10 ویژگی جذاب ویرایشگر جدید تبلیغات گوگل ادوردز

10 ویژگی جذاب ویرایشگر جدید تبلیغات گوگل ادوردز

در طی زمان اثبات شده است که ویرایشگر گوگل ادوردز یکی از محبوب‌ترین محصولات تبلیغات گوگل ادوردز بوده است. ما در این مقاله ویژگی‌هایی از این محصول جذاب گوگل را برایتان شرح می‌دهیم.

تبلیغ‌کنندگان، ویرایشگر ادوردز را دوست دارند. در کنفرانس های بی‌شماری که در مورد انواع محصولات گوگل انتقاد صورت می‌گیرد، ادیتور همیشه به عنوان یکی از علاقمندی‌های کاربران پرطرفدار ظاهر شده است. این اصلی‌ترین دلیل برای این ادعاست که گوگل هرگز این محصول را منسوخ نمی‌کند. حتی نسخه‌های جدید ویرایشگر تبلیغات گوگل ادوردز به بازار عرضه می‌شود.

 

ویژگی‌های بارز ادیتور جدید گوگل ادوردز

10.قابلیت جستجوی جدید

در این ویژگی گوگل قابلیت جستجو را برای این ویرایشگر ارائه نموده است. در ویرایشگر جدید قابلیت جستجوی جدید را مشاهده خواهید کرد و بدین ترتیب می‌توانید به سرعت برنامه‌ها و تنظیمات مورد نیاز خود را پیدا کنید.

10 ویژگی جذاب ویرایشگر جدید تبلیغات گوگل ادوردز

 

9. قوانین مرسوم داخلی برای بیشتر کمپین ها اعمال می‌شود

قوانین مرسوم داخلی می‌توانند یادآوری فوق العاده‌ برای بهبود افزونه‌ها، رفع خطاهای تبلیغاتی و بسیاری موارد دیگر باشند. در نسخه‌های قدیمی ویرایشگر، قوانین داخلی تنها به کمپینهای فعال شده محدود بودند. اما در نسخه جدید کمپینهای فعال، غیرفعال، معلق و پیش نویس کمپینهای داخل ویرایشگر واجد شرایط دریافت کمک از این قوانین داخلی هستند.

10 ویژگی جذاب ویرایشگر جدید تبلیغات گوگل ادز

8. مدیریت کمپینهای ویدیویی آسانتر است

پیشرفتهای زیادی در بخش مدیریت این نوع کمپین بوجود آمده که قابل چشم پوشی نیستند. از جمله:

  • شما می‌توانید تبلیغات ویدیویی غیرقابل کنترل را مدیریت کنید.
  • می‌توانید پیشنهاد CPM هدف خود را برای هر دو کمپین گروه تبلیغاتی اعمال کنید.
  • می‌توانید در کمپینهای ویدیویی استاندارد، تبلیغات بُمپر و گروه‌های تبلیغاتی ایجاد کنید.
  • می‌توانید قابلیت call-to-action و فیلد عناوین را به تبلیغات در جریان TrueView اضافه کنید.
  • شما همچنین با این ادیتور، می‌توانید قسمتهای CTA و فیلد عنوان را در هر کمپین ویدیویی اضافه کنید و تنها محدود به تبلیغات TrueView نخواهید بود.

 

7.تبلیغات تماس، مدیریت راحت‌تری دارند

با ادیتور جدید پیام افزونه‌ها کاملا پشتیبانی می‌شوند. همچنین شما می‌توانید خطوط متنی اضافه‌تری را در تبلیغات تماس خود بگنجانید و بدین ترتیب اطلاعات بیشتری را قبل از تماس در اختیار کاربران قرار دهید. در پایان، هنگامی که گزارش چند تماس تلفنی در حساب کاربری‌تان منتشر شد، شما می‌توانید از آن در ویرایشگر جدید استفاده کنید. شما نمی‌توانید سوئیچ همه حساب کاربری خود را در ویرایشگر فعال کنید و باید در خود گوگل ادز این کار را انجام دهید، می‌توانید از بخش “Use account settings” برای فیلد تبدیلهای فعال خود استفاده کنید.

 

6.روشهای بهتری برای مدیریت بودجه هوشمند

وقتی شما در حال مدیریت هوشمندانه بودجه خود، یا تغییر در یک استراتژی جدید یا در حال حفظ گروه‌های تبلیغاتی فعلی خود هستید، ویرایشگر در صورت داشتن دسترسی، یک CPA هدف را به شما نشان می‌دهد. شروع تبلیغات با یک هدف درست، بخش مهمی در انجام درست پیشنهادات بودجه‌بندی خودکار است. چنین تغییراتی را هنگام ایجاد تغییرات در ویرایشگر خود درنظر بگیرید.

اکنون شما این قابلیت را دارید که حداکثر هزینه پیشنهادی برای تبدیلها را در اپلیکیشن، کمپینهای نمایشی و ویدیوهای فعال مدیریت کنید.

 

5.مدیریت کامل حساب های متقابل

اکنون می‌توانید از طریق یک پنجره واحد، در تمام حسابهای کاربری خود کار کنید. ویرایشگر گوگل ادوردز به شما این امکان را می‌دهد که تغییرات را در چندین حساب کاربری اعمال کنید، حتی اگر این حسابها در MCC های مختلفی فعال باشند، تنها با یک کلیک همه چیز درست خواهد شد. این نکته بسیار مهمی است. به عنوان مثال می‌توانید کلمات کلیدی مشابه را به همه حسابهای کاربری خود اضافه کنید. اگر می‌خواهید بروزرسانی گسترده‌ای در تنظیمات خود انجام ‌دهید، می‌توانید این کار را بصورت لحظه‌ای انجام دهید. اگر در مدیریت خود تعداد زیادی حساب کاربری دارید، این کار باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد.

 

 

8. مشاهده بودجه روزانه توصیه شده

متوسط بودجه روزانه یک اهرم مهم برای تعداد زیادی از حسابهای کاربری است. بودجه مناسب اختصاص داده شده به شما این اطمینان را می‌دهد که تبدیلها و فرصتهای مهم برای دستیابی به کاربر نهایی را از دست نمی‌دهید. می‌توانید یک ستون “بودجه پیشنهادی” را به نمای کمپینهای خود اضافه کنید. اگر بودجه پیشنهادی وجود نداشته باشد، این ستون خالی خواهد بود. اگر کمپینهایی دارید که از نظر بودجه محدود هستند، باید این ستون را با دید مثبت، در اسرع وقت اضافه کنید. شما می‌توانید این اطلاعات را به یک شیت منتشر شده بفرستید و آنالیزهای ممکن را با توجه به آن انجام دهید.

10 ویژگی جذاب ویرایشگر جدید تبلیغات گوگل ادوردز

 

3. هشدارهای مربوط به تبلیغات گوگل ادوردز که می‌تواند بهتر باشد

اگر مجموعه‌ای از تبلیغات را بارگذاری می‌کنید، ویرایشگر در مورد عناوین سومی که اخیرا اعلام شده و توضیحات بخش دوم به شما هشدار می‌دهد. چنین تذکراتی مهم هستند و می‌توانند عملکرد شما را بهبود بخشند. اگر هنوز عادت به افزودن عناوین و توضیحات ندارید، ویرایشگر می‌تواند برنامه نسخه پشتیبان شما باشد.

 

2.لوکیشن جدید پنل ویرایش

وقتی واقعا در حساب کاربری خود تغییراتی ایجاد می‌کنید، می‌فهمید که این پنل اکنون در سمت راست صفحه است. شاید اکثر افراد به دیدن این پنل در انتهای صفحه عادت کرده باشند. اما هنگامی که شروع به استفاده از این پنل در سمت راست می‌کنید، مطمئناً به دلیل جابه جایی آن پی خواهید برد. پس از مدتی تحقیق و جستجو، گوگل متوجه شد که کاربران ترجیح می‌دهند تغییرات خود را در سمت راست انجام دهند. می‌توانید ببینید که این تغییر کوچک چقدر می‌تواند عملکرد شما را بهبود بخشد. شاید یک یا دو هفته زمان ببرد تا به این پنل عادت کنید، ولی دیری نخواهد گذشت که از جایگاه جدید پنل و ویژگی‌های جذاب آن بهره‌مند خواهید شد.

10 ویژگی جذاب ویرایشگر جدید تبلیغات گوگل ادوردز

 

1.ویرایشگر جدید گوگل ادز بسیار جذابتر است

می‌توانیم با اطمینان بگوییم که ظاهر این ویرایشگر جدید بسیار جذاب است. خواندن و مرور اجمالی بسیار آسانتر و راحتتر است. شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که این ابزار فوق العاده کارآمد گوگل، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. هیچ محبوبیتی بی‌دلیل نیست و طرفداران زیاد این محصول گویای همه چیز است.

 

10 ویژگی جذاب ویرایشگر جدید تبلیغات گوگل ادوردز

 

نتیجه گیری

ما اطمینان داریم که این نسخه جدید ویرایشگر تبلیغات گوگل ادز همچنان ابزار پسندیده در صنعت تبلیغات است. تیمی که در پشت آن قرار دارد بسیار کوشا هستند تا بتوانند تا حد امکان آن را بهبود دهند و خدمات بیشتری به کاربران ارائه دهند.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

۷۷. بررسی Change History

چقدر این پست مفید بود؟ ارسال بازخورد میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0 تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این