چگونه مدرک گوگل را رایگان بگیرید

چگونه مدرک گوگل را رایگان بگیرید

ویدیوی آشنایی با نحوه دریافت رایگان مدرک گوگل

 

در این ویدیو آموزشی گوگل ادوردز، در مورد اخذ مدرک از گوگل صحبت خواهیم کرد.  شما می توانید با کرس های آموزشی گوگل و همچنین، نحوه امتحان برای دریافت این مدرک مهم و کاربردی، در مورد کلیک های تقلبی رقبا روی تبلیغات در گوگل آشنا شوید و یاد بگیرید که چگونه مدرک گوگل را رایگان بگیرید.

نحوه گرفتن مدرک گوگل

کار کردن با گوگل ادوردز پیچیده‌گی‌های خاص خودش را دارد. بسیاری از افراد هستند که ادعا میکنند متخصص تبلیغات در گوگل هستند و خب اگر تجربه کافی نداشته باشید به آنها اعتماد میکنید و احتمالا پشیمان میشوید. راه حل چیست؟ در این ویدئو به شما یاد میدهیم چطور مدرک معتبر گوگل بگیرید! پس تماشای این ویدئو را از دست ندهید.

مزایای گرفتن مدرک گوگل

با گرفتن مدرک معتبر گوگل شما میتوانید به رزومه خود در لینکدین آن را اضافه کنید . و به عنوان یک کارشناس گوگل ادز فعالیت کنید . همچنین میتوانید مدرک معتبرگوگل رو به حساب گوگل ادز خودتون وصل کنید .

ادامه ویدئوهای آموزشی گوگل ادوردز 

✔با وی دیجیتال مارکتینگ خلاق تبلیغ کنید تا دیده شوید

ما در وی دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنیم تا با مناسب‌ترین هزینه، بهترین نتیجه را در تبلیغات گوگل، تبلیغات در اینستاگرام و… خود بگیرید. بهتر از کار تبلیغات در گوگل خود را به پارتنر رسمی گوگل بسپارید. برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان به وبسایت ما مراجعه کنید.

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.