تبلیغات مهاجرتی و انواع روش‌های موفقیت در آن

تبلیغات مهاجرتی و انواع روش‌های موفقیت در آن

یکی از کسب‌وکارهایی که این روزها بین افراد مختلف جامعه جایگاه خوبی پیدا کرده، خدمات مربوط به مهاجرت است. این کسب‌وکارها به افراد مختلف کمک می‌کنند تا با شناختن راه‌های قانونی و ساده، به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند. در واقع تمام کسانی که سودای رفتن از کشور را در سر دارند، به چنین کسب‌وکارهایی نیاز پیدا می‌کنند. اما همیشه در ابتدای مسیر، شناخته شدن در  بین رقبا کار پیچیده‌ای به نظر می‌رسد. این روزها تبلیغات مهاجرتی را می‌توانیم در تمام شبکه‌های اجتماعی و در سایت‌های مختلف مشاهده کنیم. اما چه چیزی تبلیغات مهاجرتی شما را برجسته می‌کند؟ بهترین راههای تبلیغات برای جذب مشتری در این بازار کدامند؟ در این نوشته سعی داریم انواع روش های تبلیغات مهاجرتی را با هم بررسی کنیم. به کمک این روش‌ها شما می‌توانید فعالیت خود را گسترده کنید و در بین جامعه هدف خود شناخته شوید

روش های تبلیغات موثر برای کسب‌و‌کار شما

هیچ نوع نسخه از قبل پیچیده شده‌ای برای انواع تبلیغات وجود ندارد. روش های نوین تبلیغات به قدری گسترده‌اند که نمی‌توان به تنهایی و بدون کمک متخصصین از پس آن‌ها برآمد. این روش‌ها متناسب با نوع خدمات متفاوتند. برای اینکه تبلیغات مهاجرتی پر بازدهی داشته باشیم باید چند نکته را حتماً تحت نظر داشته باشیم:

 • نوع تبلیغات باید با ابعاد کسب‌وکار شما متناسب باشد. یعنی تبلیغات یک کارگاه تولیدی بزرگ قطعاً باید با یک مغازه کوچک و محلی متفاوت باشد. هر کدام از این صاحبان کسب‌وکار با توجه به ابعاد کسب‌و‌کار خود می‌توانند اقدام به سفارش تبلیغات کنند. در این مسیر باید توجه داشته باشید که مسیر خود را با هیچ کسب‌وکار دیگری مقایسه نکنید. هر کسب‌وکار داستان مخصوص به خودش را دارد و بنابراین مسیر موفقیتش هم متفاوت است.
 • جامعه هدف خود را بشناسید. یکی از مهم‌ترین گام‌ها در انواع روش های نوین تبلیغات شناختن مشتریان است. شما باید از نیازها و دغدغه‌های مشتری خود آگاهی داشته باشید. به این ترتیب متوجه خواهید شد که چگونه می توانید به بهترین شکل ممکن به او کمک کنید.
 • برای تبلیغات مهاجرتی خود هزینه‌ای مشخص اختصاص دهید. تبلیغات رایگان رویایی تعبیر نشده است. در حال حاضر و در در شرایطی که بازار رقابت در تمام کسب‌وکارها بزرگ‌تر از قبل شده است، برای داشتن یک تبلیغات موثر باید هزینه کنید.
 • از متخصصان کمک بگیرید. استفاده از تجربیات افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند و دارای تجربیات بالایی در این زمینه‌اند، می‌تواند برگ برنده شما باشد. ما در وی دیجیتال مارکتینگ کنار شماییم. به کمک تیم ما می‌توانید در مورد تلبیغات مهاجرتی اطلاعات لازم را کسب کرده و به کمک کارشناسان ما به هدف خود در زمینه تبلیغ برای مهاجرت برسید.

 

گوگل ادوردز، حرفه‌ای و اصولی

گوگل ادوردز یکی از روش های تبلیغات موثر جهان است که توسط شرکت گوگل ارائه می‌شود. اما این روش تبلیغات به چه صورت است؟ نزدیک به چند سالی می‌شود که استفاده از گوگل که در بین افراد مختلف جامعه جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. کافیست به دنبال یک نوع خدمات یا در جست‌وجوی اطلاعات خاصی باشیم، در این شرایط اولین راه ما برای پیدا کردن جواب استفاده از گوگل است. مثلا کاربری را در نظر بگیرید که به دنبال یک مشاوره مهاجرتی به کاناداست. این کاربر احتمالا به گوگل مراجعه می‌کند و با جست‌وجو در این سایت به دنبال فرد یا شرکت مناسب می‌گردد. دقیقا در همین زمان است که تبلیغات در گوگل به کمک شما می‌آید. به کمک این روش تبلیغات، شما در اولین صفحه گوگل در در بین اولین پیشنهاد‌های گوگل به این کاربر قرار می‌گیرید. جالب است بدانید که یکی از مشتریان ما با نام Turkey portal حتی در دوران کرونا هم اقدام به تبلیغات در گوگل توسط تیم کارشناسان ما نموده است.

گوگل ادوردز و کلمات کلیدی

تبلیغات در گوگل شبیه به یک آمپول تقویتی، سریع و اصولی شما را به اهداف تبلیغات مهاجرتی خود می‌رساند. شما می‌توانید همین لحظه برای تبلیغات در گوگل اقدام کنید و یک ساعت بعد در صفحه نخست جست‌وجوی گوگل قرار بگیرید. فقط کافیست روی کلماتی که کاربران شما جست‌وجو می‌کنند سرمایه‌گذاری کنید. برای مثال «شرایط زندگی در کانادا»، «مهاجرت به ترکیه»، «گرفتن پذیرش در آلمان» و … می‌توانند کلمات مهم و کلیدی شما باشند. انتخاب این کلمات کلیدی وابسته به فعالیت شما و آمار گوگل دارد. اینکه شرکت شما برای کدام کشورها کارهای مهاجرتی انجام می‌دهد و اینکه در حال حاضر چه کلماتی در گوگل جست‌وجو می‌شوند اهمیت زیادی دارد. پیدا کردن این کلمات کلیدی یک کار تخصصی است و همکاران ما در وی دیجیتال مارکتینگ در این موضوع تخصص کافی دارند.

هزینه‌های تبلیغات مهاجرتی در گوگل

کار با گوگل ادوردز در مقایسه با آورده‌ای که این نوع تبلیغات برای شما دارد کاملا به صرفه است. اگر چه شما در ابتدای کار باید حساب کاربری خود را با مبلغی شارژ کنید اما در فاصله زمانی بسیار کوتاهی می‌توانید نتیجه این تبلیغات را به چشم ببینید. با افزایش بازدید از سایت برگشت سرمایه بسیار بالایی خواهید داشت. سفارش تبلیغات در گوگل نیاز به دانش تخصصی و همچنین دسترسی مالی به بانک‌های خارج از کشور دارد. به همین دلیل انجام این تبلیغات معمولا توسط خود شما امکان‌پذیر نیست. شما می‌توانید از پارتنرهای گوگل برای انجام تبلیغات مهاجرتی خود استفاده کنید. وی دیجیتال مارکتینگ یکی از پارتنرهای رسمی گوگل در ایران است و می‌تواند در این زمینه کنار شما باشد

کلید موفقیت در گوگل ادوردز

سرمایه‌گذاری در گوگل ادوردز و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی به تنهایی برای موفقیت شما کافی نیست. برای داشتن یک تبلیغ مهاجرت اصولی در گوگل، باید مدیریت خوبی روی این کمپین تبلیغاتی داشته باشید. برای مثال استفاده از کلمات کلیدی نامناسب و غیر مرتبط با کسب‌وکار شما می‌تواند کاربر را به سرعت ناامید کند. در این شرایط بازدهی خوبی از تبلیغات مهاجرتی خود دریافت نمی‌کنید و هزینه‌های پرداخت شده شما هم هدر خواهد رفت. در تمام مراحل، از ایده تا اجرای تبلیغات مهاجرتی، کمک همکاران ما در وی دیجیتال مارکتینگ می‌تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. این متخصصین تجربه مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی زیادی دارند و می‌توانند با بررسی و کارشناسی دقیق تبلیغ مهاجرتی شما، یک خروجی عالی و مناسب را برایتان به ارمغان بیاوند. برای سفارش تبلیغات خود در سایت ما اینجا را کلیک کنید.

سایت خوب، واجب مثل نان شب

یکی از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین رمزهای موفقیت تبلیغات مهاجرتی، داشتن یک سایت خوب است. کسب‌وکاری که می‌خواهد در انواع روش های تبلیغات دیجیتالی موفق شود، باید در ابتدا یک سایت کاربردی داشته باشد. این سایت همان شرکت مجازی شماست که می‌تواند کاربران را برای دریافت خدمات مورد نظرشان هدایت کند. اما در ادامه این مطلب با هم چند ویژگی یک سایت خوب را بررسی می‌کنیم:

1. رابط کاربری ساده و جذاب

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی یک سایت توجه به راحتی کار کردن با آن است. داشتن یک سایت پیچیده که کاربر را سردرگم می‌کند تاثیر منفی روی بازدهی تبلیغات مهاجرتی شما خواهد داشت. تصور کنید که یک کاربر با دیدن تبلیغ برای مهاجرت وارد سایت شما شود اما هنگام رسیدن به صفحه اصلی پیج نتواند هیچ اطلاعاتی دریافت کند. در این شرایط کاربر به سرعت از سایت شما خارج شده و گزینه بعدی خود را بررسی می‌کند. سعی کنید به رابط کاربری سایت بیش از پیش توجه کنید و آن را در طراحی وب‌سایت خود لحاظ کنید.

2. اطلاعات تماس

یکی از مهم‌ترین محتواهای موجود در سایت، اطلاعات تماس است. کاربران زیادی هنگام مشاهده تبلیغات مهاجرتی شما به دنبال یافتن اطلاعات تماس مثل آدرس، ایمیل و تلفن ثابت شما هستند. هدف شما از ارائه تبلیغات و کمپین‌های تبلیغات مهاجرتی افزایش تعامل با مخاطبان است. این افزایش تعامل به کمک همین اطلاعات تماس صورت می‌گیرد. اگر این اطلاعات به سرعت و به سادگی در اختیار مخاطب قرار نگیرد او ناامید می‌شود و ممکن است سایت شما را ترک کند. سعی کنید در اولین صفحه سایت و در یک فضای مناسب اطلاعات تماس خود را به طور کامل قرار دهید.

3. سرعت بالا

داشتن سایتی که برای بالا آمدن هر صفحه آن باید مدت زیادی منتظر ماند، روی تبلیغات شما تاثیر منفی دارد. با یک سایت کند به راحتی کاربرانی که از روش‌های مختلف تبلیغات مهاجرتی کسب‌ کرده‌اید را از دست می‌دهید. دنیای تکنولوژی تکیه بر سرعت دارد و شما هم نباید از این قافله عقب بماند.

4. پوشش تمام دستگاه‌های دیجیتال

تعداد زیادی از کاربران مورد نظر شما از طریق تلفن تلفن همراه و تبلت به سایتتان مراجعه می‌کنند. هنگام طراحی سایت خود به این نکته توجه کافی داشته باشید و آن را طوری طراحی کنید که از طریق موبایل، تبلت و کامپیوتر به خوبی قابل دسترسی باشد. برای طراحی سایت خود می‌توانید از متخصصان وی دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید.

5. امنیت بالا

تمام کاربران هنگام استفاده از سایت شما نیاز دارند که اطلاعاتشان در امنیت کامل قرار بگیرد. به این منظور می‌توانید با استفاده از گواهی ssl خیال مشتریان خود را از این بابت راحت کنید. گواهی ssl ارتباط بین شما و مشتریان رمزگذاری می‌کند و بدین ترتیب از سرقت اطلاعات و هویت آن‌ها در سایت شما جلوگیری می‌شود.

6. محتوای مناسب

هر سایت نیازمند داشتن مجموعه‌ای انواع محتواست. یک سایت خالی از محتوا برای کاربران جذاب نیست. شما باید انواع محتوای صوتی تصویری و متنی را در سایت خود قرار دهید. یکی از مهم‌ترین نکات در این زمینه استفاده از محتوای مناسب با کسب‌وکار شماست. هنگام ارائه تبلیغات مهاجرتی باید بتوانید در محتوای خود به دغدغه‌ها و سوالات خاص مخاطبین در این زمینه پاسخ دهید. به این ترتیب مخاطب می‌تواند به شما اعتماد کند و برای گرفتن زمان مشاوره اقدام می‌کند. تولید محتوا برای سایت مهاجرت در چهار دسته کلی قرار می‌گیرد:

 • محتوای متنی

این محتوا می‌تواند شامل بلاگ‌ها، سوالات متداول و انواع متن‌های موجود روی سایت شما باشد. استفاده از یک کارشناس تولید محتوا در این زمینه می‌تواند کمک زیادی به شما کند. مثلا نوشتن بلاگ‌های مختلف درباره سوالات متداول کاربران وپیش‌نیازهای مهاجرت به هر کشور می‌توانند برای مخاطبان جذاب باشد. مقالات درباره شرایط اقتصادی، دانشگاه‌های مختلف با شهریه‌های پایین و یا رایگان و نحوه پیدا کردن کار در هر کشور می‌تواند مخاطب شما را جذب کند و او را برای استفاده از خدمات شما ترغیب کند.

 • محتوای تصویری

برای داشتن محتوای تصویری جالب توجه روی سایت خود، سعی کنید از تصاویر واقعی استفاده کنید. استفاده از تصاویر آرشیوی و غیر واقعی می‌تواند مخاطب را نسبت به شما دلسرد کند. داشتن تصاویری از فضای شرکت و کارکنان برای مخاطب جذاب است. همچنین مجموعه‌ای از تصاویر مربوط به کشورهای مختلف برای کسانی که خواهان مهاجرت به آن کشورها هستند، جالب توجه است. این تصاویر می‌توانند از مردم، مراسم سنتی، جاذبه‌های گردشگری، طبیعت، غذاها و … باشند.

 • محتوای ویدیویی

انواع محتوای ویدیویی برای مخاطبان بسیار جذاب است. شما می‌توانید تمام مسائل پیش رو در مهاجرت و سوال‌های پرتکرار کاربران در این زمینه را در قالب یک ویدیوی تبلیغات مهاجرتی آماده کنید و در سایت خود قرار دهید. همچنین داشتن ویدیوهای مختلف درباره کشورهای مهاجرپذیر، مصاحبه با کسانی که درگیر این روند بوده‌اند، ویدیوهایی از روندکاری شرکت، صفر تا صد مراحل مهاجرت و حتی ترفندهایی برای آموزش زبان مخاطب را جذب می‌کنند.

 • محتوای صوتی

محتوای شنیداری این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. انواع پادکست‌ها یک نمونه بسیار عالی برای این نوع تبلیغات‌اند. پادکست‌ها یکی از روش های نوین تبلیغات به شمار می‌روند که در صورت داشتن خلاقیت و ایده خوب، می‌توانند برای مخاطبین بسیار جذاب باشند. برای مثال یک مجموعه از صحبت‌های افراد مختلف در زمینه مهاجرت، شنیدن تجربیات و پیشنهادهای آن‌ها می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند. پادکست‌های آموزش زبان و یا شنیدن داستان‌هایی از سنت‌های کشورهای متفاوت هم برای افراد درگیر با مهاجرت جالب توجه است.

تقویم محتوایی، مشخص کردن اهداف و برنامه

داشتن یک تقویم محتوایی می‌تواند کار شما را بسیار ساده کند. با استفاده از یک تقویم محتوایی که به کمک یک تیم متخصص تهیه شده است می‌توانید برای تولید محتوای خود در طولانی مدت برنامه‌ریزی کنید. به این ترتیب شما می‌دانید که در هر روزی به چه نوع محتوا نیاز دارید و می‌توانید برای آن برنامه‌ریزی کنید. هنگام برنامه‌ریزی این تقویم محتوایی باید نیاز کاربر، زمان انتشار محتوا و برنامه تبلیغات مهاجرتی خود را در نظر بگیرید. برای مثال در ایامی از سال که رجوع کاربران برای دریافت مشاوره افزایش پیدا می‌کند تقویم محتوای خود را پربارتر کرده و هزینه تبلیغات مهاجرتی خود را افزایش دهید. این برنامه محتوایی باید انعطاف پذیر باشد و زیر نظر یک متخصص مشخص شود.

سئو، قدم به قدم تا شناخته شدن

سئو کردن یکی از روش‌های دراز مدت برای ارتقای جایگاه سایت در جستجوی گوگل است. اگر تاکنون در زمینه تبلیغات مهاجرتی فعالیتی برای سئو نداده‌اید در ادامه این نوشته همراه ما باشید. سئو کردن به معنای بهینه کردن موتور جستجو است. در واقع شما به کمک سئو کردن می‌توانید رتبه سایت خود را در گوگل افزایش دهید، اما این ارتقاء رتبه به سادگی روش گوگل ادوردز نیست. شما باید ماه‌ها و یا حتی سال‌ها روی یک سایت و سئوی آن سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید به رتبه‌های بالای گوگل دسترسی پیدا کنید. همچنین رقابت در زمینه سئو بسیار بالاست و این رقابت هیچ‌گاه تمامی ندارد. حفظ رتبه بالا در جست‌وجوی گوگل به اندازه رسیدن به آن جایگاه دشوار است. شما برای حفظ و یا ارتقاء جایگاهتان در گوگل باید همیشه مراقب سئوی سایتتان باشید.

اهداف سئو در تبلیغات مهاجرتی

هدف کلی انواع روش های تبلیغات بالا بردن تعامل با کاربران است. هنگامی که شما روی یک کلمه کلیدی سرمایه‌گذاری می‌کنید و این کلمه را به تعداد زیادی در محتوای متنی خود استفاده می‌کنید، گوگل هنگام جست‌وجوی این کلمه کلیدی توسط کاربر، شما را به عنوان یک سایت مرتبط معرفی می‌کند. به این ترتیب ارتباط شما با کاربران شکل می‌گیرد و در نتیجه مخاطبان شما روزبه‌روز بیشتر می‌شوند. به طور کلی می‌توان اهداف سئو را در گزینه‌های زیر خلاصه کرد:

 • افزایش بازدید از وب‌سایت
 • افزایش ترافیک در سایت
 • افزایش فروش محصول
 • شناخته شدن برند
 • بهبود وضعیت در موتور جستجوی گوگل

 

سئو کردن، یک کار تخصصی

شما برای سئو کردن سایت و نوشتن مقاله‌های سئو شده، نیاز به یک متخصص در این زمینه دارید. پیدا کردن یک کارشناس تولید محتوای سئو و همچنین یک سئوکار باتجربه کار سختی نیست. ما در وی دیجیتال مارکتینگ متخصصان زیادی در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم. برای آشنایی با خدمات ما در این زمینه اینجا را کلیک کنید.

شبکه‌های اجتماعی، پرخروش و تاثیرگذار

شبکه‌های اجتماعی را جدی بگیرید. این شبکه‌ها یکی از بهترین راه‌های دسترسی به مشتریان‌اند. تعداد شرکت‌های مهاجرتی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و تبلیغات مهاجرتی خود را در این محیط انجام می‌دهند، هر روز افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر اینستاگرام، لینکدین هم می‌تواند یک فضای عالی برای ارائه آمار و اطلاعات مربوط به کسب‌وکار شما باشد. اگر هنوز صفحه‌ای در این شبکه‌های اجتماعی ندارید به سرعت اقدام کنید. می‌توانید برنامه‌ریزی فعالیت شبکه‌های اجتماعی را در تقویم محتوایی خود بگنجانید.

برای داشتن یک صفحه خوب در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید از متخصصین ما در وی دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید. آن‌ها به شما کمک می‌کنند کمپین‌های تبلیغات مهاجرتی خود را در شبکه‌های اجتماعی برگزار کنید، صفحه خود را ارتقا دهید و همچنین تعامل با مشتریان خود را بیشتر کنید.

ثبت نقشه گوگل، رایگان و شگفت‌انگیز

ثبت کردن مکان فیزیکی کسب‌وکار روی نقشه گوگل می‌تواند تاثیر به‌سزایی در ارتباط با مشتری داشته باشد. این روش تبلیغات مهاجرتی را می‌توانید به راحتی انجام دهید. کافیست موقعیت فیزیکی و اطلاعات خود را در گوگل ثبت کنید. به این ترتیب اگر کسی خدمات و یا حتی نام شما را در گوگل جست‌وجو کند می‌تواند به سادگی شما را پیدا کند. این سرویس کاملاً رایگان است و به شناخته شدن بیشتر شما کمک زیادی می‌کند.

وی دیجیتال مارکتینگ، سکوی پرش

در این مطلب با انواع روش های تبلیغات و بازاریابی شرکت‌های مشاور مهاجرت آشنا شدیم. به طور کلی تبلیغات در این روزها نقش پررنگی در دیده شدن کسب‌و‌کارها ایفا می‌کنند. برای شناخته شدن در دنیای دیجیتال نیاز دارید که بتوانید اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید. این اعتماد با داشتن تبلیغات موفق و نشان دادن کیفیت خدمات به دست می‌آید. اگر به دنبال روش های تبلیغات اینترنتی هستید، به ما در وی دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید. این همکاری می‌تواند شروع پیشرفت و سکوی پرتاب شما باشد.

این مطلب را دوست داشتید؟ پیشنهاد می‌کنیم راه‌حل‌های تبلیغاتی سایر کسب‌وکارها را هم بخوانید.

»» آموزش پربازده‌ترین روش‌های تبلیغات نظافت منزل در اینترنت

»» تبلیغات لوله بازکنی و ۴ شاه کلید برای موفقیت

»» 4 راه‌حل هوشمندانه برای تبلیغات فروش ملک در ترکیه

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

2 پاسخ

 1. مطلب خیلی خوبی بود اما وقعا خیلی سخته ما خیلی کار میکنیم اما نمیایم بالا توی گوگل. روی مهاجرت به آلمان

  1. از نظر شما ممنونیم دوست عزیز!
   ما در وی دیجیتال مارکتینگ می‌تونیم به شما در بهینه‌سازی کمپین و رسیدن به بهترین نتیجه کمک کنیم. می‌تونید با شماره دفتر تهران تماس بگیرید یا در قسمت ارتباط با ما فرم مشاوره پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *