مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

چگونه می‌توانید مدیریت تبلیغات گوگل خود را در طول بحران COVID-19 تطبیق دهید. در این مطلب برای ارزیابی و مدیریت تبلیغات گوگل و تطابق با شرایط پویا بازار، ملاحظاتی بیان شده است.تبلیغات خود را ارزیابی کنید.مفید بودن مطالب خود را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که نسبت به اینکه مطالب شما برای مخاطب مفید و کاربردی است، حساس هستید. با ما در زمینه دستورالعمل‌های خط‌مشی مربوط به COVID به روز شوید.

تبلیغات خود را در صورت لزوم ویرایش کنید

از کلماتی که دارای معانی دوگانه مانند “محافظت”، “بررسی”، “پیشگیری” یا “ویروس” هستند خودداری کنید. در کمپین‌های بین‌المللی، از اصطلاحات محلی که برای اشاره به COVID-19 و اختلالات منطقه‌ای استفاده شده‌اند، آگاه باشید.

تبلیغات خود را در صورت لزوم ویرایش کنید تا در صورت ارائه خدماتی از قبیل تحویل درب منزل یا فروشگاه آنلاین بتوانید آن را به درستی به مشتریان خود اطلاع دهید.

تنظیمات حمل و نقل و زمان تحویل برآورد شده را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که دقیقاً قابلیت‌های فعلی کسب کار خود را به درستی به مشتریان خود منعکس می‌کنید.

خلاقیت خود را افزایش دهید و آن را مورد بررسی قرار دهید و سعی کنید تغییرات تجاری را به صورتی داوطلبانه و متمایز انجام دهید.

تبلیغات متنی، برنامه‌های افزودنی و صفحات جستجو کسب و کار خود را به شکلی کامل و خلاق مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهید. به لحن نوشتار خود توجه کنید، هرگونه تغییر و مزیتی که در کسب و کار شما نسبت به رقبایتان وجود دارد را برجسته کنید و از اینکه پیام شما مفید است و به درستی به مخاطب ارسال می‌شود مطمئن شوید.

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

برنامه‌های افزودنی تبلیغاتی خود (به صورت لینک به سایت، تماس، موقعیت مکانی، فراخوان، تبلیغات) را به روز کنید تا منعکس کننده تغییرات کسب و کار خود به مشتریانتان باشید.

با بروزرسانی صفحه Google My Business خود، می‌توانید هرگونه تغییر در کسب و کار خود را به کاربران خود اعلام کنید این تغییرات می‌تواند شامل کاهش ساعت کار و … باشد.

برای افزایش خلاقیت تبلیغ خود برای تغییر شرایط جستجو از تبلیغات سایرین استفاده کنید. سعی کنید یک گزینه جدید به تبلیغات خود اضافه کنید که تغییرات در ساعت کاری ویا سایر مزیت‌های کسب و کار شما را برجسته کند.

اگر قبلاً از تبلیغات پاسخگو استفاده می‌کردید، به دنبال گروه‌های تبلیغاتی باشید که فرصت‌هایی را برای بهبود قدرت تبلیغات در کسب و کار شما عرضه می‌کنند.

از برنامه‌های افزودنی در سایت استفاده کنید تا اطلاعات کاملاً مشخص باشد و افراد را به صفحه مناسب در سایت خود ارجاع دهد.

از افزودنی‌های تبلیغاتی پویا استفاده کنید تا تبلیغات خود را بدون مطالب اضافی بیشتر مرتبط کنید.

از تبلیغات تصویری برای در ارتباط بودن افرادی که نمی‌توانند به صورت حضوری به شما مراجعه کنند، استفاده کنید. وقتی شخصی را استخدام کنید که بتواند به تماس‌ها پاسخ دهد، یک برنامه تبلیغاتی را هدایت می‌کنید. همچنین می‌توانید پیوند اختیاری “بازدید از وب سایت” را درج کنید که در صورت بسته بودن مراکز تماس یا ظرفیت محدود، افراد بتوانند از آن برای ارتباط با شما استفاده کنند.

برای تبلیغات 360 کاربر، از سازندگان تبلیغات استفاده کنید تا در این مقیاس، تغییراتی در نسخه تبلیغی خود ایجاد کنید.

وب‌سایت خود را بررسی کنید.

به طور کلی یک وب‌سایت بهینه‌سازی شده باعث می‌شود بازده بیشتری از میزان هزینه‌ای که صرف تبلیغات خود می‌کنید، دریافت کنید. از اینکه عملکرد اصلی وب‌سایت شما همیشه در دسترس، ایمن، قابل استفاده، قابل کشف و سریع است، مطمئن شوید.

از ویژگی بنر تبلیغاتی Google Optimize که به تازگی راه‌اندازی شده است استفاده کنید تا به شما کمک کند مشتریان را راجع به تغییرات در ساعات کاری عادی، خدمات ارائه شده، خط‌مشی حمل و نقل و سایر موارد مطلع کنید.

در صورت لزوم گروه‌ها یا تبلیغات را متوقف کنید.

محصولات و خدماتی خود را با توجه به مسائل و دغدغه‌های تقاضا مشتریان عرضه کنید و کمپین‌های خود را بر این اساس تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر از موجودی محصول در زمان واقعی یا زمان راه‌اندازی مجدد مطمئن نیستید، محصولات آنلاین یا محلی را به عنوان “موجودی محدود” علامت‌گذاری کنید و در صورت لزوم تبلیغات در خصوص این کالاها و خدمات را متوقف کنید.

برای تبلیغات 360 کاربر، برای تولید و مدیریت تبلیغات گوگل و کمپین‌های جستجو، گروه‌های تبلیغاتی، تبلیغات متنی، کلمات کلیدی و پیوندهای سایت، از یک موجودی مخصوص استفاده کنید. با به روزرسانی اطلاعات موجودی، مدیریت تبلیغات گوگل و این کمپین‌های تولید شده و موارد دیگر نیز به‌روز می‌شوند.

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

نکته

اگر تبلیغات خود را متوقف کرده باشید، نباید پیشنهادات هوشمند را از ابتدا مجدد شروع کنید. استراتژی پیشنهاد شما قبل از توقف باید با درخواست‌ها، سایر کمپین‌ها و داده‌های تاریخی موجود در حساب شما مرتبط باشد.

با شرایط پویا در بازار منطبق شوید.

برای فهمیدن چگونگی تغییر تنظیمات ترجیحی و انتظارات، از گوگل استفاده کنید. این ابزار تعاملی سریعترین دسته‌های خرده فروشی، جغرافیایی که در آن رشد می‌کنند و نمایش واقعی آن‌ها را به شما نشان می‌دهند.

گوگل ترند را بررسی کنید تا زمینه بازارهای محلی و چارچوب ذهن مشتریان را بهتر بشناسید. این مورد شامل روندهای جهانی مربوط به همگان است.

با وارد کردن مباحث مورد علاقه خود در قسمت اعلان‌های گوگل در مورد آخرین اطلاعات و اخبار اطلاع کافی پیدا کنید. به این ترتیب با نمایش نتایج جدید در جستجوی گوگل، یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

در نظر داشته باشید برای مناطقی که زنجیره تأمین شما به طور موقتی یا دائم خراب است یا جایی که در حال حاضر نمی‌توانید در آنجا تجارت کنید، از استثنائات موقعیت مکانی استفاده کنید.

از زمانبندی تبلیغات برای کنترل روزها و زمان‌های نمایش تبلیغات استفاده کنید.

عملکرد را مرور کنید.

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

در صورت لزوم، با تجزیه و تحلیل کمپین‌های برتر، جمعیتی، جغرافیایی و خطوط محصول، به دنبال راه‌های ایجاد بازده کوتاه مدت از سرمایه‌گذاری خود باشید.

برای مدیریت تبلیغات گوگل تا دو هفته بودجه خود را بهینه کنید زیرا تقاضا با گذشت زمان تغییر می‌کند. همچنین به این ترتیب می‌توانید در صورت نیاز در زمان اضطراری به درستی به نیازهای کسب و کارتان پاسخ دهید (به عنوان مثال عدم اطمینان زنجیره تأمین، تقاضای نامشخص).

بیشتر بخوانید: حساب های کاربری مدیریت تبلیغات در گوگل

از مدیریت برنامه‌ریزی عملکرد یا برنامه جستجوی تبلیغات 360 استفاده کنید تا پیامدهای سناریوهای مختلف بودجه را بشناسید. این ابزارها می‌توانند در درک فرصت‌های افزایشی و برنامه‌ریزی بودجه برای ماه‌های آینده به شما کمک کنند.

اگر می‌خواهید فقط سرمایه‌گذاری‌هایی انجام دهید که به پیشرفت‌های کوتاه مدت ROI منجر شود، توصیه‌های بودجه را برای فعالیت‌های برتر خود بررسی کنید.

از بودجه‌های مشترک استفاده کنید تا به شما کمک کند تا بودجه را به طور خودکار در بین کمپین‌های خود تخصیص دهید تا مطمئن شوید که هنگام تغییر حجم به طور غیر منتظره، با کمبود بودجه مواجه نمی‌شوید.

برای آگهی‌های جستجو 360 کاربر، از مدیریت بودجه برای برنامه‌ریزی، گزارش در مورد اهداف بودجه و تعیین تخصیص بهینه بودجه در گروه‌های بودجه استفاده کنید.

ابزارهایی را برای کمک به خودتان در واکنش به شرایط عدم اطمینان آماده کنید.

از برنامه تلفن همراه (ای او اس و اندروید) گوگل ادز استفاده کنید تا به شما در برقراری ارتباط کمک کند.

از مناقصه‌های هوشمند در زمان حراج استفاده کنید و به طور خودکار نسبت به تغییرات در بازار واکنش نشان دهید.

از استراتژی‌های پیشنهادی CPA Target CPA و Target ROAS برای بهینه‌سازی یک هزینه خاص در هر کسب یا بازگشت به هدف تبلیغات استفاده کنید و از این هدف به عنوان یک اهرم برای مدیریت هزینه استفاده کنید.

به عنوان مثال، افزایش اهداف CPA یا کاهش اهداف ROAS به طور معمول باعث افزایش پیشنهادات و هزینه‌ها می‌شود و بالعکس.

از به حداکثر رساندن تبدیل‌ها و استراتژی‌های پیشنهاد قیمت ارزش تبدیل برای به حداکثر رساندن تبدیل و ارزش تبدیل در بودجه روزانه خاص استفاده کنید.

در مدیریت تبلیغات گوگل اگر اهداف مشابهی در میان تبلیغات انتخاباتی دارید، استراتژی پیشنهاد قیمت نمونه کارها را در نظر بگیرید. این کار باعث می‌شود که به جای فعالیت‌های فردی، حداکثر عملکرد را در چندین کمپین آسان کنید.

برای بهینه‌سازی پیشنهادها و بودجه در چندین کمپین، استراتژی پیشنهادات نمونه کارها را با بودجه مشترک در نظر بگیرید.

برای استراتژی‌های پیشنهادی خودکار تبلیغات 360، گزینه پیشنهادات زمان حراج را فعال کنید تا زمان واکنش سریع‌تر و گنجاندن سیگنال‌های زمان واقعی (فقط رسانه‌های گوگل ادز) امکان‌پذیر باشد.

در صورت واجد شرایط بودن، استراتژی‌های پیشنهادی بودجه 360 تبلیغات را با پیشنهاد قیمت حراج ترکیب کنید. این کار می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف دلخواه خود کمک کند.

چگونگی تغییر حراج در مواقع پرتلاطم را از طریق ابزارهایی مانند کی ورد پلنر را درک کنید.

کارها را با استفاده از ابزارهایی مانند نمره بهینه‌سازی در اولویت قرار دهید. این کار به شما کمک می‌کند مناطقی را که می‌توانند عملکرد را با بودجه، مخاطبان، خلاقیت، کلمه کلیدی و سایر توصیه‌ها هدایت کنید، شناسایی کنید.

بیشتر بخوانید: قوانین تبلیغات گوگل برای استفاده از نام برندها و ذکر محدودیت‌ها

در مدیریت تبلیغات گوگل از کلمات کلیدی منفی استفاده کنید تا به شما کمک کند فقط روی کلمات کلیدی مهم برای مشتریان خود متمرکز شوید.

برای کمک به نمایش تبلیغات در جستجوی جدید، کلمات کلیدی را فراموش نکنید. از تبلیغات جستجوی پویا استفاده کنید.

برای یافتن ترافیک اضافی به دنبال شرکای تجاری حرفه‌ای باشید.

به دنبال راه‌هایی برای حفظ عملکرد باشید.

به دنبال مخاطب مناسب باشید.

اطمینان حاصل کنید که از لیست‌های بازاریابی برای تبلیغات، یافتن مخاطبان مشابه‌ئ مشتریان باسابقه استفاده می‌کنید. با استفاده از آن‌ها در کمپین های خود و با استفاده از تنظیمات خاص، بر عملکرد هر مخاطب نظارت کنید.

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

اگر از مناقصه دستی استفاده می‌کنید، از گزارشگری برای بهینه‌سازی پیشنهادات خود بر اساس آنچه مخاطبان هنوز هم می‌توانند استفاده کنند، حتی هنگام کاهش هزینه‌ها استفاده کنید.

مخاطبانی مانند “خریداران اخیر”، “کنسل شدن اخیر” یا “بازدید‌کنندگان خدمات مشتری اخیر” ایجاد کنید تا با بازدیدکنندگان سایت که ممکن است آماده خرید باشند دوباره برای این کار ترغیب شوند.

اگر ترافیک جستجو در مخاطبان در حال کاهش است، سعی کنید مخاطبان مشابهی را اضافه کنید تا از بین آن‌ها افرادی را پیدا کنید که به مشتریان دائمی تبدیل شوند.

با استفاده از علاقه مخاطبان درون بازار، محصولات مبتنی بر سلیقه آن‌ها ارائه کنید.

از مخاطبان ترکیبی برای مدیریت تبلیغات گوگل که نمایش بهتری از مشتریان شما دارند، استفاده کنید.

استفاده از متن تبلیغاتی سفارشی و صفحات جستجو را در نظر بگیرید تا مخاطبان خود پیام‌های مناسب با برند را دریافت کنند.

یک ساختار حساب کاربری اتوماسیون را در نظر بگیرید.

ترافیک خود را در گروه‌های تبلیغاتی کمتر و بزرگتر تثبیت کنید. این کار به ابزاری مانند Smart Bidding داده‌های بیشتر برای کار با آن‌ها می‌دهد.

گزینه‌های مطابق با کلمات کلیدی خود را برای کمپین هایی که از پیشنهادات هوشمند استفاده می‌کنند، گسترش دهید. این کار باعث می‌شود ضمن حفظ عملکرد خود، دسترسی بیشتری به افراد بیشتری داشته باشید.

برای خلاقیت بیشتر توصیه‌های فوق را با تبلیغات خود و پسوند تبلیغاتی پویا مرتبط کنید.

این نکات و سایر موارد را در راهنمای کامل COVID-19 پیدا کنید. هدف این راهنما این است که به شما در اولویت بندی اقدامات بعدی و اقدامات عملی کمک کند. این راهنما شامل راه‌هایی برای ارزیابی وضعیت پیش روی تجارت شما و مراحل بعدی برای تغییر استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال برای پاسخگویی به نیازهای مشتری است.

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

مدیریت تبلیغات گوگل در پاسخ به شرایط COVID-19

این مطلب یک راهنما برای کمک به شما در تطبیق کمپین‌های جستجوی خود در یک بازار پویا است.

چشم‌انداز تغییر را در پیش بگیرید.

همانطور که می‌دانیم COVID-19 زندگی ما را تغییر داده است و ما باید هرچه می‌توانیم برای حفظ امنیت یکدیگر تلاش کنیم. در این بین روال‌های عادی زندگی ما اساساً تغییر کرده است. اقدامات لازم صورت گرفته برای مدیریت این ویروس همه‌گیر، باعث شده است که اقتصاد جهانی مختل شود و انتظارات، عادات و رفتار خریداران نیز تغییر کند. این امر چالش‌های جدیدی را برای زنجیره تأمین، فروشگاه‌های فیزیکی و کارمندان و مشتریان به همراه داشته است.

در گوگل، ما مشاغل مختلف دنیا را مشاهده کرده‌ایم. مشاغل زیادی از جمله خود ما با این واقعیت‌های جدید سازگار و همسو شده‌ایم. ما همچنین دیده‌ایم که مشاغل در سه مرحله برای بهبود مسیر اقتصادی پاسخ، بازسازی و بازیابی فکر می‌کنند. هر کدام از این موارد اولویت‌های مشخص دارند. مشاغل، صنایع و بازارها در هر مرحله تاثیر متفاوتی دارند، برخی از آن‌ها سریع‌تر از سایرین حرکت می‌کنند، اما ما مشاهده کرده‌ایم که اکثریت قریب به اتفاق پاسخگویی متمرکز دارند.

پاسخ، بازسازی و بازیابی

چه اتفاقی می‌افتد؟ مشاغل در حال پاسخگویی و سازگاری با رفتارهای متغیر مصرف کننده و نوسانات تقاضا هستند. مشاغل در حال برنامه‌ریزی برای بازیابی و بازسازی اصول بازاریابی خود، با بینش، ابزار و اندازه‌گیری عمیق‌تر هستند. مشاغل برای شروع مجدد یا حفظ رشد، مدل‌های تجاری و شیوه‌های بازاریابی دیجیتال خود را تغییر می‌دهند.

چه کاری می‌توانیم انجام بدهیم؟ آنچه امروز اهمیت دارد این است که مشکلات را حل کنید تا تجارت خود را برای بازسازی آماده نمایید. برای یافتن تقاضای پویا و موقعیت مناسب برای بهبود، آماده شوید. یادگیری‌های بازاریابی از بحران را به استراتژی تجاری بلند مدت خود برای رشد پایدار پیاده کنید.

جدول زمانی بهبود اقتصادی همچنان وجود دارد، اما کارهایی نیز وجود دارد که می‌توانید در مرحله “پاسخ” انجام دهید تا با اطمینان بیشتری عمل کنید. هدف این راهنما در مدیریت تبلیغات گوگل این است که به شما در اولویت‌بندی اقدامات بعدی و اقدامات عملی کمک کند. این مورد شامل راه‌هایی برای ارزیابی وضعیت پیش روی تجارت شما و مراحل بعدی برای تغییر استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال برای پاسخگویی به نیازهای مشتری است.

ارزیابی وضعیت

بسیاری از تبلیغ‌کنندگان با ایجاد وضعیت COVID-19 در حال تغییر و پیش‌بینی هستند. هر شرکت اهداف منحصر به فردی دارد، بنابراین مرحله فعلی “پاسخ” برای همه متفاوت خواهد بود. به طور کلی، ما دیده‌ایم که بازاریابی مشاغل به چهار روش مختلف توسط COVID-19 تحت تأثیر قرار گرفته است  و آن‌ها همیشه پیشرفت مستقیمی با یکدیگر ندارند.

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

مشخص کنید که کدام یک از این چهار موقعیت بیشتر مربوط به مشاغل و کسب و کار شما است، سپس استراتژی‌های مربوط به بازاریابی گوگل را در نظر بگیرید. این روش‌ها به شما کمک می‌کند تا در کوتاه مدت پایه و اساس بهبود یافته‌ای را در کار خود حفظ کنید.

کسب و کار شما چالش‌های جدیدی را تجربه می‌کند. کسب و کار شما در حال ارزیابی مجدد اولویت‌ها است. کسب و کار شما در حال تطبیق محصولات و خدمات محور است. تجارت شما برای تأمین نیاز تقاضا سرمایه‌گذاری می‌کند.

آیا اختلالات عرضه و تقاضا و همچنین اختلالات لجستیک را تجربه می‌کنید؟ آیا در مراحل بعدی، روی ارزیابی خود و روی کاهش خطر تمرکز می‌کنید؟ آیا شما به سرعت در ایجاد پیشنهادهای جدید و ارائه آن به مشتریان متمرکز هستید؟ آیا شما بر روی افزایش تقاضای مشتری در دسته‌بندی محصولات یا بازارها متمرکز هستید؟

روندهای گوگل را درک کنید.

امروز تحول سریع بازار، انبوهی از داده‌ها را ایجاد می‌کند و تطبیق یافتن با تغییرات غیرقابل پیش‌بینی نیازها و علاقه‌‌مندی‌های مردم کاری دشوار به نظر می‌رسد. برای ادامه کار، مشاغل از منابع مختلفی مانند گوش دادن، نظرسنجی‌ها و داده‌های شخصی و دست اول خود استفاده می‌کنند.

برای کمک به شما، یک ابزار جدید را در Think با Google منتشر شده است تا به شما در درک نحوه تغییر ترجیحات و انتظارات مصرف‌کنندگان کمک کند. این ابزار تعاملی سریع‌ترین دسته‌های خرده فروشی را در جستجوی گوگل، جغرافیایی که در آن رشد می‌کنند و نمایش داده می‌شوند را نشان می‌دهد. داده‌ها روزانه به روزرسانی می‌شوند تا بتوانید از نیازهای در حال تحول خود استفاده کنید.

برای شناسایی سایر روندهای جستجو و بینش‌های واقعی که مربوط به تجارت شما است، از گوگل ترندز استفاده کنید. این یک روش آسان برای کشف ذهنیت شما برای مشتریان است. کشف چگونگی تنظیم استراتژی بازاریابی برای کمک به برآورده کردن انتظارات آن‌ها بسیار ضروری است.

بیشتر بخوانید: شرایط استفاده از هدیه کرونایی تبلیغات گوگل

توصیه نحوه استفاده از گوگل ترندز

به سرعت روندهای اصلی را بیابید. صفحه جستجوهای ترندینگ نشان می‌دهد که موضوعات در حال حاضر بسیار اهمیت دارد و این کار می‌تواند برای مشخص کردن نحوه جستجوی افراد در سراسر جهان مفید باشد. همچنین می‌توانید محبوبیت یک اصطلاح را با گذشت زمان مشاهده کنید.

آخرین داستان‌ها و بینش‌های گوگل ترندز مانند “Coronavirus Trends Search” را بررسی کنید تا با بینش‌های موقت آشنا شوید و ببینید مردم چگونه در جستجوی یک موضوع فعالیت می‌کنند و نحوه سرچ آن‌ها چگونه است.

محبوبیت یک اصطلاح را به مرور زمان بررسی کنید. نمودار “علاقه به مرور زمان” به شما کمک می‌کند تا درک کنید آیا محبوبیت یک اصطلاح پایدار یا فصلی است یا تحت تأثیر وقایع قرار می‌گیرد.

مدیریت تبلیغات گوگل در زمان ویروس کرونا و قرنطینه چطور انجام می‌شود؟

تحقیقات خود را گسترش دهید. موضوعات یا اصطلاحات برتر را که برای جستجو در جهت کشف نیازهای مشتریان مهم است، تعیین کنید.

با کلیک کردن روی + مقایسه و تایپ کردن در عبارت جستجو، موضوعاتی را برای مقایسه همزمان اضافه کنید.

استراتژی خود را با شرایط محلی تنظیم کنید. این مورد نقشه کشورها، مناطق یا شهرهایی را که یک اصطلاح در آن‌ها محبوب است را برجسته می‌کند.

برای آینده آماده شوید.

در حالی که ما نمی‌دانیم چه موقع تغییرات این بحران برطرف می‌شود، مطمئن هستیم که انعطاف‌پذیری نکته مهم و کلیدی ارتباط با مشتریان و پشتیبانی از آن‌ها است.

فقط گذشت زمان مشخص می‌کند که آیا برخی از تغییر رفتارهای مصرف‌کننده پایدار خواهد بود یا نه. بنابراین همانطور که ما در کنار یکدیگر هستیم، از این زمان برای ارزیابی مجدد اولویت‌های تجاری، مدیریت تبلیغات گوگل، آزمایش رویکردهای جدید و ارتباط با مشتریان به روش‌های جدید استفاده کنید.

منابع:

support.google

support.google

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

2 پاسخ

  1. ممنون، آژانس های دیجیتال مارکتینگ کار تبلیغات گوگل ادز هم انجام میدهند؟

    1. این سوال شما تکنیک سئو هست. حالا باید ببنیم با پاسخ من کدوممون سود یا زیان میکنه. اگر خوانندگان این پرسش و پاسخ جواب این سوال رو میدانند زیر این پست اشاره بکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *