گزارش تبلیغات در اینستاگرام کلینیک لیزا

گزارش تبلیغات در اینستاگرام کلینیک لیزا

قبل از اینکه شروع به خواندن گزارش تبلیغات در اینستاگرام کلینیک لیزا کنید و یا قصد سفارش کمپین را دارید لازم است تا ابتدا لینک زیر مشاهده فرمایید:

حتما بخوانید: سوالات متداول درباره کمپین اسپانسر اینستاگرام

شناخت کسب و کار برای شروع یک کمپین تبلیغات در اینستاگرام

در واقع برای شروع یک کمپین تبلیغاتی چه در محیط اینستاگرام و ه در محیط های دیگر، ابتدا باید شناختی هرچند کوتاه نسبت به نوع فعالیت کارفرما داشته باشیم. بدون کسب اطلاعات پایه از نوع بیزینس مورد نظر نمیتوان راهبرد صحیحی را برای برگزاری بهتر کمپین اتخاذ کرد.

در این کمپین ما با یک کلینیک در زمینه زیبایی و لیزر موهای زائد مواجه بودیم. ابتدا با بررسی پست های قبلی و نوع فعالیت این کلینیک آشنایی کلی در این زمینه محقق شد. عکس های استاندارد و زیبا در زمینه لیزر موهای زائد و فعالیت مدون و مستمر ادمین های این پیج خیلی می توانست به بهتر شدن این کمپین کمک کند.

ضمنا باید در اینجا این نکته را عنوان کرد که اولین چالش برای این کمپین محتوای آن بود. چرا که همانطور که قبلا هم در گزارشات عنوان کردیم اینستاگرام در مورد محتوای تصویری کمپین های پزشکی و زیبایی حساسیت زیادی دارد. با ما همراه باشید:

محتوای کمپین تبلیغات در اینستاگرام لیزا کلینیک

از آنجائیکه کلینیک لیزا قصد داشت تا تبلیغات خود را در استوری کاربران نمایش دهد، لذا اطلاعات اولیه در مورد نوع کلیپ داده شد. یک ویدیوی 15 ثانیه ای و متناسب با سایز استوری توسط خودشان ساخته و در اختیار ما قرار گرفت.

همانطور که میدانید برای تبلیغات در استوری دیگر نیازی به محتوای متنی نیست و در واقع استوری حامل کپشن نمی باشد.

یکی دیگر از تفاوت های استوری با فید اینست که در استوری علی رغم جذابیت بیشتر، ولی هیچ نمونه ای برای شما ارسال نمیگردد.

 

ویدیوی تبلیغاتی استوری کلینیک لیزا

جامعه هدف و تارگتینگ کمپین تبلیغات در اینستاگرام لیزا کلینیک

با توجه به نوع کار کلینیک لیزا و اینکه بیشتر خدمات آن مختص خانم بود و اینکه مکان جغرافیایی آن تهران بود، لذا جامعه هدف از سوی کارفرما خانم های 20 تا 50 سال تهران تعیین گردید.

یکی از فاکتورهای مهم برای یک تبلیغات در استوری داشتن یک لندینگ پیج مناسب در یک سایت می باشد که متاسفانه کلینیک لیزا دارای سایت نبودند. بنابراین لندینگ پیج این استوری را پیج اینستاگرام خودشان گذاشتیم. به این صورت که هر کاربر هدف که جذب این استوری تبلیغات میشد با کلیک بر روی آن وارد صفحه اینستاگرام کلینیک میشد.

حال در صورت ورود به پیج اینستاگرام در واقع به هدف کمپین رسیده ایم و اینکه کاربر اقدام به خرید و سفارش و یا فالو کند به نوع مدیریت پیج توسط ادمین ها و محتوای جذاب آن مربوط میشود.

حتما بخوانید: گام به گام مراحل سفارش تبلیغات در اینستاگرام

نتیجه تبلیغات در اینستاگرام کلینیک لیزا

همانطور که در تصویر زیر می بینید، این استوری تقریبا 21 هزار بار برای کاربران هدف ارسال شده. 1203 نفر حداقل 3 ثانیه از آن را دیدند و 46 نفر بر روی آن کلیک کرده و وارد پیج اینستاگرام کلینیک لیزا شده اند.

گزارش کلینیک لیزا

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *