تبلیغ فیسبوک چیست و چگونه ساخته میشود؟

با یکی دیگر از آموزش های ویدیویی از سری آموزش های وی دیجیتال مارکتینگ برای آشنایی با تبلیغ فیسبوک در خدمت شما هستیم. پس اگر علاقمند به مباحث فیسبوک هستید با ما همراه باشید:

قبل از مشاهده ویدیو باید بدانید که این اموزش بیشتر برای افرادیست که خارح از ایران هستند و یا صاحبان کسب و کارهای داخلی که قصد نمایش تبلیغ فیسبوک به افراد و کاربران خارج از ایران را دارند.
دلیل اصلی این امر بیشتر به فیلترینگ فیسبوک از داخل ایران و اعمال تحریم ها از خارج از ایران می باشد. لذا خیلی از صاحبان کسب و کار برای سهولت این امر سعی در سفارش تبلیغ به آژانس های تبلغیاتی آنلاین می کنند.

وی دیجیتال مارکتینگ مجری تبلیغات فیسبوک

ویدیوی آموزشی ساخت تبلیغ فیسبوک

یکی از بزرگترین مزایای تبلیغ فیسبوک هدفمند بودن این نوع تبلیغ است. ایجاد کمپین های تبلغیاتی بر اساس ویژگی کاربران و جامعه هدف یکی از بزرگترین آرزوهای هر کسب و کاری می باشد.
بنابراین پیش از شروع این تبلیغ باید مطمئن شوید که چه جامعه هدفی را می خواهید تارگت کنید. شرایطی مانند سن و جنسیت و موقعیت جغرافیایی و از همه مهم تر علاقمندی ها که می تواند مسیر بازخورد تبلیغ شما هموارتر و بهینه تر کند.
همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید، برای این نوع تبلیغات شما باید حتما از  add mannager برای تبلیغ فیسبوک استفاده کنید.

حتما بخوانید: پیکسل فیسبوک چیست و چگونه در تبلیغات استفاده می‌شود؟

همچنین باید بدانید که همانطور که در ایران بیشتر مردم علاقمند به استفاده از اینستاگرام هستندف در خارح از ایران علاقمندان به فیسبوک درصد بیشتری از مردم را شامل می شود.
ضمناً اگر علاقمند به نمایش تبلیغات خود برای کاربران خارج از ایران هستید می توانید از کارشناسان وی دیجیتال مارکتینگ جهت مشاوره و سفارش کمپین تبلغیات در فیسبوک کمک بگیرید.
در انتها اگر سوالی در زمینه تبلیغات در فیسبوک دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز 4.5 / 5. امتیاز دهندگان: 2

تا الان به این پست امتیازی داده نشده

دانیال قالیبافAuthor posts

سلام دانیال هستم.کارشناس گوگل ادوردز و یکی از ادمین های وبسایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کدامنیتی *