رصد کلیک دکمه های وب سایت با کمک تگ منیجر

رصد کلیک دکمه های وب سایت با کمک تگ منیجر

در این ویدیو میخواهیم آموزش رصد کلیک دکمه های وب سایت با کمک تگ منیجر را برای شما عنوان کنیم. این ویدیو به زبان اصلی و با زیرنویس فارسی در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ تهیه گردیده. با ما همراه باشید:

ویدیوی آموزشی رصد کلیک دکمه های وب سایت با کمک تگ منیجر

 

ویدیوی مرتبط:

بررسی مزایای گوگل تگ منیجر در بازاریابی دیجیتال

با توجه به اینکه کار با تگ منیجر در ایران نسبتاً جدید هست و هنوز خیلی ها نمیتوانند اون طور که باید از آن استفاده کنند، امیدواریم با مشاهده ویدیوی بالا  اطلاعات مفیدی را دریافت کرده باشید.

در اینجا میخواهیم از دو ابزار قدرتمند گوگل  به نامهای تگ منیجر و آنالیتیکس برای ردیابی بهتر و دقیق تر کلیک های کاربران بر روی دکمه های وبسایت استفاده کنیم.

رصد تعداد کلیک ها در تگ منیجر یک نوع ردیابی کلیکهای انجام شده توسط کاربران برای هر رویداد یا ایونت در وبسایت شما هست. در واقع گوگل تگ منیجر به عنوان یک محرک با مدیریت صحیح نوع فعالیت کاربران در صفحه شما و آنچه شما در آن پیش بینی کرده اید، اطلاعاتی را برای آنالیتیکس برای آنالیز دقیق ارسال میکند.

برای اینکار 4 مرحله اصلی وجود دارد: مرحله اول ساخت یک محرک از نوع generic click می باشد. در مرحله دوم آن را به تگ ایونت متصل میکنیم. برای مرحله سوم فیلتر کردن و برای مرحله چهارم و آخر وارد کردن تگ ها می باشد.

در انتها توصیه میکنیم یکبار دیگر به طور دقیق ویدیوی بالا را مشاهده کنید و چنانچه مطالبی برای شما نامفهوم بود و یا سوالی در این زمینه داشتید می توانید با کارشناسان ما در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ در میان بگذارید.

ضمناً می توانید اگر علاقمند هستید از ده ها ویدیوی آموزشی در زمینه گوگل و تبلیغات در گوگل در بخش ویدیو های آموزشی ما دیدن فرمائید.

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.