گزارش تبلیغات کلیکی در اینستاگرام دکتر فرهنگ

https://vdigimarketing.com/click-advertising-report-on-dr-farhangs-instagram/

در این گزارش سعی داریم تا یک نمونه موفق از تبلیغات کلیکی در اینستاگرام را به همراه نکات کلیدی آن به شما ارائه دهیم. بنابراین اگر قصد کسب اطلاعات لازم برای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را دارید، توصیه میکنیم با دقت این گزارش و نکات آن را مطالعه بفرمایید.

استارت کمپین تبلیغات در اینستاگرام دکتر فرهنگ

ابتدا باید عنوان کنیم که دکتر هومن فرهنگ مجد متخصص جراحی بینی، دارای پیج فعال اینستاگرام هستند که قصد داشتند تا یکی از تصاویر جذاب مشتریان خود را در فضای اینستاگرام به جامعه هدف خود نمایش دهند.

حتما بخوانید: 4راه برای انتخاب جامعه هدف در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

برای این کار ابتدا با کارشناسان ما مشورت کرده و از بین پنل های ما، پنل تبلیغات بر اساس تعداد کلیک را انتخاب کردند. چرا که بهترین راه برای دریافت وروردی به صفحه اینستاگرام و یا لندینگ پیج تبلیغاتی همین پنل بر اساس کلیک می باشد.
نکته: مهمترین بخش در تبلیغات کلیکی در اینستاگرام داشتن یه لندینگ پیج جذاب با سرعت بالا می باشد. همچنین صفحه اینستاگرام مشتری نیز در صورت داشتن پست های دلچسب می تواند به عنوان یک لندینگ پیج عمل کند.
در این کمپین لینک صفحه اینستاگرام دکتر فرهنگ به عنوان صفحه فورد کاربران تعیین شد.

محتوای کمپین تبلیغات در اینستاگرام دکتر فرهنگ

همانطور که میدانید یکی از برتری های فضای اینستاگرام نسبت به تبلغیات آنلاین دیگر، جذابیت و قدرت بصری محتوای تبلیغ می باشد. بدین معنا که رقابت در این فضا بیشتر بر روی محتوای زیبا و با کیفیت است. هر چقدر محتوای تصویری شما برای تبلیغات خاص تر و با کیفیت تر باشد، بیشتر کاربران جامعه هدف را به سوی هدف شما هدایت میکند. حال ممکن است این محتوا به صورت یک تصویر باشد و یا اینکه ویدیو و یا مونشن گرافیک. مهم اینست که شما با توجه به راهنمایی های ما قوانین محتوای تبلیغاتی را رعایت کنید. در لینک زیر می توانید این قوانین را مطالعه بفرمایید:

حتما بخوانید: قوانین تبلیغات در اینستاگرام با تاکید بر محتوای غیرقابل قبول

حتما بخوانید: کمپین تبلیغات در اینستاگرام بهترین نمونه‌ی بازاریابی هدفمند

نتیجه کمپین اسپانسر اینستاگرام دکتر فرهنگ

 

با توجه به بودجه 1 میلیون تومانی این کمپین، لذا با توجه با اینکه اسپانسر این تبلیغ وی دیجیتال مارکتینگ بود ،بودجه ارزی آن 77دلار مشخص گردید. با این بودجه ترقریبا 43 هزار نفر 89 هزار بار این تصویر را دیدند. یعنی برخی از کاربران دوبار این تبلیغ را مشاهده کرده اند. همچنین امتیاز کیفی این تبلیغ 3 از 10 بود که این بیشتر به دلیل عدم متن مناسب در کپشن تبلیغ بود که از سوی خود سفارش دهنده ارسال شده بود.
مهمترین نتیجه این کمپین تعداد بیش 440 کلیک بر روی آن و هدایت کاربران به پیج اینستاگرام دکتر فرهنگ بود.
در آخر یادآور میشود در صورتی که قصد راهنمایی و سفارش کمپین اینستاگرام را دارید با ما از طریق لینک زیر در تماس باشید:

تماس با کارشناسان وی دیحیتال مارکتینگ

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ