به بازدید کنندگان وبسایت رقبای خود تبلیغ یوتیوب نشان دهید

به-بازدید-کنندگان-وبسایت-رقبای-خود-تبلیغ-یوتیوب-نشان-دهید

در این ویدیو خواهید دید که چگونه به بازدید کنندگان وبسایت رقبای خود تبلیغ یوتیوب نشان دهید . یکی از مزیت های تبلیغات در گوگل نمایش انواع تبلیغات یوتیوب با بهترین گزینه ها جهت هدفمندی مخاطبین و مشتریان می باشد. همانطور که میدانید برای شروع یک تبلیغ در پنل یوتیوب باید دسترسی کامل به یک پنل گوگل ادوردز داشته باشید. در پنل های ادوردز شما می توانید انواع مختلفی از تبلیغات را در قالب کمپین های موجود ایجاد کنید یکی از این کمپین ها، کمپین تبلیغات در یوتیوب هست که بر اساس Display تنظیم می شود. شما می توانید قبل از مشاهده این ویدیو با مراجعه به لینک زیر در مورد نحوه ساخت انواع تبلیغ در یوتیوب اطلاعات خود را افزایش دهید:

حتماً ببینید: انواع تبلیغ یوتیوب و نحوه ساخت تبلیغ یوتیوب

به بازدید کنندگان وبسایت رقبای خود تبلیغ یوتیوب نشان دهید

 

همانطور که در این ویدیو مشاهده کردید، شما می توانید در کمپین جدیدی که برای تبلیغات محصولات و خدمات خودتان در یوتیوب ایجاد کردید، از طریق دسته بندی هایی که از قبل ساخته اید مشتریان و کاربران هدفمند تری را به سمت خود هدایت کنید.

یکی از بهترین و بهینه ترین روش های فیلتر کردن کاربرانی که به کسب و کار شما علاقمند هستند، مشتریانی هستند که از وبسایت های رقبای تجاری شما بازدید کرده اند.

با این کار در واقع شما کاربران را از فیلتر علاقمندی و سن و جنسیت به راحتی رد کرده اید، چرا که آنها در واقع از وبسایت ها و تبلیغاتی بازدید کرده اند که دقیقاً با نوع تبلیغات و تجارت شما همخوانی دارد.

در این ویدیو همچنین شما با تنظیمات پیشرفته تبلیغ یوتیوب به اسانی آشنا خواهید شد. بنابراین توصیه میکنیم این ویدیو را حتماً تا انتها مشاهده کنید و چنانچه سوالی در این زمینه دارید و یا قصد سفارش یکی از اکانتهای گوگل ادوردز را با دسترسی کامل دارید با ما تماس بگیرید.

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.