remarketing در گوگل ادوردز

remarketing در گوگل ادوردز

در این فیلم آموزشی گوگل ادوردز، به مورد remarketing در گوگل ادوردز اشاره خواهیم نمود.

ری مارکتینگ داغ ترین استراتژی دیجیتال مارکتینگ در سال ۹۷ و ۹۸ در ایران خواهد بود. برای تایید این ادعا میتوانید در گروه مخصوص دیجیتال مارکتینگ وی دیجیتال مارکتینگ این بحث رو دنبال کنید. کلیک کنید?

بازاریابی مجدد یا Remarketing

بازاریابی مجدد یک امکان فوق العاده برای برقراری ارتباط موثر با کسانی است که قبلا از سایت شما بازدید کردند. بازاریابی مجدد این امکان را به شما این امکان را می دهد تبلیغ تان را در معرض دید افرادی بگذارید که از سایت شما بازدید کرده و یا از اپلیکیشن موبایل شما استفاده کرده اند.  بازاریابی مجدد می‌تواند تبلیغاتی با عملکرد بالا و کاملا سفارشی را ارائه میکند که در نهایت باعث افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ها میشود.

امکان ری مارکتینگ تنها با اتصال پنل اصلی تبلیغات در گوگل (گوگل ادز) شما به پنل گوگل آنالتیکس موجود است. هیچ استراتژی مارکتینگی کانورژن بیشتری از نشان دادن تبلیغ به اشخاصی که قبلا علاقمندی به کالا و خدمات شما نشان دادند وجود ندارد. دیدن این فیلم را همراه خواندن مقالات متعدد در این زمینه در این وب سایت به شما توصیه میکنم.

حتما ببینید: آموزش اتصال اکانت گوگل ادوردز به آنالیتیکس

راه‌های انجام ریمارکتینگ در گوگل ادوردز

  1. ریمارکتینگ استاندارد
  2. ریمارکتینگ پویا
  3. ریمارکتینگ برای اپلیکیشن های موبایل
  4. لیست ریمارکتینگ برای تبلیغات مبتنی بر جستجو
  5. ریمارکتینگ مبتنی بر نمایش ویدیو
  6. ریمارکتینگ توسط لیست ایمیل

در این ویدیو با تمام موارد بالا و همچنین مراحل انجام درست ریمارکتینگ آشنا میشویم. پس این ویدیوی کاربردی را از دست ندهید.

✔با وی دیجیتال مارکتینگ خلاق تبلیغ کنید تا دیده شوید

ما در وی دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنیم تا با مناسب‌ترین هزینه، بهترین نتیجه را در تبلیغات گوگل، تبلیغات در اینستاگرام و… خود بگیرید. بهتر از کار تبلیغات در گوگل خود را به پارتنر رسمی گوگل بسپارید. برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان به وبسایت ما مراجعه کنید.

✔برای یادگیری بیشتر تبلیغات در گوگل پیشنهاد می‌کنیم ویدیوهای جذاب زیر را از دست ندهید:

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.