چگونه تگ منیجر را در سایت وردپرس نصب کنیم ؟

چگونه تگ منیجر را در سایت وردپرس نصب کنیم ؟

در این ویدیو میخواهیم آموزش دهیم که چگونه تگ منیجر را در سایت وردپرس نصب کنیم . در واقع بحث تگ منیجر یکی از مواردی است که میخواهیم در آینده ویدیو های آموزشی زیادی در این باره در وبسایت وی دیجیتال مارکتینگ بگذاریم. بنابراین سعی کنید برای افزایش اطلاعات و دانش کاربردی خود، حتما ویدیوهای آموزشی ما را در تمام مباحث دیجیتال مارکتینگ دنبال و مشاهده نمایید.

حتما ببنید: ویدیو های آموزشی وی دیجیتال مارکتینگ

ویدیوی آموزشی نصب گوگل تگ در سایت وردپرس

 

همانطور که می دانید تگ منیجر یک ابزار بسیار کاربردی است که به وسیله آن یم توان تمامی رویدادها و تگ های داخل سایت را به راحتی نصب و مدیریت کرد. در واقع با دیدین ویدیوی – چگونه تگ منیجر را در سایت وردپرس نصب کنیم – می توانید خودتان موارد و رویدادها بدون اینکه مشتری ها کاری انجام دهند، نصب و مدیریت کنید.

روش کار به چه صورت است؟

ابتدا وارد گوگل آنالیتیکس شده و  روی چهار نقطه بالا سمت چپ صفحه میزنیم. سپس گزینه tag manager را انتخاب کرده و وارد می شویم.
حال در این قسمت روی وبسایت خودمات کلیک میکنیم و اقدام به ساخت آن می کنیم. در این مرحله تنها باید کد آبی رنگ بالای صفحه را انتخاب و کپی کنیم.
سپس وارد بخش وردپرس در وبسایت خودمات میشویم و از داشبورد کناری گزینه plugin و بعد ad new را میزنیم. در اینجا گزینه google tag manager را جستجو و سپس آن را نصب و اکتیو می کنیم.
بعد از اتمام نصب وارد بخش setting شده و حالا می توانیم گزینه tag manager را دیده و وارد آن بشویم.
در اینجا همان کد آبی رنگ که از آنالیتیکس کپی کرده بودیم را جایگذاری  کرده و آن را در باکس Google tag manager قرار میدهیم.
حالا اگر مجددا وارد سایت شوید مشاهده میکنید که در پایین صفحه، بخش مربوط به تگ منیجر فعال شده است.
در انتها یادآور میشود که مباحث پیشرفته تگ منیجر در ویدیو های بعدی آموزش داده خواهد شد.

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.