12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

در مقایسه با پارسال یا دو سال پیش، دیگر افزایش فالوورهای اینستاگرام به سادگی قبل نیست. با بیش از 1 میلیارد کاربر در ماه، یک الگوریتم فوق پیشرفته و تعداد بی شماری برند خلاق و هوشمند، اینستاگرام یک مکان رقابتی برای رشد و بهبود حساب کاربری به لحاظ تعداد فالوورها است. خوشبختانه، ما دقیقاً شیوه رشد کسب و کار، مطرح کردن نام برند و روش افزایش فالوور اینستاگرام شما را می‌دانیم به گونه‌ای که بتوانید هوشمندانه‌تر و نه لزوماً سخت‌تر در جهت راه‌های موثر بر افزایش فالوور تصمیم‌گیری کنید.

چگونگی روش افزایش فالوور در اینستاگرام

ارتقای حساب کاربری اینستاگرام به سادگی قبل نیست. اما نکات و ترفندهای استراتژیکی برای انجام این کار وجود دارد. به طور خلاصه، در اینجا شیوه‌ها و روش افزایش فالوور اینستاگرام آورده شده‌اند (نگران نباشید، هر یک از این موارد را به طور مفصل مورد بحث قرار خواهیم داد):

 1. یک مجموعه IGTV ایجاد کنید
 2. با میکرو اینفلوئنسرها همکاری کنید
 3. متن پست‌های خود را طولانی‌تر کنید
 4. در پیشنهادهای حساب‌های مرتبط با اینستاگرام خود، ظاهر شوید
 5. با پروفایل اینستاگرام خود همانند صفحه خانه رفتار کنید
 6. در فید اینستاگرام، ویدئوهای بیشتری را پست کنید
 7. عکس‌های سلفی بیشتری را به اشتراک بگذارید
 8. محتوای اینستاگرام خود را بر پلتفورم‌های دیگر تبلیغ کنید
 9. یک فیلتر شخصی‌سازی شده برای استوری‌های اینستاگرام برند خود ایجاد کنید
 10. با برندهای عالی همکاری کنید
 11. به منظور ایجاد یک جامعه اینستاگرامی، یک هشتگ مخصوص برند را به کار گیرید
 12. الگوهای رفتاری را در فضای مجازی ایجاد کنید تا بدین ترتیب مخاطبان را به سوی خود جذب کند

نکته 1 روش افزایش فالوور اینستاگرام

 یک مجموعه IGTV ایجاد کنید

محبوبیت IGTV در سال 2020 نیز ادامه خواهد داشت. در واقع، انتظار می‌رود که در سال جدید برندهای بیشتری وارد این حوزه شده و ویدئوهای خلاقانه‌ای را در اینستاگرام پست کنند. جان یوشیا، مدیر بازاریابی محصول IGTV گفت، اینستاگرام در حال ایجاد مکانی در داخل خود اپلیکیشن است که افراد بتوانند از طریق آن جستجو را انجام دهند.

روش افزایش فالوردر اینستاگرام در سال 2020 با 12 روش جدید

جان می‌گوید: «افراد بسیاری به این مکان مراجعه کرده و محتوای جدید مورد نظر خود را یافته‌اند». برای مخاطبان این بدان معنی است که وقتی حس و حال مشاهده‌ی یک ویدئو را دارند، می‌توانند یک ویدئو را جستجو کرده و آن را تماشا کنند. تقریباً شبیه به جستجو در نتفلیکس به منظور یافتن بهترین برنامه.

بنابراین، پیش‌بینی اصلی ما برای IGTV در سال 2020 این است که برندها از آن به عنوان پلتفورمی برای ارائه‌ی محتوای سریالی استفاده خواهند کرد و مخاطبان با تمایل برای مشاهده‌ی هر اپیزود جدید به فالوورهای جدید تبدیل خواهند شد.

برای بهره‌گیری از این قابلیت، جان پیشنهاد می‌کند که « از الگو و سبک تکرارشونده‌ای استفاده کنید که در هر اپیزود برای مخاطب آشنا باشد».

برای روش افزایش فالوور نگاهی به مجموعه ی انیموشن ارت بیاندازید:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by انیموشن آرت | Animotion Art (@animotionart_official) on

مجموعه‌های ویدئویی شامل بخش‌های هفتگی در مورد یک موضوع خاص هستند (چگونگی یافتن ورزش مناسب برای داشتن تناسب اندام) و فرمت و صحنه‌پردازی آن‌ها تغییری نمی‌کند.

علاوه بر این، به گفته‌ی استراتژیست رسانه‌های اجتماعی به نام مل بریتنر، استفاده از استیکر شمارش معکوس در استوری‌های اینستاگرام به منظور تبلیغ زمان شروع اپیزود جدید، قابلیت خلاقانه‌ای از سوی IGTV اینستاگرام است.

بنابراین، اگر در فکر راه‌اندازی اولین مجموعه IGTV خود در سال 2020 هستید، زمان آن رسیده است که برنامه‌ریزی استراتژیکی خود را شروع کنید تا منجر به افزایش فالوورهای اینستاگرام شما شود. علاقمندی‌های مخاطبان خود را در نظر بگیرید و بیشتر در مورد محتوای مد نظر آن‌ها تحقیق کنید تا بتوانید محتوای ویدئویی مفید و متناسب با خواسته‌ی فالوورهای خود ارائه دهید.

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

و نگران بودجه نباشید. مل توضیح می‌دهد که برخی از بهترین مجموعه‌های ویدئویی موجود در IGTV با بودجه کم ساخته شده‌اند اما به لطف اپلیکیشن‌هایی مانند LumaFusion و InShot و ویرایش هوشمندانه، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده‌اند!

نکته 2 برای روش افزایش فالوور اینستاگرام

 با اینفلوئنسرها همکاری کنید

اگر به دنبال جذب مخاطبان جدید هستید، بدون شک، همکاری مشترک با اینفلوئنسرهای اینستاگرام بهترین پلتفورم برای برندها محسوب می‌شود. با نرخ میانگین مشارکت %21/3 در مقایسه با %5/1 در کل شبکه‌های اجتماعی، برخورداری از یک استراتژی کمپین اینفلوئنسر قوی یک دارایی واقعی برای رشد برندها در اینستاگرام به شمار می‌آید.

اما منظور هر اینفلوئنسری نیست. برندها با میکرو اینفلوئنسرها همکاری مشترک بلندمدتی را ایجاد می‌کنند. دلیل آن ساده است زیرا اگر به درستی انجام شود، بازاریابی میکرو اینفلوئنسرها به خوبی کارساز است! شما می‌توانید با پلتفورم بازاریابی اینفلوئنسر ها همکاری کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ترندهای بازاریابی اینفلوئنسر و نحوه عملکرد بهتر برندها در این زمینه را کسب کنید.

 

View this postlon Instagram

 

A post shared by هدی رستمی (@hodarostami) on

و پس از تحلیل پست‌های اینفلوئنسرها، Fohr دریافت که میکرو اینفلوئنسرها بیشترین نرخ مشارکت (به طور میانگین %7) را در پست‌های فید خود دارند. در واقع، اینفلوئنسرهایی با تعداد فالوور 0-25 هزار، بیشترین نرخ مشارکت را بدون توجه به زمینه‌ی فعالیت، مخاطب هدف یا موضوعات دارند.

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

اما مفهوم آن برای روش افزایش فالوورهای اینستاگرام چیست؟ با یک همکاری مشترک بلند مدت، برند می‌تواند وابستگی و نزدیکی بیشتری با مخاطبان اینفلوئنسر برقرار کند. با همکاری‌های منظم، مخاطب همانطور که به اینفلوئنسر اعتماد کرده است، خیلی سریع به برند شما نیز اطمینان خواهد کرد.

بنابراین، نه تنها یافتن اینفلوئنسر درست برای همکاری مهم است بلکه ایجاد یک پروژه همکاری نیز برای بهره‌گیری از تلاش‌های بازاریابی اینفلوئنسر در زمینه‌ی روش افزایش فالوور اینستاگرام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fashion | Colours | Lifestyle (@maryam_shbnd) on

بررسی کنید که چگونه میکرو اینفلوئنسر دنیای مد، دنیل وارد از maryam_shbnd همکاری منظمی با برند لباس دارد. همکاری بلندمدت او با این برند بدین معنی است که فالوورهای او از دیدن و مشارکت در پست‌های مربوط به این همکاری مشترک راضی هستند. علاوه بر این، با به کارگیری یک کد تخفیف برای مخاطبان این اینفلوئنسر، فالوورهای او خیلی زود به فالوورهای برند  تبدیل می‌شوند.

نکته 3 افزایش فالوورهای اینستاگرام

 متن پست‌های خود را طولانی‌تر کنید

اگر به دنبال یافتن روش افزایش فالوور برای اینستاگرام خود هستید، وقت آن رسیده که فالوورها را وارد دنیای خود کنید. در گذشته، اینستاگرام فقط بر جنبه‌های بصری، زیبایی‌شناسی، عکاسی با کیفیت بالا و تصاویر مربوط به یک برند متمرکز بود. اما بزرگ‌ترین ترند برای سال 2020، اعتبار و اصالت است.

به منظور دستیابی به این اعتبار، نوشتن متن‌های طولانی برای دادن اطلاعات بیشتر در مورد خود، برند و هدف خود، بهترین گزینه است. در واقع، طبق تحقیقات انجام شده توسط Fohr، از سال 2016 به بعد، متوسط طول متن پست‌های اینستاگرامی بیش از دو برابر شده است.

 

View this post on Instagram

 

. وارد مغازه می‌شوم و یک سرى استكان‌نعلبكى و قورى زردرنگ اسباب‌بازى انتخاب مى‌كنم. فروشنده می‌گوید: خانم صورتی‌شو ببرید دخترونه‌تره. می‌گم: برا پسرم مى‌خوام. با تعجب به‌من نگاه می‌كنه و می‌گه: اگه پسره ماشین بگیرید یا جعبه ابزار، هواپیما یا چراغ‌قوه. پسر كه آشپزى نمی‌كنه. با خودم مرور می‌كنم در دنیایى كه زن‌هایش پا به پاى مردها كار مى‌كنند، مردهایش باید یاد بگیرند خستگى را با چاى از تن همسرشان درآورند. در دنیایى كه زن‌هایش با مفهوم چک و قسط و وام عجین شده‌اند، شرم دارد مردهایش با دستور قورمه‌سبزى و ته‌دیگ ماكارونى بیگانه باشند. . من براى فرزندم همسرى قدرت‌مند آرزو می‌كنم؛ زنى كه تنها دغدغه‌اش ناهار و شام شب نباشد. زنى كه تمام لذتش در خرید خلاصه نشود. زنى كه سیاست را بفهمد، شعر ببافد، كتاب بخواند و از دنیاى اطرافش بى‌خبر نباشد. براى آن‌که پسرم شایسته چنان زنى باشد باید یاد بگیرد چاى دارچینى درست كند. یاد بگیرد آشپزى كند. لالایى بخواند. نوازش كند و جملات عاشقانه بگوید. پسر سه ساله‌ام استكان اسباب‌بازى زرد رنگ را به طرفم مى‌گیرد. من نگاهش مى‌كنم و او مى‌گوید: بخور، چاى دارچینى برات پختم. . المیرا لایق

A post shared by Mr ketab_am (@ketab_am) on

و در سال 2020، فیدهای اینستاگرامی مملو از پست‌هایی با متوسط طول متن 405 حرف یا به عبارت دیگر 65-70 کلمه خواهند بود!

 

View this post on Instagram

 

. شش تصویر. ورق بزنید. . یک لحظه تصور کن بعد از سی و هشت سال اسارت و بیخبری از «وضعیت ما»، زنده برمیگشت. با مو و ریشی سپید. احتمالا اول بی‌تاب دیدن محل دفن امامش بود. با تصور دیوارها و ایوان رنگ و رو پریده جماران در سر، یکباره با «‫کاخ خمینیه»‬ روبرو میشد. بعد ایران مال را میدید. و میفهمید محلی است که ثروتمندان شهر یک کفش میخرند معادل قیمت حقوق ماهانه پنج کارگر و یک کیف میخرند معادل ارزش سرپناه ده آسیه پناهی. و می‌فهمید ایران مال تماما متعلق به یک فرد است و به ارزش صد هزار میلیارد تومن و این معادل یکماه حقوق ۵۰میلیون کارگر. و می‌پرسید مگر جمعیت ایران امروز چقدر است و میفهمید هشتاد و پنج میلیون و جمعیت کل کارگران و کارمندان و معلمان رویهم بیست میلیون. از توی پنجره سرش را بیرون می‌آورد و مجتمع لاکچری اطلس مال را میدید. و میفهمید صاحبش سپاه پاسداران است. و پنت‌هاوس و ویلاهای سیصد میلیاردی پسر فلان آیت‌الله و دختر فلان وزیر و برادرزاده بهمان سردار را میدید. و ماشینهای چند میلیاردی‌شان را پشت چراغ قرمزهایی که کودکان چهار پنج ساله کار به این سو و آن سو میروند. یکی دو روز که میگذشت، شاید جوانی از فامیل ناپرهیزی میکرد و اخبار اختلاسهای چند هزار میلیاردی اکبر طبری و عیسی شریفی و دانیال زاده را به او میداد. و فیلم اعتصاب کارگران هفت تپه که امروز نوزده روز است در اعتصابند و میگویند خبر دیروز مبنی بر پرداخت حقوق فروردین‌شان دروغ بوده. یک لحظه تصور کن. چه حسی می‌کرد؟ چه می‌اندیشید؟ چه میگفت؟ با مو و ریش سپید و شیارهای عمیق شده بر صورتش؟ تخیل بازگشت زنده‌‌اش افقی باز میکند برای روایت تاریخ ‫#انقلاب_مجروح‬ ما و اجازه بازاندیشی به مسیری که کج رفته‌ایم و اعتراض‌هایی که نکردیم و فریادهایی که نزدیم.
باید فیلمی از تخیل بازگشت زنده‌اش ساخت. اما کدام فیلمساز تاجرنشده‌ای باقی مانده که طمع منافع سینمای سفارشی یا آلوده به پولشویی را رها کند و جرات ساخت چنین فیلمی را داشته باشد؟ حالا جنگ از صد متری هم نزدیکتر شده. به ده متری رسیده. به هم‌انقلابیها و همرزمان سابق‌ رسیده. حتی نزدیکتر. به یک متری. به برادران و شوهرخواهرهایی که رانت میگیرند و فساد میکنند و ما چشم می‌بندیم. حتی نزدیکتر. به داخل فکرها و ذهن‌های خودمان که فساد میکنیم و رانت میگیریم و خود را فریب میدهیم و توجیه میکنیم. و تو همچنان در غبار ایستاده‌ای و ما هر روز گوش‌هایمان را محکم تر میگیریم تا پیامت را نشنویم و بتوانیم از خود رفع تکلیف کنیم.

A post shared by Ali Alizadeh (@ali.alizadeh.insta) on

اما حالا برندها نیز از این ترند نهایت استفاده را می‌برند، خصوصاً وقتی صحبت از افزایش آگاهی مخاطبان در مورد دلایل شکل‌گیری آن‌ها باشد. به عنوان مثال، علی علیزاده را در نظر بگیرید که یک منتقد سیاسی است.

در حالی که تمایل این برند در استفاده از متن‌های کوتاه و بلند برای پست‌های خود است اما اغلب بینش، هدف و ایدئولوژی خود را در پست‌ها می‌گنجانند.

وقتی اطلاعات بیشتری را از طریق پست‌های اینستاگرام با جامعه هدف خود در میان بگذارید، می‌توانید ارتباط قوی‌تری با مخاطبان خود برقرار کنید (هم مخاطبان قدیمی و هم مخاطبان جدید). این کار موجب مشارکت مخاطبان می‌شود و با پشت صحنه‌ی کسب و کار شما آشنا می‌گردند. همین امر موجب افزایش فالوورهای اینستاگرام و نیز حفظ فالوورهای قدیمی می‌شود.

بیشتر بخوانید: راه های موفقیت کمپین اسپانسری اینستاگرام برای یک کسب و کار کوچک

نکته 4 برای روش افزایش فالوور اینستاگرام

در پیشنهادهای حساب‌های مرتبط با اینستاگرام خود، ظاهر شوید

این یکی از بهترین ترفندها و روش افزایش فالوور اینستاگرام است که زیاد مورد توجه نیست. به طور قطع باید آن را در سال 2020 امتحان کنید! وقتی از یک پروفایل اینستاگرام بازدید می‌کنید، اینستاگرام یک فهرست پیشنهادی را در اختیار شما قرار می‌دهد،‌ کافی است بر پیکان رو به پایین واقع در قسمت زیرین بیو حساب کاربری کلیک کرده و آن را فالو کنید:

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام این فهرست پروفایل‌های اینستاگرامی را بر اساس علایق شما، افرادی که دنبال می‌کنید و البته بر اساس فعالیت حساب کاربری ایجاد می‌کند.

الگوریتم اینستاگرام می‌توانند رابطه بین ما و این برندها را بیابند و فالوورهای احتمالی آن برند را بر اساس علایق یک کاربر حدس بزنند. شما همچنین متوجه حضور برخی از رقبای صنعتی در آن فهرست شده‌اید. سایر پلتفورم‌های مدیریت رسانه اجتماعی یا برنامه‌ریزان اجتماعی. دلیل آن این است که اینستاگرام بر اساس کلمات کلیدی موجود در بیو اینستاگرام، می‌داند که ما در یک صنعت مشغول به فعالیت هستیم. درنتیجه، مشخص می‌کند که همگی در یک زمینه‌ی مرتبط قرار می‌گیریم و ممکن است برای یک فالوور جدید جذاب باشیم.

ظاهر شدن در این فهرست، یک روش عالی برای افزایش فالوورهای اینستاگرام به حساب می‌آید. از آنجایی که ممکن است در این فهرست همراه با رقبای تجاری خود قرار گیرید، فرصت خوبی برای علاقمند کردن فالوورها به صفحه خود است. علاوه بر این، با ظاهر شدن در کسب و کارهای مرتبط نیز می‌توانید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید.

متاسفانه، هیچ روش علمی برای راهیابی به این فهرست پیشنهادی وجود ندارد. یک بازی سعی و خطا است (و مقداری خوش‌شانسی!). اما کارهایی برای افزایش شانس خود برای ورود به این فهرست پیشنهادی وجود دارند:

1- بازبینی کلمات کلیدی در نام اینستاگرامی خود

آیا می‌دانستید که نام موجود در بیو کاملاً از نام کاربری حساب کاربریتان متفاوت است؟ این بدان معنی است که شما می‌توانید قسمت نام در بیو اینستاگرام خود را بدون نیاز به ایجاد تغییر در نام کاربری، شخصی‌سازی کنید.

چک کنید که عادل طالبی چگونه از این قسمت نام برای توضیح بیشتر در مورد کسب و کار خود استفاده کرده است.

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

کلماتی که در قسمت نام بیو به کار می‌برید، در اینستاگرام قابل جستجو هستند! به همین دلیل است که در فهرست پیشنهادی، اینفلوئنسرها و برندهای بازاریابی اینستاگرام در یک مجموعه ظاهر می‌شوند! بنابراین، یک بازبینی سریع از کلمات کلیدی مورد استفاده در قسمت نام بیو خود انجام دهید زیرا یک عامل تعیین‌کننده در زمان ظاهر شدن بر فهرست پیشنهادی است.

2- با برندها و کسب و کارهای مکمل خود مشارکت کنید

به یاد داشته باشید که اینستاگرام اول از همه یک فضای اجتماعی است و بهترین روش برای این که الگوریتم اینستاگرام از رابطه شما با دیگر حساب‌های کاربری مطلع شود، لایک کردن، مشارکت و نظردهی در پست‌های برندهای دیگر است.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beroozresaan | به روز رسان (@beroozresaan) on

به عنوان مثال به روز رسان را در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است کسب و کار کاملاً متفاوتی داشته باشند اما همپوشانی شدیدی نیز بین مخاطبان و موضوعات مورد علاقه‌ی آن‌ها وجود دارد. این مخاطبان می‌توانند صاحبان کسب و کارهای کوچک علاقمند به بازاریابی اینستاگرامی یا اینفلوئنسرهای به دنبال همکاری با برندها باشند. علاوه بر این، شما می توانید در پروژه‌های خاص با هم همکاری داشته و از کار یکدیگر حمایت کنید. به همین دلیل است که یک فالوور جدید به رذوز رسان همچنین علاقمند به آشنایی با به روز رسان هم هست!

پس از این که برندهایی که می‌خواهید با آن‌ها همکاری کنید را مشخص کردید، تنها کافی است مشارکت در پست‌های یکدیگر را آغاز کنید. به همین سادگی!

نکته 5 برای روش افزایش فالوور در اینستاگرام

 با پروفایل اینستاگرام خود همانند صفحه خانه رفتار کنید

اگر می‌خواهید در سال 2020، فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید، باید به ظاهر کلی پروفایل اینستاگرام خود توجه کنید. فید شما اولین مکانی است که می‌توانید تاثیر چشمگیری بر مخاطب گذاشته و آن‌ها را مجاب کنید که دکمه «فالو» را انتخاب کنند و از آنجایی که پروفایل اینستاگرام شما به اندازه‌ی صفحه خانه حائز اهمیت است، باید از ظاهر آن مطمئن شوید.

وقتی کاربری از پروفایل اینستاگرامی شما بازدید می‌کند، در عرض چند ثانیه در مورد دنبال کردن یا نکردن شما تصمیم‌گیری می‌کند. این تصمیم‌گیری چگونه انجام می‌شود؟ با پیمایش سریع فید شما، خواندن بیو، یا کلیک کردن بر هایلایت‌های استوری. وقتی صحبت از تبدیل بازدیدکنندگان به فالوورها می‌شود، تنها سبک ویرایش عکس‌ها کافی نخواهد بود.

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

شما همچنین باید یک عکس پروفایل خیلی خوب، یک بیو اینستاگرامی موثر، استوری‌های فعال داشته باشید و عکس‌های کاور را برای هایلایت‌های اینستاگرام خود هماهنگ سازید. خوشبختانه، ساخت یک فید با ظاهری حرفه‌ای با بهره‌گیری از زیبایی‌شناسی کار چندان سختی نیست. در واقع، کسب و کارهای مختلف از استارت‌آپ‌ها گرفته تا برندهای بزرگ، فید خود را به گونه‌ای می‌آرایند تا فالوورهای بیشتری را جذب کنند.

برای موفقیت لازم نیست که تمام زیبایی‌شناسی‌های بی عیب و نقص مینیمال اینستاگرام را اجرا کنید بلکه کافی است با برند و بازار هدف شما سازگاری داشته باشند. اینفلوئنسر اینستاگرام، جاسمین استار پیشنهاد می‌کند که از 9-12 دسته‌بندی محتوایی مختلف برای فید اینستاگرام خود استفاده کنید و پست‌های فید خود را به صورت متناوب از آن‌ها انتخاب کنید.

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

چرا؟ زیرا وقتی محتوای اینستاگرام خود را در فرمت شبکه‌ای در نظر می‌گیریم، 9-12 دسته‌بندی یک عدد جادویی برای نمایش پست‌های فید شما به فالوورهای جدید است. بنابراین، وقتی یک بازدیدکننده وارد صفحه شما می‌شود و دقیقاً می‌داند که با چه چیزی روبروست، احتمال تبدیل شدن او به یک فالوور افزایش می‌یابد. البته، زیبایی‌شناسی نیز باید در استوری‌های اینستاگرام و هم ویدئوهای IGTV به کار گرفته شود. هر آنچه که در پروفایل خود پست می‌کنید باید از یک تم طراحی منسجم و مکمل برخوردار باشد.

ترفند 1: با Adobe Lightroom آشنا شوید

وقتی صحبت از ویرایش و ارتقای عکاسی به میان باشد، Lightroom بسیار قوی عمل می‌کند و شما می‌توانید اپلیکیشن موبایلی آن را به صورت رایگان دانلود کنید. خرید پیشفرض‌های Lightroom از عکاسان حرفه‌ای نیز یک سرمایه‌گذاری عالی نه تنها در زمینه‌ی ظاهر فید اینستاگرام بلکه همچنین در زمینه‌ی افزایش فالوورهای اینستاگرام است. شما می‌توانید برخی از پیشفرض‌های مورد علاقه ما در Lightroom را در این پست وبلاگی بیابید!

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

ترفند 2: برای یافتن روش افزایش فالوور از الگوهای استوری‌های اینستاگرام استفاده کنید

اگر به طور معمول استوری‌های اینستاگرام را پست می‌کنید (که باید هم این چنین باشد)، بهتر است هر چه زودتر استفاده از الگوهای استوری‌های اینستاگرام را آغاز کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا انسجام و یکپارچگی پست‌های فید استوری خود را حفظ کنید. اپلیکیشن‌های بیشماری مانند Canva، Unfold و Over وجود دارند که در زمینه‌ی ایجاد این الگوها به شما کمک خواهند کرد. ما به استفاده از این الگوها بسیار علاقمند هستیم به گونه‌ای که Later با StoryLuxe همکاری کرد تا الگوهای استوری‌های اینستاگرام را برای استفاده شما ایجاد کنیم!

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

ترفند 3: از طریق هایلایت‌های استوری‌های اینستاگرام، برند خود را معرفی کنید

هایلایت‌های استوری‌های اینستاگرام، فرصتی برای یافتن روش افزایش فالوور در اینستاگرام با ارائه‌ی بهترین محتوا و معرفی برند خود هستند. در Later، ما مجموعه‌ای از استوری‌ها را به طور خاص برای هایلایت‌های استوری‌های اینستاگرام ساختیم به گونه‌ای که حتی اگر بازدیدکننده‌ای شما را دنبال نمی‌کند، با مزایای استفاده از Later آشنا خواهد شد.

همیشه از به روز بودن هایلایت‌های خود اطمینان کسب می‌کنیم، خصوصاً وقتی که در حال راه‌اندازی یک مورد جدید و جذاب هستیم. ما همچنین هایلایت‌هایی را برای قابلیت‌های دیگر مانند دانلود رایگان، برنامه‌ریزی محتوا، آنالتیک و پست‌های وبلاگ ایجاد کرده‌ایم.

آیا نمی‌دانید چه چیزی را در هایلایت‌های خود پست کنید؟ هایلایت‌های اینستاگرام خود را به عنوان صفحات فرود وبسایت در نظر بگیرید. اگر یک فروشگاه آنلاین هستید، می‌توانید هایلایت‌های جداگانه‌ای را برای لباس یا کیف و کفش درست کنید یا آن‌ها را به صورت کلکسیونی ارائه دهید. سپس، هایلایت‌هایی برای FAQها یا اطلاعاتی در مورد تحویل و ارائه خدمات ایجاد نمایید.

حتماً اطمینان حاصل کنید که هم محتوای استوری‌های اینستاگرام و هم آیکون‌های مورد استفاده برای عکس‌های کاور با زیبایی‌شناسی کلی اینستاگرام شما سازگاری داشته باشند.

نکته 6 در جهت روش افزایش فالوور اینستاگرام

 در فید اینستاگرام، ویدئوهای بیشتری را پست کنید

ویدئو، آینده‌ی اینستاگرام است و بسیاری از برندها هم اکنون در حال تولید محتوای ویدئویی بلند برای IGTV و فید خود به منظور سودآوری واقعی هستند. IGTV ظرفیت بسیاری دارد و به لطف تغییرات جدید صورت گرفته، ارتباط نزدیک‌تری با اینستاگرام ایجاد شده است. بنابراین، هماهنگ کردن مخاطب اینستاگرام خود با محتوای IGTV کار ساده‌ای است.

علاوه بر این، محتوای ویدئویی از جذابیت بیشتری در فید برخوردار است، مشارکت بیشتر در پست‌های ویدئویی می‌تواند منجر به افزایش فالوورهای اینستاگرام شود. به لطف قابلیت پیش‌نمایش جدید IGTV، تلاش در این زمینه آسان‌تر شده و بهره‌وری از آن نیز افزایش یافته است و به یاد داشته باشید که اگر ویدئوی IGTV شما در صفحه جستجو ظاهر شود، 4 برابر فضای بیشتری نسبت به یک پست را اشغال خواهد کرد. بنابراین، مخاطبان بیشماری آن را مشاهده خواهند نمود!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Instagram’s @Creators (@creators) on

محبوبیت محتوای ویدئویی همچنان ادامه خواهد داشت، بنابراین اگر قصد دارید پروفایل خود را ارتقا دهید، باید به کارگیری محتوای ویدئویی را در استراتژی اینستاگرامی خود بگنجانید.

نکته 7 برای روش افزایش فالوور اینستاگرام

عکس‌های سلفی بیشتری را به اشتراک بگذارید

بدون شک اینستاگرام همچنان یک فضای اجتماعی است و کاربران تمایل دارند حساب‌های کاربری را دنبال کنند که با آن‌ها ارتباط برقراری می‌کنند، فرقی نمی‌کند که برند باشد یا یک اینفلوئسنر یا یک هم‌کلاسی دوران کودکی. بنابراین، آنچه اهمیت دارد این است که حساب اینستاگرام تا حد امکان شخصی و مرتبط باشد و دقیقاً نماینده‌ی برند یا کسب و کار شما باشد. تنها در این صورت با افزایش فالوورهای اینستاگرام مواجه خواهید شد.

باز هم ترند اصلی سال 2020 یعنی اعتبار محتوا اهمیت می‌یابد. علاوه بر این، آیا می‌دانستید که عکس‌هایی که شامل صورت افراد هستند، %38 لایک بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند؟

یکی از ساده‌ترین روش‌ افزایش فالوور، معرفی مخاطبان جدید به برند خود از طریق ویدئو است. شما خیلی راحت می‌توانید یک ویدئو تولید کنید، برخی از بخش‌های پشت صحنه را به اشتراک بگذارید و برند خود را تبلیغ کنید.

Mejuri یک نمونه عالی از یک برند است که ایدئولوژی و کسب و کار خود را از طریق استوری‌ها و ویدئوهای اینستاگرامی به نمایش می‌گذارد. در ویدئوهای این برند معمولاً موسس برند، طراحان و تیم کسب و کار حضور دارند و شما در واقعیت با کل تیم آشنا می‌شوید و کم کم به آن‌ها علاقمند خواهید شد!

اگر شما Later را در اینستاگرام دنبال کنید، متوجه خواهید شد که اعضای تیم برای معرفی دوره‌ها، ابزارها و قابلیت‌های جدید یا تنها برای سلام و احوالپرسی در یک ویدئو حاضر می‌شود. در سال 2020، کاربران تمایل دارند علاوه بر خود کسب و کار و محصولاتش با افراد پشت صحنه برند نیز آشنا شوند. به علاوه، هیچ سخنگویی بهتر از خود کارکنان برند عمل نمی‌کند. چرا از تیم خود درخواست نمی‌کنید تا برای پست کردن یا اشتراک‌گذاری محتوا در مورد برنامه‌های کسب و کار، راه‌اندازی‌ها یا یک کمپین خاص در سال جدید شرکت کنند؟

اگر بتوانید تیم خود را در تولید محتوای شرکتی برای برند خود مشارکت دهید، شخصیت و دیدگاه بیشتری در اختیار فالوورهای قرار خواهید داد. به احتمال زیاد مخاطبان جدیدی از صفحه شما بازدید خواهند کرد که ارتباطی با کارمندان شما دارند و به برند شما علاقمند شده‌اند! آیا در مقابل دوربین خجالتی هستید؟ نگران نباشید! به یاد داشته باشید که به واسطه‌ی آسیب‌پذیری و صداقت خود، بیشتر با مخاطب ارتباط برقرار خواهید کرد و هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، برای شما آسان‌تر خواهد شد. بنابراین، دفعه بعد که مشغول تولید یک استوری اینستاگرام یا برنامه‌ریزی برای یک ویدئوی IGTV هستید، کمی گفتگوی رو در رو و معرفی برند خود به فالوورهای قدیمی و جدید را مد نظر قرار دهید.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت فروشگاه اینستاگرام

نکته 8 افزایش فالوورهای اینستاگرام

محتوای اینستاگرام خود را بر پلتفورم‌های دیگر تبلیغ کنید

اگر قصد افزایش فالوورهای اینستاگرام خود را دارید، وقت آن رسیده که روش افزایش فالوور و استراتژی اینستاگرامی خود را به عنوان بخشی از تلاش‌های وسیع‌تر در زمینه‌ی بازاریابی در نظر بگیرید و شیوه‌های رشد و ارتقا در خارج از اپلیکشین اینستاگرام را بررسی کنید.

به عنوان مثال، سایر کانال‌های بازاریابی خود مانند وبسایت، خبرنامه ایمیلی، توئیتر، فیسبوک، یوتیوب و پینترست را در نظر بگیرید. شما می‌توانید با استفاده از این کانال‌ها، مخاطب خود را به سمت صفحه اینستاگرام سوق دهید.

تبلیغ متقاطع محتوای اینستاگرام خود بر کانال‌های دیگر یک روش بسیار ساده برای افزایش فالوورهای اینستاگرام یا معرفی خود به مخاطبان جدید است در صورتی که این مخاطبان از طریق پلتفورم‌های دیگر با شما آشنا شده باشند.

در ادامه چند ترفند به منظور تبلیغ متقاطع محتوای اینستاگرام بر پلتفورم‌های دیگر برای شما ارائه شده است:

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

1- فید اینستاگرام را با طراحی وبسایت خود ادغام کنید

این یک تغییر ساده است که می‌تواند در روش افزایش فالوور در اینستاگرام بسیار موثر باشد. اگر وبسایت شما بر وردپرس است، تعداد بسیار زیادی پلاگین مختلف وجود دارد که می‌توانند در زمینه‌ی ادغام و یکپارچه‌سازی فید اینستاگرام با وبسیات به شما کمک کنند.

با انجام این کار، هر بازدیدکننده‌ی وبسایت، فید زیبای اینستاگرام شما را نیز مشاهده خواهد کرد و ممکن است نظرش جلب شود و شما را دنبال کند.

2- از مخاطبان خود بخواهید تا ادامه مطلب را در اینستاگرام دنبال کنند

اگر پلتفورمی مانند یوتیوب را در اختیار دارید که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است، می‌توانید از این ظرفیتی که در اختیار شماست در جهت دعوت از مخاطبان برای بازدید از فید اینستاگرام استفاده کنید، خصوصاً اگر یک محتوای انحصاری را به اشتراک می‌گذارید. به عنوان مثال، اگر یک برند در زمینه مد و لباس هستید، می‌توانید یک پیش نمایش از کلکسیون جدید خود را در یوتیوب به اشتراک بگذارید و از بازدیدکنندگان بخواهید تا نمایش کل کلیکسون را در یک تاریخ مشخص در استوری‌های اینستاگرام دنبال کنند.

3- اینستاگرام را به کمپین‌های بازاریابی ایمیلی خود اضافه کنید

فرقی نمی‌کند که لینک حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود را در پانویس ذکر کنید یا یک ایمیل را با تمرکز بر افزایش تعداد فالوورها ارسال نمایید، اگر قصد افزایش فالوورهای اینستاگرام خود را دارید هرگز قدرت فهرست ایمیل خود را نادیده نگیرید.

ما استراتژی‌های برتر ارائه شده توسط متخصصان این صنعت را در اختیار شما قرار دادیم تا کمکی در زمینه‌ی رشد و ارتقای خود کرده باشیم. با درک درست از نحوه‌ی عملکرد UGC، شما می‌توانید مخاطب خود را افزایش داده و در راستای یافتن روش افزایش فالوور در اینستاگرام قدم بردارید

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

نکته‌ی 9 برای یافتن روش افزایش فالوور در اینستاگرام

 یک فیلتر شخصی‌سازی شده برای استوری‌های اینستاگرام برند خود ایجاد کنید

واقعیت افزوده یا به اختصار AR، همچنان یک پدیده‌ی جدید و نوظهور به شمار می‌رود اما به سرعت در حال رشد در اینستاگرام است. چیزی که در ابتدا با عکس‌هایی از سگ‌ها با گوش‌های بامزه یا فیلترهای قلب‌دار در اینستاگرام آغاز شد، اکنون تبدیل به کتابخانه‌ی کاملی شامل هزاران فیلتر شده است که می‌توان سطح محتوای شما را بالا ببرد.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shervin Mashayekh (@shervinmashayekh) on

جدا از محتوا و خلاقیت‌های AR در اینستاگرام که از Spark AR Atudio فیسبوک برای ایجاد فیلترهای افکت دوربین، درجه‌بندی رنگ و تغییر چهره‌ی بامزه استفاده کرده‌اند، بسیاری از برندها نیز این ترند را به کار برده‌اند.

ما فیلترهای استوری اینستاگرام AR خلاقانه از برندهایی مانند Kylie Cosmetics، Rihanna، Gucci Beauty، Adidas و Summer Fridays را دیده‌ایم. با داشتن کمی سابقه در زمینه‌ی فضای ابری، Summer Fridays یک فیلتر جالب، کاربردی و فراگیر را برای فالوورهایش ایجاد کرده است. حتی نام آن نیز از پرفروش‌ترین ماسک صورت این برند یعنی Jet Lag گرفته شده است.

بر اساس گزارش Vogue، خرده ‌فروش اسکاندیناوی Carlings از اینستاگرام برای ایجاد تجربه‌ِ خرید دیجیتال برای فالوورها و طرفدارانش استفاده می‌کند. پس از ایجاد یک مجموعه لباس دیجیتال فروخته شده پارسال، Carlings تیشرت “Last Statement” 40 یورویی را روانه‌ی بازار کرد. لوگوی آن، طراحی‌های مختلفی را برمی‌انگیزد که از طریق فیلترهای واقعیت افزوده در اینستاگرام پدید می‌آیند.

در حالی که فیلترهای قابل خرید AR برای همه برندها قابل دستیابی نیستند، اما مزیت واقعی داشتن فیلتر سفارشی استوری اینستاگرام این است که وقتی شخصی از فیلتر شما استفاده می‌کند، بینندگان می‌توانند ببینند که چه کسی آن را در گوشه سمت چپ بالای صفحه‌ی نمایش ایجاد کرده است.

در اینجا، بیننده می‌تواند بر روی نام فیلتر یا سازنده ضربه بزند و فیلتر را برای خود امتحان کند. این یک روش افزایش فالوور خلاقانه برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام و نمایش فیلتر برای مخاطبان جدید به روشی شاد و سرگرم‌کننده است.

1- آن را قابل به ‌اشتراک‌گذاری بکنید

به یاد داشته باشید که هر بار کسی از فیلتر AR شما استفاده می‌کند، برند شما به همراه اعلان اینستاگرام برای امتحان کردن آن، در بالای پست قرار خواهد گرفت. اما اگر واقعاً می‌خواهید اشتراک بیشتری بگیرید، از همکاری فیلتر AR اینستاگرام با Maddie Ziegler برای تبلیغ مهربانی، الهام بگیرید.
با انتخاب در حالت سلفی، فیلتر باعث می‌شود تا صفحه پر از قلب شود و از شما درخواست می‌شود تا دوست مورد حمایت خود را تگ کنید.

یک اقدام ساده مانند آنچه گفته شد، می‌تواند تفاوت چشمگیری در تعداد پست‌های به اشتراک‌‌گذاری شده با استفاده از فیلتر AR شما ایجاد نماید.

12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام

2- برندینگ خود را بگنجانید

بدون این که بیش از حد در این روش افزایش فالوور افراط کنید، باید مطمئن شوید که برخی از المان‌های برندینگ کسب و کار شما در فیلتر AR گنجانده شده‌اند. این کار موجب بهبود شناخت برند شما می‌شود و یادآور دوستانه‌ای را از خالقان آن فیلتر برای مخاطبان جدید فراهم می‌سازد. آدیداس این کار را با فیلتر AR خود به خوبی انجام می‌دهد!

3- آن را سرگرم‌کننده نگه دارید

برخی از بهترین فیلترهای AR، ساده‌ترین‌ها هستند. آن‌ها کمی فاز سرگرمی را به استوری‌های اینستاگرام شما اضافه می‌کنند. بررسی کنید که چگونه دیزنی با افزودن گوش‌های میکی ماوس و مینی ماوس به فیلتر AR خود، به دستاورد چشمگیری در این زمینه دست یافته است.

نکته‌ی 10 افزایش فالوورهای اینستاگرام

 با برندهای عالی همکاری کنید

قدرت همکاری و با کمپین‌های بازاریابی، موضوعی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت!

همکاری کردن با کسب و کارها و برندهای همفکر و مکمل موجب معرفی پروفایل شما به مخاطبان جدیدی می‌شود که ممکن است پیش از این، هرگز به آن‌ها دست پیدا نمی‌کردید.

بنابراین، وقتی یک کاربر اینستاگرام، پروفایل شما را از طریق بازاریابی مشارکتی می‌یابد، در صورتی که علایق مشابهی داشته یا جمعیت درستی برای برندتان باشد، دکمه‌ی دنبال کردن (فالو) را فشار خواهد داد. علاوه بر این، کمپین‌های بازاریابی مشارکتی لازم نیست پیچیده یا هزینه‌بر باشند! نکته‌ی مهم این است که شریک شما چه کسی است. شما باید اطمینان حاصل نمایید که شراکتی دارید که برای هر دو طرف سودآور است و این همکاری به نفع مخاطبان هر دو کسب و کار است.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reza Abedini Sohi (@yekihastim) on

ما با جس رافوس، موسس Collabosaurus ابزار بازاریابی که برندها را برای همکاری و مشارکت هوشمندانه به یکدیگر مرتبط می‌سازد، در مورد دیدگاهش در رابطه با ترندها گفتگو کردیم.

جس در این باره می‌گوید: “همکاری برندها با یکدیگر می‌تواند به طور شگفت‌انگیزی قدرتمند باشد. با توجه به تجربه‌ی ما، مشارکت برندها با یکدیگر می‌تواند دستیابی شما به مخاطبان را بدون هزینه‌ی مالی دو برابر کند و این روش تا 25 برابر ارزان‌تر از تبلیغات دیجیتالی است!”

و برخی از بهترین همکاری‌ها، بین برندها و کسب و کارهایی است که در صنایع کاملاً متفاوت از هم قرار گرفته‌اند.

در حالی که برخی از برندها هیچ‌گونه محدودیتی برای همکاری خود قائل نیستند، به عنوان مثال همکاری Barbie و Airbnb به منظور ایجاد خانه‌ی رویایی مالیبوی زندگی واقعی، سایر برندها همه چیز را ساده می‌گیرند، مانند همکاری Alfred Coffee و Ritual به منظور ایجاد فنجان قهوه زیبا و رنگارنگ برای مشتریانشان.

نگران نباشید اگر مانند برندهای Airbnb، Alfred یا Barbie هنوز به قدرت زیادی در اینستاگرام دست نیافته‌اید، حتی برندهای کوچک‌تر کمتر از k10 نیز می‌توانند از همکاری سود ببرند. استوری اینستاگرام، پست‌های وبلاگ و کتاب‌های الکترونیکی به صورت مشترک نوشته شده و میزبان مشترک جلسات زنده‌ی اینستاگرام و ویدیوهای IGTV، روش‌ افزایش فالوور ساده و سریعی به منظور ایجاد یک کمپین بازاریابی مشارکتی است که می‌تواند تفاوت چشمگیری در تعداد فالوورهایتان در سال 2020 ایجاد نماید.

نکته‌ی 11 برای روش افزایش فالوور در اینستاگرام

 به منظور ایجاد یک جامعه‌ی اینستاگرامی، یک هشتگ مخصوص برند را به کار گیرید

هشتگ‌های مخصوص برند اینستاگرام، روش خوبی برای تبلیغ کسب و کارتان، یافتن محتوای ایجاد شده درباره­ی شما توسط فالوورها، ایجاد انجمنی پیرامون کسب و کارتان و جذب فالوورهای جدید است. در واقع، بر اساس مطالعه­ ی انجام گرفته توسط life s good ، %70 از پرکاربردترین هشتگ‌ها، هشتگ‌های مخصوص برند ایجاد شده توسط کسب و کارهاست. هشتگ مخصوص برند، هشتگی منحصر به فرد کسب و کارتان است. این هشتگ می‌تواند به سادگی نام شرکت، تگ لاین یا نام یکی از محصولات یا کمپین‌هایتان، باشد.

یا می‌تواند هشتگی باشد که هیچ ارتباطی به نام برند ندارد اما کاملاً نشان‌دهنده‌ی هویت برند است و یک مثال عالی از این موضوع، هشتگ #LG برند LG است که این برند جهانی لوازم جانبی از این هشتگ استفاده می‌کند تا طرفدارانش را به آپلود عکس‌هایی از ماجراجویی‌هایی که در سراسر جهان تجربه کرده‌اند، تشویق کند.

بیشتر بخوانید: تیک آبی اینستاگرام یا دریافت نشان تایید در سه مرحله‌ی ساده

برخی از برندها مانند Airbnb از هشتگ‌های مخصوص برند به منظور پر کردن فید خود از طریق ارسال مجدد و به اشتراک‌گذاری عکس‌ها، ویدیوها و استوری‌های طرفدارانشان با در دست داشتن یک استراتژی قدرتمند، استفاده می‌کنند.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LG Mobile Global (@lgmobileglobal) on

با استفاده از هشتگ #LGVELVET، تیم اجتماعی LG قادر است این عکس‌ها را بیابد و در فید اینستاگرام به اشتراک بگذارد. نتیجه، فید اینستاگرامی است که محتوای آن کاملاً توسط کاربران ایجاد شده است.

بنابراین اگر به دنبال توسعه‌ی کسب و کار خود هستید (به خصوص در میان جمعیت جوان)، UGC می‌تواند به شما در افزایش سریع فروش و ایجاد وفاداری واقعی برند کمک کند.

در حقیقت، UGC از اهمیت به‌سزایی در موفقیت بازاریابی آنلاین کسب و کارتان برخوردار است، که به همین دلیل Later ابزارها و ویژگی‌های عالی را برای کمک به شما در یافتن، سازماندهی و برنامه‌ریزی محتوای تولید شده توسط کاربر تنها در چند دقیقه، ایجاد کرده است.

نکته‌ی 12 روش افزایش فالوور برای اینستاگرام

 الگوهای رفتاری را در فضای مجازی ایجاد کنید که مخاطبان را به سوی خود جذب کند

برندها متوجه‌ی قدرت الگوهای رفتاری هوشمندانه‌ی اینستاگرام شده‌اند، به خصوص وقتی نوبت به ایجاد هویت برند، تحریک علاقه به محصول و جذب فالوورهای بیشتر می‌رسد.

در حالی که اکثر ما فوراً الگوی رفتاری را هنگام دیدن آن‌ها تشخیص می‌دهیم، تعریف آن به طور غافلگیرکننده‌ای دشوار است. به مفهوم گسترده‌تر، الگوی رفتاری بخشی از رسانه است که به صورت فرد به فرد در اینترنت دست به دست می‌شود. آن‌ها معمولاً دارای نوعی ارتباط فرهنگی هستند، آن‌ها اغلب خنده‌دار و هوشمندانه هستند و معمولاً ترکیبی از متن و تصویر (که می‌تواند عکس، گیف یا حتی ویدیو باشد) هستند.

به عنوان مثال، آخرین برنامه‌ی بسیار محبوب نتفلیکس Later به نام You و قدرت تجزیه و تحلیل اینستاگرام را در نظر بگیرید.

اما در حالی که تعریف الگوی رفتاری ممکن است دشوار باشد، یک نکته کاملاً قطعی است: الگوهای رفتاری در اینستاگرام بسیار محبوب هستند.

بسیاری از برندها مانند @girlboss و @hellosunshine میلیون‌ها فالوور را از طریق استفاده‌ی شوخ‌طبعانه از الگوهای رفتاری در استراتژی اینستاگرام خود، به دست آورده‌اند.

اما همچنان چالش اصلی، استفاده از الگوهای رفتاری بدون به خطر انداختن زیبایی‌شناسی است.

جوردن هاف، رهبر رسانه‌ی اجتماعی در Ritual توضیح می‌دهد که آنچه که مهم است، اهمیت دادن به رنگ برند هنگام طراحی و گنجاندن یک الگوی رفتاری در فید است. “تنها افزودن این المان‌های کوچک، مانند رنگ برند یا طرح امضا از سوی تیم خلاق، باعث می‌شود تا همچنان اصیل و همانند محتوا، قابل تشخیص به نظر رسد”.

تنها با جذاب کردن و افزودن المان‌های بامزه به محتوای روزانه‌ی خود می‌توانید کار فوق‌العاده‌ای در تبدیل مخاطب به فالوورهای وفادار انجام دهید!

توسعه‌ی حساب اینستاگرام اغلب چالش‌برانگیز به نظر می‌رسد اما اگر از تکنیک‌ها و استراتژی‌های درستی استفاده کنید، می‌توانید به فالوورهای اینستاگرام بیشتری در سال 2020 دست یابید!

به خاطر داشته باشید که این ترکیب محتوای خلاقانه‌ای است که مخاطبان درست را مورد هدف قرار می‌دهد و به شکل صحیحی موجب ترقی و رشد کسب و کارتان و روش افزایش فالوور می‌گردد. برخی از این نکات روش افزایش فالوور را در سال 2020 امتحان کنید و ببینید که امسال، حساب اینستاگرام شما چقدر می‌تواند رشد کند!

منبع:

12 New Ways to Get More Instagram Followers in 2020

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *