گزارش کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه در عراق

گزارش کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه در عراق

در  این مقاله قصد داریم گزارشی از کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه در عراق را برایتان بازگو کنیم پس همراه وی دیجیتال مارکتینگ باشید…

بیشتر تبلیغات زیبایی در فیسبوک مورد بازرسی شدید و در اکثر اوقات مورد عدم تایید فیسبوک قرار میگیرد.

اینستاگرام بهشت کلینیک‌های زیبایی و لاغری در ایران است. انبوهی از کاربران با هر سطح از دانش عمومی و پزشکی روزانه با صدها تبلیغ جراحی زیبایی و لاغری در اینستاگرام روبرو می‌شوند که برخی از آنها از اساس تقلبی و غیرعلمی هستند. اخیراً اینستاگرام اعلام کرده است که تبلیغات لاغری و جراحی زیبایی را محدود می‌کند. این خبر با آنکه به مذاق برخی از مراکز زیبایی و اینفلوئنسرهای این حوزه خوش نیامده اما پیش‌بینی می‌کنیم تولید محتوا برای تبلیغات در اینستاگرام و بخصوص تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را دستخوش تغییراتی کند.

در طول 3 سال گذشته بخش زیادی از مشتریان ما مراکز لاغری و جراحی زیبایی بودند که تمایل داشتند با استفاده از تبلیغ اسپانسر اینستاگرام، مخاطب هدف خود را شناسایی کرده و خدمات خود را ارائه کنند اما با اینحال اگر به بخش گزارش‌ تبلیغات اینستاگرام و نمونه تبلیغات ما نگاهی بیاندازید فقط چند تبلیغ از نوع تبلیغات زیبایی می‌بینید.

این کمپین با رعایت تمام قوانین فیسبوک ران شد.

این پزشک برای پیکر تراشی و بیمارانی که قصد انجام این عمل دار داشتند درخواست ایجاد کمچین اسپانسری را داشت. این نکته حائز اهمیت است که برای تبلیغات اسپانسری و هر نوع تبلیغ دیگر در این فضا با همین موضوع باید محتوایی که بارگزاری میکنید با بقیه آن متفاوت باشد.

محتوای تبلیغاتی زیبایی دکتر فاطمه

دکتر فاطمه

عکسی که مشاهده کردید محتوای تصویری تبلیغ کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه است. با توجه چالش هایی که در مقاله زیر ذکر شده است این محتوا با دشواری بسیاری مورد تایید فیسبوک قرار گرفت.

حال چرا تبلیغات زیبایی در فیسبوک محدود است.

فرض کنید شما یکی از کاربرانی هستید که یک تبلیغ مبنی بر عمل های زیبایی در صفحه اینستاگرام یا فیسبوک خود ببینید، واکنش شما به آن چیست؟

غیر از این حالت است که شما به خود تلقین کرده که زیبا نیستید؟ یا هیکل بدی دارید؟ دقیقا درست است. یکی از دلایل این است اما دلیل بسیار مهم دوم چیست؟

فرض کنید شما وارد یکی از تبلیغ ها شده اید و تصمیم خود را عملی کنید> شما به کدام یک اعتماد دارید؟ از کجا میدانید آن پزشکی که تبلیغ کار خود را میکند مدرک معتبری برای این کار داشته باشد؟

برای مطالعه بیشتر درباره این موضوع میتوانید مقاله ی زیر را مطالعه کنید.

چرا تبلیغات در اینستاگرام برای مراکز زیبایی و لاغری محدود شد؟

شروع کمپین

کمپین های اسپانسری که ما داخل ایران انجام میدهیم اکثرا از داخل پنل بیزینسی فیسبوک اقدام می شود و به همین دلیل باید از فیلتر فیسبوک گذر کند.

در مرحله اول این کمپین چنین محتوایی نداشت و تبلیغ از طریق فیسبوک و اقدامات اولیه شروع کرد اما فیسبوک با توجه به فیلتر های مختلف تبلیغ این پیج را به کل بست . ادمین پیج دکتر برای عقب نیفتادن زمان تبلیغ فیسبوکی دیگر در اختیار ما قرار داد.

این فیسبوک هیچ گونه اثری از پزشکی و عمل های پیکرتراشی نداشت! و خوشبختانه تایید شد. در این مرحله به استراتژی کمپین میرسیم که چطور و با چه الگوریتمی فیسبوک از ما بابت تبلیغات هزینه دریافت میکند.

استراتژی تبلیغ کمپین اسپانسری زیبایی

در فیسبوک و اینستاگرام استراتژی های مختلفی وجود دارد که برای هر بیزینس مختلف است. مثلا برای افرادی که نیاز دارند که ریچ(بازدید)بالایی نیاز دارند میتوان اورنس یا ترافیک رت پیشنهاد داد.
برای بعضی تبلیغات نیز به جمع آوری ایمیل و شماره تماس نیاز است .

در فیسبوک ما گزینه های مخلفی برای تبلیغ داریم.

  • Awareness
  • Considerations
  • Convertions
 1. Awareness: این گزینه بیشتر برای برندیگ کردن یک محصول یا خدمات استفاده می شود و دو گزینه ی برند اورنس و ریچ را ساپورت می کند.
 2. Considerations: این گزینه بیشتر برای درگیر کردن مخاطب با تبلیغ شما استفاده  می شود و مطابق تصویر زیر شش حالت مختلف دارد.

 

گزارش کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه در عراق

این کمپین بر اساس Considerations، اینگیجمنت (مشارکت) ست شد. البته تمام گزینه های بالا برای تبلیغ دردسترس است اما برای این کمپین درخواست دایرکت داده شد به همین علت روی گزینه های بالا تنظیم شد.

حتما بخوانید:‏گزارش کمپین اسپانسری پزشکی دکتر زینب پناهی در عراق

قیمت و آمار این پنل ها و استراتژی های مدنظر خود را اینجا مشاهده کنید.
لینک قیمت ها

جامعه هدف این کمپین

جدولی که مشاهده میکنید شناسنامه ی کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه در اینستاگرام است.

این تبلیغ با توجه به نوع و دسته بندی و نیاز این کمپین، تبلیغ بر اساس دایرکت اینستاگرام بسته شد.

دایرکت اینستاگرام چیست؟

یکی از جدید ترین استراتژی های کمپین اسپانسری هدف دایرکت اینستاگرام است. زمانی که شما یک پست اسپانسری را روی حساب خود مشاهده میکنید یک نوار رنگی زیر پست ایجاد می شود و متنی شبیه به learn more،watch now و غیره را مشاهده میکنید.

اگر شما دایرکت اینستاگرام را انتخاب کنید روی نوار رنگی direct را مشاهده میکنید و در صورت کلیک مخاطب مستقیم به دایرکت شما وارد شده و درخواست خود را برای شما میفرستند.

گزارش کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه در عراق

گزارش نهایی کمپین اسپانسری زیبایی

 • Results== نتیجه نهایی (بر اساس تارگت)این کمپین دایرکت اینستاگرام و منسجر فیسبوک
 • Reach== مشاهده شدن تبلیغ توسط هر مخاطب
 • Impressions== مشاهده شدن هر بار تبلیغ توسط مخاطب
 • Cost per results== هزینه بر اساس نتیجه ی نهایی
 • Amount spent (NZD) == هزینه کلی

گزارش کمپین اسپانسری زیبایی دکتر فاطمه در عراق

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *