چرا نتایج جستجوی گوگل از هر زمان دیگری مهم‌تر است؟

چرا-نتایج-جستجوی-گوگل-از-هر-زمان-دیگری-مهمتر-است؟

در این ویدیو به شما خواهیم گفت که چرا حضور شما در نتایج جستجوی گوگل از اهمیت زیادی برخوردار است. و اصولاً اهمیت نمایش در تبلیغات گوگل به چه دلیل است. این ویدیو به زبان اصلی و با زیرنویس فارسی توسط تیم تولید محتوای شرکت وی دیجیتال مارکتینگ تهیه گردیده است.

ویدیوی اهمیت نتایج جستجوی گوگل:

همانطور که میدانید امروزه دستیابی شما به مشتریان نهایی از مرحله مشاهده محصولات و خدمات شما توسط مشتری تا مرحله خرید نهایی به صورت یک قیف فروش توصیف می گردد. بنابراین اولین مرحله فروش مشاهده میباشد. درواقع مشتریان با مشاهده و درک نیاز های خود به سمت شما حرکت خواهند کرد.

این را هم باید یادآور شد که امروزه بهترین روش مشاهده تبلیغات شما از طریق جستجو انجام می گیرد. در سالهای اخیر و با توجه به بررسی های زیادی که صورت گرفته بیشترین و راحت ترین روش جستجو از طریق جستجو (search) در گوگل انجام می گیرد.

کاربران به عنوان مشتریان احتمالی اقدام به سرچ نیازمندی های خود میکنند و در صورت لزوم با شما ارتباط برقرار میکنند. بنابراین از همین جا می توان به اهمیت حضور خود در نتایج جستجوی گوگل پی برد.

حال با این مقدمه ای که درباره اهمیت نتایج جستجوی گوگل گفتیم می توانید مجدداً ویدیوی بالا را مشاهده کرده و تمام توضیحات را با دقت فرا بگیرید.

همچنین در این آموزش درباره پدیده ای به نام messy middle مطالب مهمی را عنوان کرده ایم. امروزه بیش از هر وقت دیگری مصرف ‌کنندگان به کمک برای تصمیم‌ گیری نیاز دارند. پدیده‌ ی Messy Middle حتی ممکن است در زمان استفاده از اینترنت و عدم اطمینان درباره ‌ی تصمیم خود، فاجعه ‌آورتر شود. دادن قدرت جستجو به مصرف ‌کنندگان هنگامی که خریدی را در نظر دارند، بسیار مفید خواهد بود. به همین منظور، امروزه صحت و درستی جستجو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در انتها توصیه می شود تا نظر یا سوالی درباره این ویدیو دارید حتماً با ما درارتباط باشید.

منبع:  Google Partners Academy Search Excellence

 

 

 

 

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ