره کردیم با داشتن وبسایت بازدیدکنندگان در هر کجا که باشند به اطلاعات کلینیک شما دسترسی خواهند داشت. فرقی نمی‌کند در شهر محل سکونت شما یا در محدوده جغرافیایی دیگری ساکن باشند. بیش از نیمی از مردم کاربران اینترنت هستند. این یعنی شما فرصتی دارید که می‌توانید به از طریق آن مخاطبین بیشتری جذب کنید.

چرا دندانپزشکان به طراحی سایت دندانپزشکی در سال 1400 نیاز دارند؟ویژگی‌های یک سایت دندانپزشکی خوب

خب، تا اینجا سعی کردیم که به دلایل داشتن یک وبسایت دندانپزشکی اشاره کنیم. اما فراموش نکنید که تنها داشتن یک وبسایت تضمین کننده موفقیت نیست. بدون شک یک وبسایت نامناسب شانس شما در جذب مخاطب را کمتر می‌کند و برعکس داشتن یک وبسایت حرفه‌ای فرصت‌های جدیدی را برایتان فراهم می‌کند.
به طور کلی می‌توان گفت که یک وبسایت دندانپزشکی حرفه‌ای یک تصویر واضح از کسب و کار شما ارائه می‌دهد، خدماتی که ارائه می‌دهید و سرویس‌هایی که در کلینیک دارید. هیچوقت تاثیر اولین برخورد را دست کم نگیرید.
وبسایت شما می‌تواند تاثیر بسزایی در اولین برداشت مخاطبان شما داشته باشد. در این بخش می‌خواهیم ببینیم که در طراحی سایت دندانپزشکی باید چه فاکتورهایی وجود داشته باشند؟ به عبارت دیگر، ویژگی‌های یک سایت دندانپزشکی خوب چیست؟

دو فاکتور مهم: رابط کاربری/تجربه کاربری جذاب

به طور خلاصه یک طراحی سایت دندانپزشکی در این دو مفهوم خلاصه می‌شود: رابط کاربری و تجربه کاربری.
زمانی که کاربران برای اولین بار از یک وبسایت بازدید می‌کنند اولین چیزی که می‌بینند رابط کاربری است. از طرفی اولین برداشت و احساسی که به آن‌ها دست می‌دهد تجربه کاربری است. اگر که به طور موازی به این دو مفهوم پرداخته شود شما یک وبسایت عالی خواهید داشت.
فراموش نکنید که کاربران دوست دارند در سریع‌ترین زمان ممکن و به ساده‌ترین روش به خواسته خود برسند. این هدف در کنار داشتن رابط کاربری/تجربه کاربری جذاب محقق می‌شود. برای اینکه به این فاکتور برسید باید کار را به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد بسپارید.

چرا دندانپزشکان به طراحی سایت دندانپزشکی در سال 1400 نیاز دارند؟

خودتان را معرفی کنید

زمانی که کاربران از یک وبسایت بازدید می‌کنند جدای از اینکه به دنبال خدمات کلینیک هستند می‌خواهند یک برداشت کلی از شما و تجربه کاری‌تان داشته باشند. این یعنی باید خودتان را به طور کامل معرفی کنید. پس باید تجربه کاری و سوابق تحصیلی خود را شرح دهید.
تمامی این‌ها یعنی داشتن یک صفحه درباره ما کامل، خلاصه بگوییم این شما هستید که باعث می‌شوید مخاطبان به شما اعتماد کنند و به سراغ خدمات کلینیک دندانپزشکی شما بیایند. برای این قسمت می‌توانید از محتوای متنی یا ویدیویی استفاده کنید. این موضوع به درخواست و سلیقه شما بستگی دارد.

به تک تک خدمات اشاره کنید

چیزی که طراحی سایت دندانپزشکی شما را از دیگر رقبا متمایز می‌کند خدمات و کیفیت آن‌هاست. به همین خاطر باید یک لیست کامل از تک تک خدماتی که ارائه می‌دهید تهیه کنید. فراموش نکنید که اگر سرویس جدیدی به کلینیک شما اضافه شد حتما آن را گزارش دهید تا محتوای سایت بروز باشد. این خدمات می‌تواند شامل بیمه، عمل‌های جراحی، خدمات عمومی و … باشد.
تیم تولید محتوای وی دیجیتال مارکتینگ می‌تواند در فرآیند تولید محتوا همراه شما باشد. آماده‌سازی صفحات فرود، درباره ما، توضیح خدمات و بلاگ را به ما بسپارید.

دسترسی به خودتان را آسان کنید

این جمله یعنی چه؟ خب، زمانی که مخاطبان از یک وبسایت بازدید می‌کنند و قصد دارند که در دنیای فیزیکی به کلینیک دندانپزشکی شما مراجعه کنند به آدرس، شماره تماس و یا ایمیل احتیاج دارند.
داشتن یک فرم تماس کامل دسترسی را آسان‌تر و البته سریع‌تر می‌کند. صفحه تماس با ما یکی دیگر از بخش‌های حیاتی یک سایت است. علاوه بر اینکه می‌توانید این صفحه را به صورت مجزا تهیه کنید، می‌توانید اطلاعات تماس را در بخش هدر و فوتر سایت هم قرار دهید تا همیشه جلوی چشم باشند.
یکی دیگر از راه‌هایی که به کمک آن می‌توانید در دسترس باشید، ثبت لوکیشن کلینیک در نقشه گوگل و اسنپ است. به این ترتیب دسترسی مخاطبانتان به شما راحت‌تر بوده و بیشتر در معرض نمایش قرار خواهید گرفت.
یکی دیگر از خدمات تیم دیجیتال مارکتینگ ما، ثبت دقیق مکان شما در نقشه‌های آنلاین است.

چرا دندانپزشکان به طراحی سایت دندانپزشکی در سال 1400 نیاز دارند؟

به دنبال روش‌های جدید باشید

همان‌طور که اشاره شد، نوبت‌دهی آنلاین به در دسترس ‌بودن شما کمک خواهد کرد. این روزها این روش طرفداران بسیاری دارد. با کمک سیستم نوبت‌دهی آنلاین در زمان و هزینه صرفه‌جویی خواهید کرد. این روزها سایت‌های پزشکی بسیاری از این قابلیت استفاده می‌کنند، چرا شما نباید جزو آن‌ها باشید؟

به زمان و مکان محدود نباشید

کسب و کارهای امروزی کمتر به زمان و مکان محدود هستند. فرقی نمی‌کند چه شغلی دارید. ایران چند سالی است که میزبان مراجعه‌کنندگان غیر ایرانی بسیاری است. از جراح مغز و اعصاب گرفته تا چشم پزشک و حتی دندانپزشکی.این موضوع باعث افتخار و البته خوشحالی است.
اگر که به دنبال این هستید تا بیماران بیشتری را از همه جای دنیا جذب کنید باید زمینه را هم فراهم کنید. این یعنی داشتن سایت چند زبانه. علاوه بر زبان فارسی خدمات خود را به زبان عربی/انگلیسی هم ارائه دهید. مطمئن باشید در بلند مدت نتیجه این تصمیم خود را می‌بینید.
اگر دوست دارید بیماران خارجی داشته باشید می‌توانید از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام هم برای این موضوع کمک بگیرید.

به بایدها و نبایدها اشاره کنید

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که طراحی سایت دندانپزشکی شما را متمایز می‌کند، توجه کردن به بایدها و نبایدهاست. اجازه دهید در این مورد بیشتر توضیح دهیم. زمانی که یک مراجعه کننده برای اولین بار به کلینیک دندانپزشکی شما مراجعه می‌کند باید یکسری اطلاعات و فرم‌های اولیه را تهیه کند. کاری که شما می‌توانید بکنید چیست؟ شما می‌توانید در وبسایت خود این اطلاعات اولیه را به صورت فرم آماده کنید یا به آن‌ها گوشزد کنید که در هنگام مراجعه مدارک ذکر شده را همراه خود داشته باشند. این موضوع نه تنها فرآیند مراجعه بلکه رسیدگی به درخواست‌های آن‌ها را نیز راحت‌تر می‌کند.

از کلیدهای CTA غافل نشوید

برای اینکه بتوانید کاربران و مخاطبان را مشتاق به انجام کاری بکنید به کلیدهای call to action نیاز دارید. این کلیدها باید در جای درستی از سایت قرار بگیرند و محتوای مناسبی هم داشته باشند. برای مثال: همین امروز نوبت بگیرید، با کلینیک ما تماس بگیرید و … از این نمونه‌ها هستند. کلیدهای CTA یکی از ابزارهای کاربری در طراحی وبسایت‌ها محسوب می‌شوند.

چرا دندانپزشکان به طراحی سایت دندانپزشکی در سال 1400 نیاز دارند؟
سخن پایانی – چرا به یک وبسایت نیاز دارید؟

طراحی سایت دندانپزشکی به شما کمک می‌کند در دنیای مجازی شناخته شوید. یک وبسایت باعث می‌شود تصویر کسب و کار شما مورد توجه قرار گیرد و اعتماد مخاطبان بیشتری را جلب کنید. تمامی این‌ها روی برندینگ کلینیک دندانپزشکی‌تان موثر هستند.
با داشتن یک وبسایت دنداپزشکی حرفه‌ای شما می‌توانید به طور بلند مدت روی کسب سرمایه و میزان نرخ بازگشت سرمایه حساب باز کنید. این کار را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید تا آن‌ها مناسب‌ترین استراتژی‌ها را برای کسب و کار شما انتخاب و پیاده‌سازی کنند.
اگر که این روش بازاریابی اینترنتی ارزان قیمت را جدی بگیرید قطعا نتیجه خوبی از آن خواهید گرفت. در نهایت اگر که شما به دنبال یک تیم حرفه‌ای، با تجربه و پایبند به ددلاین می‌گردید، در جای درستی هستید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *