گزارش کمپین تبلیغات اینستاگرام مدواخ

گزارش کمپین تبلیغات اینستاگرام مدواخ

در این مطلب گزارش کمپین تبلیغات اینستاگرام مدواخ را ارائه می‌دهیم. تبلیغات در اینستاگرام در دنیای امروز به‌گونه‌ای پیشرفت کرده که حتی می‌تواند به فروش محصولاتی که برای صادرات به کشور‌های دیگر تولید شده‌اند، کمک کند. با تبلیغات اسپانسر اینستاگرام تولید‌کنندگان حاشیه سود بیشتری به دست می‌آورند. یکی از مزایای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام انتخاب هدفمند جامعه مخاطبان است. با استفاده از این روش کارفرمایان نتایج دقیق‌تری کسب می‌کنند.

حتماً بخوانید: مراحل گام‌به‌گام سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام

شرکت medvakh تولید‌کننده و ارائه‌دهنده پیپ‌ها و تنباکوهای مخصوص تمایل داشت محصولات خود را به ساکنان کشور‌های عرب‌زبان معرفی کند. تبلیغات اینستاگرام به روش اسپانسر به medvakh کمک کرد ضمن انتخاب دقیق جامعه هدف، مصرف‌کنندگان جدیدی در جامعه عربستان به‌ دست بیاورد. این کمپین توسط همکاران متخصص دیجیتال مارکتینگ ما در Vdigimarketing راه‌اندازی و مدیریت شد.

چه تارگتی برای کمپین تبلیغات اینستاگرام medvakh انتخاب شد؟

تارگت کمپین تبلیغات اینستاگرام medvakh براساس click بود و از طریق لینک shop now کاربر را به صفحه فروشگاه هدایت می‌کرد.

بودجه کمپین تبلیغات اسپانسر اینستاگرام ۳۰ دلار بود که به ازای هر کلیک ۳ سنت از بودجه این کمپین کاسته شد. در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام تنها به ازای تارگت تعیین‌شده از بودجه مقرر کاسته می‌شود و در غیر این صورت هزینه‌ای ندارد.

چه جامعه هدفی برای کمپین تبلیغات اینستاگرام medvakh انتخاب شد؟

در این کمپین جامعه هدف مردان در رنج سنی ۱۸ تا ۳۰ سال که ساکن کشور عربستان هستند و از سیگار به‌صورت روزانه استفاده می‌کنند، انتخاب شدند.  در مجموع ۶۹۰۰ نفر مجموعه عکس‌های این کمپین را دیدند.

اسپانسر اینستاگرام می‌تواند بازویی قوی برای توسعه و تبلیغ کسب‌وکارهای ایرانی‌ای باشد که قصد صادرات محصولات یا ارائه خدمات خود به خارج از کشور را دارند. این موضوع در کمپین تبلیغات اینستاگرام medvakh نیز به‌خوبی نمود پیدا کرد؛ چراکه ما توانستیم دقیقاً علاقه‌مندان دخانیات را با استفاده از پارامترهای دموگرافی، علاقه‌مندی و جنسیت انتخاب کنیم.

محتوای کمپین تبلیغات اینستاگرام medvakh چه بود؟

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام medvakh با استفاده از مجموعه عکس‌های مرتبط، کپشن مرتبط با کمپین تبلیغات اینستاگرام و قراردادن لینک خرید شروع شد تا کاربران پس از خواندن اطلاعات موجود در کمپین چنانچه قصد خرید داشتند، لینک خرید را کلیک کنند. به دلیل جذاب‌نبودن عکس‌هایی که medvakh  به Vdigimarketing داده بود، relevance score این کمپین نتوانست نمره‌ای بهتر از ۲ را به دست بیاورد.

 

حتماً بخوانید: 20 سؤال متداول درباره تبلیغات در اینستاگرام

نتایج کمپین تبلیغات اینستاگرام medvakh

 

results (Link)۱۰۰
reach۶٫۹۰۰
impression۷٫۳۰۷
cost per result۳۰ سنت
budget۳۰ دلار

 

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ