سیستم تشویقی گوگل برای شرکای خود

این ویدیو مخصوص پارتنرهای گوگل ادز است. سیستم Rewards (سیستم تشویقی گوگل برای شرکای خود) که به تازگی راه اندازی شده و شما می‌توانید با انجام دستورات و وظایفی که مشخص شده، امتیاز کسب کنید و پاداش بگیرید.گوگل به تازگی قوانین خاصی برای ادامه همکاری با پارنترهای خود گذاشته است و به غیر از موارد تنبیهی (که می‌توانید در این ویدیو ببینید ) یک سیستم تشویقی راه اندازی کرده و به میزان امتیازی که پارنترها به‌دست می‌آورند، جایزه و پاداش‌هایی تعیین کرده است.

[namasha id=”gZXM7kG9″]

سیستم تشویقی گوگل برای شرکای خود به این شکل کار می‌کند که یکی از پارامترهای بهبود کمپین‌ها را انتخاب کرده و یک هدف تعیین می‌کند. سپس به میزانی که شما در رسیدن به آن هدف پیشرفت داشته‌اید، به شما امتیاز می‌دهد. این امتیازات تا سه ماه جمع می‌شود و شما می‌توانید از صفحه فروشگاه جایزه‌ها، نسبت به امتیازی که کسب کرده‌اید یک یا چند مورد انتخاب کنید. اکثر این موارد اقلام فیزیکی هستند (مانند تیشرت، فوتبال دستی، …) که می‌بایست آدرسی در خارج از ایران برای دریافت آن‌ها داشته باشید.

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. امتیاز دهندگان: 2

تا الان به این پست امتیازی داده نشده

وحید طلائیAuthor posts

وحید دانش آموخته مدیریت بازرگانی، متخصص تبلیغات در گوگل و SEO است. اوقات فراغت خود را به نواختن/گوش دادن موسیقی و مطالعه می‌پردازد. به انگلیسی و آلمانی صحبت می‌کند و علاقه زیادی به راه اندازی کسب‌وکارهای جدید دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.